Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Louis Kolitz na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Kratka različica za Louis Kolitz
Ljudje si ogledajo The Doernberg And View On Burghasungen bolj kot katero koli drugo delo umetnika Louis Kolitz: 300 obiskov v dvanasteh mesecih ali 20% vseh ogledov. Kassel Marställer Platz in The Bay Of Albano dopolnjujejo stopničke. Louis Kolitz je skupno privabil 1.600 obiskov: 300 na strani umetnika in 1.300 obiskov del. Jul 2026 je bil vrhunec z 1.200 obiskov. Ena izpostavljena kategorija: Subtilne barve (Zasičenost barv) predstavlja 40% obiskov, čeprav zadeva le 26% kataloga.
Top 10: dela umetnika Louis Kolitz, ki jih ljudje najpogosteje odprejo
Uporaba dejanskih obiskov namesto ocene kataloga: 10 del umetnika Louis Kolitz, ki so bili v zadnjih dvanajstih mesecih najpogosteje odprreti na platformi ArtsDot.com.
-
1
The Doernberg And View On Burghasungen
300 obiskov · 20,0%
-
2
Kassel Marställer Platz
200 obiskov · 13,3%
-
3
The Bay Of Albano
100 obiskov · 6,7%
-
4
Auerestaurant Kassel
100 obiskov · 6,7%
-
5
Fulda. Alte Wache Und Bonifatiusdenkmal Von Werner Henschel
100 obiskov · 6,7%
-
6
Hanau, Paradeplatz
100 obiskov · 6,7%
-
7
Jena. Burgkeller
100 obiskov · 6,7%
-
8
Butzbach
100 obiskov · 6,7%
-
9
Generalkommando Schloß Bellevue Und Die Alte Gemäldegalerie
100 obiskov · 6,7%
-
10
Kassel
100 obiskov · 6,7%
Jaka je priljubljenost strani umetnika Louis Kolitz, mesec za mesec?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži podatke za to grafikon
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 1.200 |
| Avg 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 300 | 100 |
Koliko pozornosti dobi celkovito dela umetnika Louis Kolitz?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kateri slogi delav izmed Louis Kolitz privabljajo obiskovalce?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži podatke za to grafikon
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 10,5% | 0,0% |
| Mehak senčni del | 15,8% | 13,3% |
| Subtilna svetlobnost | 57,9% | 66,7% |
| Svetla ravnovesja | 10,5% | 13,3% |
| Luminosno | 5,3% | 6,7% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 57,9% | 46,7% |
| Subtilne barve | 26,3% | 40,0% |
| Uravnomerno mehka | 15,8% | 13,3% |
| Izrazita prisotnost barv | 0,0% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 57,9% | 66,7% |
| Uravnotežen | 36,8% | 26,7% |
| Živopisno | 5,3% | 6,7% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nežen | 15,8% | 6,7% |
| Ravnovesje | 5,3% | 0,0% |
| Izrazit | 31,6% | 40,0% |
| Izjava | 47,4% | 53,3% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 15,8% | 6,7% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 10,5% | 20,0% |
| Ravnovesna harmonija | 15,8% | 13,3% |
| Močna barvna enotnost | 47,4% | 46,7% |
| Usklajenana paleta barv | 10,5% | 13,3% |
Kakšna je primerjava najbolj priljubljenih del umetnika Louis Kolitz skozi leto?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži podatke za to grafikon
| Umetniško delo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fulda. Alte Wache Und Bonif… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Abteiruine Hersfeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Kassel Marställer Platz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Auerestaurant Kassel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fritzlar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marburg An Der Lahn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Kassel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Generalkommando Schloß Bell… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Offenbach Am Main | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kassel. Bellevue, Blick Auf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V katerih jezikih je Louis Kolitz čten?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Prikaži podatke za to grafikon
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Nemščina | 200 | 66,7% |
| Danščina | 100 | 33,3% |
Kakšni so dnevni obiski za Louis Kolitz in kakšna je napoved?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži podatke za to grafikon
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| ned 18 Okt | 0 |
| pon 19 Okt | 0 |
| tor 20 Okt | 0 |
| sre 21 Okt | 0 |
| čet 22 Okt | 0 |
| pet 23 Okt | 0 |
| sob 24 Okt | 0 |
| ned 25 Okt | 100 |
| pon 26 Okt | 0 |
| tor 27 Okt | 0 |
| sre 28 Okt | 0 |
| čet 29 Okt | 300 |
| pet 30 Okt | 0 |
| sob 31 Okt | 0 |
| ned 1 Nov | 0 |
| pon 2 Nov | 0 |
| tor 3 Nov | 0 |
| sre 4 Nov | 0 |
| čet 5 Nov | 0 |
| pet 6 Nov | 0 |
| sob 7 Nov | 0 |
| ned 8 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 9 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 10 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 11 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 12 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 13 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 14 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 15 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 16 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 17 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 18 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 19 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 20 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 21 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 22 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 23 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 24 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 25 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 26 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 27 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 28 Nov (napovedano) | 0 |
Louis Kolitz: hitri odgovori
Katero delo je največ gledano pri umetniku Louis Kolitz?
- To je The Doernberg And View On Burghasungen: 300 obiskov, kar predstavlja 20% ogledov umetnika Louis Kolitz. Zgornji seznam sega do številke 10.
Koliko obiskov ima Louis Kolitz?
- 1.600 v zadnjih dvanajstih mesecih, od katerih 300 na strani umetnika in 1.300 na posameznih delih.
Ali obstaja določena vrsta dela avtorja Louis Kolitz, ki si ljudje bolj všeč?
- Da, Subtilne barve (Zasičenost barv): 40% obiskov za 26% kataloga.