Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Lucien Pissarro na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Kratka različica za Lucien Pissarro
Ljudje si ogledajo View of Leintwardine bolj kot katero koli drugo delo umetnika Lucien Pissarro: 300 obiskov v dvanasteh mesecih ali 14% vseh ogledov. Effet de brouillard à Herblay in Colchester from Sheepen Hill dopolnjujejo stopničke. Lucien Pissarro je skupno privabil 2.400 obiskov: 700 na strani umetnika in 1.700 obiskov del. Jul 2026 je bil vrhunec z 2.000 obiskov. Ena izpostavljena kategorija: Svetla ravnovesja (Luminenca) predstavlja 50% obiskov, čeprav zadeva le 28% kataloga.
Top 10: dela umetnika Lucien Pissarro, ki jih ljudje najpogosteje odprejo
Uporaba dejanskih obiskov namesto ocene kataloga: 10 del umetnika Lucien Pissarro, ki so bili v zadnjih dvanajstih mesecih najpogosteje odprreti na platformi ArtsDot.com.
-
1
View of Leintwardine, 1932
300 obiskov · 13,6%
-
2
Effet de brouillard à Herblay
300 obiskov · 13,6%
-
3
Colchester from Sheepen Hill, 1911
200 obiskov · 9,1%
-
4
Blossom, Sun and Mist, Chipperfield, Hertfordshire, 1914
100 obiskov · 4,5%
-
5
Eden Valley, 1914
100 obiskov · 4,5%
-
6
The Thierceville Road, Early Spring, 1893
100 obiskov · 4,5%
-
7
Above the Village, Hewood, 1941
100 obiskov · 4,5%
-
8
Richmond Bridge, 1935
100 obiskov · 4,5%
-
9
The Cottage Garden, Fishpond, 1915
100 obiskov · 4,5%
-
10
All Saints' Church, Hastings Sun and Mist, 1918
100 obiskov · 4,5%
Jaka je priljubljenost strani umetnika Lucien Pissarro, mesec za mesec?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži podatke za to grafikon
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 1.400 |
| Avg 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
Koliko pozornosti dobi celkovito dela umetnika Lucien Pissarro?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kateri slogi delav izmed Lucien Pissarro privabljajo obiskovalce?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži podatke za to grafikon
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 0,0% | 0,0% |
| Mehak senčni del | 10,0% | 9,1% |
| Subtilna svetlobnost | 58,0% | 36,4% |
| Svetla ravnovesja | 28,0% | 50,0% |
| Luminosno | 4,0% | 4,5% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 50,0% | 50,0% |
| Subtilne barve | 34,0% | 27,3% |
| Uravnomerno mehka | 14,0% | 18,2% |
| Izrazita prisotnost barv | 2,0% | 4,5% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Nevtralne barve | 81,6% | 82,3% |
| Zemljani toni | 15,8% | 11,8% |
| Pastelne barve | 2,6% | 5,9% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 26,0% | 22,7% |
| Uravnotežen | 70,0% | 72,7% |
| Živopisno | 4,0% | 4,5% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 32,0% | 27,3% |
| Nežen | 32,0% | 40,9% |
| Ravnovesje | 16,0% | 9,1% |
| Izrazit | 12,0% | 9,1% |
| Izjava | 8,0% | 13,6% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 34,0% | 27,3% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 16,0% | 4,5% |
| Ravnovesna harmonija | 4,0% | 0,0% |
| Močna barvna enotnost | 24,0% | 27,3% |
| Usklajenana paleta barv | 22,0% | 40,9% |
Kakšna je primerjava najbolj priljubljenih del umetnika Lucien Pissarro skozi leto?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži podatke za to grafikon
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Cottage Garden, Fishpond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Eden Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bookcase and Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Leintwardine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Mme Camille Pissarro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hastings Mist, Sun and Smoke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Les oliviers (Oliveraie Mor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Crocus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Notre Dame De Constance, Bo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View over the Estuary, Harf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V katerih jezikih je Lucien Pissarro čten?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Prikaži podatke za to grafikon
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Nemščina | 200 | 66,7% |
| Portugalščina | 100 | 33,3% |
Kakšni so dnevni obiski za Lucien Pissarro in kakšna je napoved?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži podatke za to grafikon
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 100 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 100 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 0 |
Lucien Pissarro: hitri odgovori
Katero delo je največ gledano pri umetniku Lucien Pissarro?
- To je View of Leintwardine: 300 obiskov, kar predstavlja 14% ogledov umetnika Lucien Pissarro. Zgornji seznam sega do številke 10.
Koliko obiskov ima Lucien Pissarro?
- 2.400 v zadnjih dvanajstih mesecih, od katerih 700 na strani umetnika in 1.700 na posameznih delih.
Ali obstaja določena vrsta dela avtorja Lucien Pissarro, ki si ljudje bolj všeč?
- Da, Svetla ravnovesja (Luminenca): 50% obiskov za 28% kataloga.