Lam Qua Popularnost in statistika obiskov

1801 – 1860

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Lam Qua na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Lam Qua na prvi pogled

V zadnjih dvanajstih mesecih je bilo delo Case No.3790 najbolj gledano delo umetnika Lam Qua na platformi ArtsDot.com: 200 ogledov, kar predstavlja 17% vseh ogledov dela umetnika. Nadzaluje ga The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong in Portrait of Keying (Qiying). Skupno je bilo zabeleženo 1.400 obiskov za umetnika Lam Qua: 500 obiskov strani umetnika in 900 obiskov strani posameznih del. Povečuje se zanimanje: število obiskov se je z100% povečalo od Sep 2026 do Okt 2026. Najbolj busy mesec je bil Jul 2026, s 600 obiskov. Obiskovalci imajo naklonjenost k Izjava (Kontrast): 25% obiskov je bilo namenjenih takšnim delom, ki predstavljajo 7% umetnikovega kataloga.

10 najbolj ogledanih del umetnika Lam Qua

To je 10 del umetnika Lam Qua, ki so jih uporabniki na platformi ArtsDot.com v zadnjih dvanajstih mesecih največ odprli, razvrščeni od najbolj gledanega.

  1. Case No.3790 1 Case No.3790, 1837 200 obiskov · 16,7%
  2. The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong 2 The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong, 1864 200 obiskov · 16,7%
  3. Portrait of Keying (Qiying) 3 Portrait of Keying (Qiying), 1844 100 obiskov · 8,3%
  4. Case No.3438 4 Case No.3438, 1837 100 obiskov · 8,3%
  5. Case No.5583 5 Case No.5583, 1838 100 obiskov · 8,3%
  6. Case No.5119 6 Case No.5119, 1838 100 obiskov · 8,3%
  7. Case No.4606 7 Case No.4606, 1837 100 obiskov · 8,3%
  8. Case No.4605 8 Case No.4605, 1837 100 obiskov · 8,3%
  9. Case No.2152 (after) 9 Case No.2152 (after), 1836 100 obiskov · 8,3%
  10. Thomas McMicking (b.1812) 10 Thomas McMicking (b.1812) 100 obiskov · 8,3%

Koliko ljudi obišče stran umetnika Lam Qua vsak mesec?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Poglejte številke
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 2026200400
Avg 2026300200
Sep 20260100
Okt 20260200

Kolikokrat so dela umetnika Lam Qua ogledana?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Katera dela umetnika Lam Qua so najbolj gledana, mesec za mesec?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Poglejte številke
Umetniško deloNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026Okt 2026
Case No.379000000000000200
Case No.4605000000000000
Case No.4849000000000000
Case No.1675000000000000
Case No.343800000000001000
Mouqua000000000000
Dr. Peter Parker.000000000000
Hevlyn Benson (1805–1858)000000000000
Case No.2152 (after)00000000100000
Case No.5331000000000000

Pri katerih jezikih se izražajo obiskovalci umetnika Lam Qua?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Koliko obiskov dobi Lam Qua vsak dan in kaj sledi tem?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Poglejte številke
DanObiskov
ned 11 Okt0
pon 12 Okt0
tor 13 Okt0
sre 14 Okt0
čet 15 Okt0
pet 16 Okt0
sob 17 Okt0
ned 18 Okt0
pon 19 Okt0
tor 20 Okt100
sre 21 Okt0
čet 22 Okt0
pet 23 Okt0
sob 24 Okt0
ned 25 Okt0
pon 26 Okt0
tor 27 Okt0
sre 28 Okt0
čet 29 Okt0
pet 30 Okt100
sob 31 Okt0
ned 1 Nov (napovedano)0
pon 2 Nov (napovedano)0
tor 3 Nov (napovedano)100
sre 4 Nov (napovedano)0
čet 5 Nov (napovedano)0
pet 6 Nov (napovedano)100
sob 7 Nov (napovedano)0
ned 8 Nov (napovedano)0
pon 9 Nov (napovedano)0
tor 10 Nov (napovedano)100
sre 11 Nov (napovedano)0
čet 12 Nov (napovedano)0
pet 13 Nov (napovedano)100
sob 14 Nov (napovedano)0
ned 15 Nov (napovedano)0
pon 16 Nov (napovedano)0
tor 17 Nov (napovedano)100
sre 18 Nov (napovedano)0
čet 19 Nov (napovedano)0
pet 20 Nov (napovedano)100
sob 21 Nov (napovedano)0

Vprašanja o Lam Qua na ArtsDot.com

Katera dela umetnika Lam Qua so najbolj priljubljena?

Case No.3790 je najbolj priljubljeno delo z 200 obiskovami (17% vseh ogledov umetnika Lam Qua). Zgornja lestvica prikazuje 10 najbolj gledanih del.

Koliko ljudi gleda Lam Qua na ArtsDot.com?

V zadnjih dvanajstih mesecih je Lam Qua prejel 1.400 obiskov: 500 na strani umetnika in 900 na straneh posameznih del.

Kakšne dela imajo obiskovalci umetnika Lam Qua najraje?

Raje izbirajo Izjava (Kontrast): 25% obiskov v primerjavi s 7% umetnikovega kataloga.