Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Jules Janssen na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Kratka različica za Jules Janssen
Ljudje si ogledajo Région Central (Granulations), October 11, 1890, 1h 38m 11s bolj kot katero koli drugo delo umetnika Jules Janssen: 100 obiskov v dvanasteh mesecih ali 14% vseh ogledov. Région Centrale (Taches et Granulations), August 9, 1892, 8h 44m 34s in Région Central (Granulations), July 8, 1885, 7h 22m 10s dopolnjujejo stopničke. Jules Janssen je skupno privabil 1.100 obiskov: 400 na strani umetnika in 700 obiskov del. Jul 2026 je bil vrhunec z 1.100 obiskov. Ena izpostavljena kategorija: Nežen (Kontrast) predstavlja 14% obiskov, čeprav zadeva le 6% kataloga.
Top 7: dela umetnika Jules Janssen, ki jih ljudje najpogosteje odprejo
Uporaba dejanskih obiskov namesto ocene kataloga: 7 del umetnika Jules Janssen, ki so bili v zadnjih dvanajstih mesecih najpogosteje odprreti na platformi ArtsDot.com.
-
1
Région Central (Granulations), October 11, 1890, 1h 38m 11s, 1877
100 obiskov · 14,3%
-
2
Région Centrale (Taches et Granulations), August 9, 1892, 8h 44m 34s, 1877
100 obiskov · 14,3%
-
3
Région Central (Granulations), July 8, 1885, 7h 22m 10s, 1877
100 obiskov · 14,3%
-
4
Région Central (Granulations), September 2, 1886, 7h 22m 10s, 1877
100 obiskov · 14,3%
-
5
Région Centrale (Grand Réseau), July 16, 1892, 7h 26m 52s, 1877
100 obiskov · 14,3%
-
6
Région Centrale (Réseau Moyen), June, 10 1887, 7h 35m 55s, 1877
100 obiskov · 14,3%
-
7
Région Centrale (Grand Réseau), August 5, 1877, 7h 11m 30s, 1877
100 obiskov · 14,3%
Jaka je priljubljenost strani umetnika Jules Janssen, mesec za mesec?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži podatke za to grafikon
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 700 |
| Avg 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Koliko pozornosti dobi celkovito dela umetnika Jules Janssen?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kateri slogi delav izmed Jules Janssen privabljajo obiskovalce?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži podatke za to grafikon
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 100,0% | 100,0% |
| Mehak senčni del | 0,0% | 0,0% |
| Subtilna svetlobnost | 0,0% | 0,0% |
| Svetla ravnovesja | 0,0% | 0,0% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 100,0% | 100,0% |
| Subtilne barve | 0,0% | 0,0% |
| Uravnomerno mehka | 0,0% | 0,0% |
| Izrazita prisotnost barv | 0,0% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 100,0% | 100,0% |
| Uravnotežen | 0,0% | 0,0% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 93,8% | 85,7% |
| Nežen | 6,2% | 14,3% |
| Ravnovesje | 0,0% | 0,0% |
| Izrazit | 0,0% | 0,0% |
| Izjava | 0,0% | 0,0% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 0,0% | 0,0% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 0,0% | 0,0% |
| Ravnovesna harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Močna barvna enotnost | 0,0% | 0,0% |
| Usklajenana paleta barv | 100,0% | 100,0% |
Kakšna je primerjava najbolj priljubljenih del umetnika Jules Janssen skozi leto?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži podatke za to grafikon
| Umetniško delo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Région Centrale (Grand Rése… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Région Centrale (Réseau Moy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Région Centrale (Réseau Moy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Région Centrale (Grand Rése… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Région Centrale (Taches et… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Région Central (Granulation… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Région Centrale (Taches, Fa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Région Centrale (Grand Rése… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Région Centrale (Taches et… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Région Centrale (Grand Rése… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V katerih jezikih je Jules Janssen čten?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Kakšni so dnevni obiski za Jules Janssen in kakšna je napoved?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži podatke za to grafikon
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| ned 18 Okt | 0 |
| pon 19 Okt | 0 |
| tor 20 Okt | 0 |
| sre 21 Okt | 0 |
| čet 22 Okt | 0 |
| pet 23 Okt | 0 |
| sob 24 Okt | 0 |
| ned 25 Okt | 0 |
| pon 26 Okt | 0 |
| tor 27 Okt | 0 |
| sre 28 Okt | 0 |
| čet 29 Okt | 0 |
| pet 30 Okt | 0 |
| sob 31 Okt | 0 |
| ned 1 Nov | 0 |
| pon 2 Nov | 0 |
| tor 3 Nov | 0 |
| sre 4 Nov | 0 |
| čet 5 Nov | 0 |
| pet 6 Nov | 0 |
| sob 7 Nov | 0 |
| ned 8 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 9 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 10 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 11 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 12 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 13 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 14 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 15 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 16 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 17 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 18 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 19 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 20 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 21 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 22 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 23 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 24 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 25 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 26 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 27 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 28 Nov (napovedano) | 0 |
Jules Janssen: hitri odgovori
Katero delo je največ gledano pri umetniku Jules Janssen?
- To je Région Central (Granulations), October 11, 1890, 1h 38m 11s: 100 obiskov, kar predstavlja 14% ogledov umetnika Jules Janssen. Zgornji seznam sega do številke 7.
Koliko obiskov ima Jules Janssen?
- 1.100 v zadnjih dvanajstih mesecih, od katerih 400 na strani umetnika in 700 na posameznih delih.
Ali obstaja določena vrsta dela avtorja Jules Janssen, ki si ljudje bolj všeč?
- Da, Nežen (Kontrast): 14% obiskov za 6% kataloga.