Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Josse Van Craesbeeck na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Kratka različica za Josse Van Craesbeeck
Ljudje si ogledajo The Lute Concert bolj kot katero koli drugo delo umetnika Josse Van Craesbeeck: 500 obiskov v dvanasteh mesecih ali 24% vseh ogledov. A peasant grimacing with his arm in a sling in Drunkard dopolnjujejo stopničke. Josse Van Craesbeeck je skupno privabil 2.400 obiskov: 400 na strani umetnika in 2.000 obiskov del. Jul 2026 je bil vrhunec z 2.400 obiskov. Ena izpostavljena kategorija: Ravnovesna harmonija (Barvna harmonija) predstavlja 29% obiskov, čeprav zadeva le 15% kataloga.
Top 10: dela umetnika Josse Van Craesbeeck, ki jih ljudje najpogosteje odprejo
Uporaba dejanskih obiskov namesto ocene kataloga: 10 del umetnika Josse Van Craesbeeck, ki so bili v zadnjih dvanajstih mesecih najpogosteje odprreti na platformi ArtsDot.com.
-
1
The Lute Concert, 1650
500 obiskov · 23,8%
-
2
A peasant grimacing with his arm in a sling
300 obiskov · 14,3%
-
3
Drunkard, 1640
200 obiskov · 9,5%
-
4
Peasants in front of a Village Inn, 1640
100 obiskov · 4,8%
-
5
Three young men making music
100 obiskov · 4,8%
-
6
Young Children Playing a Game
100 obiskov · 4,8%
-
7
A Guardroom Interior with Soldiers playing Cards
100 obiskov · 4,8%
-
8
Soldiers and Women
100 obiskov · 4,8%
-
9
An interior with a doctor treating a patient
100 obiskov · 4,8%
-
10
The tax collector
100 obiskov · 4,8%
Jaka je priljubljenost strani umetnika Josse Van Craesbeeck, mesec za mesec?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži podatke za to grafikon
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 2.000 |
| Avg 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Koliko pozornosti dobi celkovito dela umetnika Josse Van Craesbeeck?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kateri slogi delav izmed Josse Van Craesbeeck privabljajo obiskovalce?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži podatke za to grafikon
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 76,9% | 71,4% |
| Mehak senčni del | 19,2% | 14,3% |
| Subtilna svetlobnost | 3,9% | 14,3% |
| Svetla ravnovesja | 0,0% | 0,0% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 34,6% | 47,6% |
| Subtilne barve | 23,1% | 4,8% |
| Uravnomerno mehka | 30,8% | 38,1% |
| Izrazita prisotnost barv | 11,5% | 9,5% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 76,0% | 61,9% |
| Temni toni | 20,0% | 28,6% |
| Monokromatsko | 4,0% | 9,5% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 50,0% | 47,6% |
| Uravnotežen | 46,2% | 38,1% |
| Živopisno | 3,9% | 14,3% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 11,5% | 9,5% |
| Nežen | 42,3% | 47,6% |
| Ravnovesje | 3,9% | 0,0% |
| Izrazit | 30,8% | 19,1% |
| Izjava | 11,5% | 23,8% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 0,0% | 0,0% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 0,0% | 0,0% |
| Ravnovesna harmonija | 15,4% | 28,6% |
| Močna barvna enotnost | 50,0% | 33,3% |
| Usklajenana paleta barv | 34,6% | 38,1% |
Kakšna je primerjava najbolj priljubljenih del umetnika Josse Van Craesbeeck skozi leto?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži podatke za to grafikon
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Drunkard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Peasants in front of a Vill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Temptation of Saint Ant… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lute Concert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Ecce Homo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The marriage contract | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A guardroom interior with s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An interior with a doctor t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior of a Tavern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Contract | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V katerih jezikih je Josse Van Craesbeeck čten?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Prikaži podatke za to grafikon
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Nemščina | 300 | 60,0% |
| Italijanščina | 200 | 40,0% |
Kakšni so dnevni obiski za Josse Van Craesbeeck in kakšna je napoved?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži podatke za to grafikon
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| sre 23 Sep | 0 |
| čet 24 Sep | 0 |
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 100 |
| sre 7 Okt | 300 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 100 |
| tor 13 Okt | 200 |
| sre 14 Okt (napovedano) | 400 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 100 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 400 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 500 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 200 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 500 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 500 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 200 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 500 |
Josse Van Craesbeeck: hitri odgovori
Katero delo je največ gledano pri umetniku Josse Van Craesbeeck?
- To je The Lute Concert: 500 obiskov, kar predstavlja 24% ogledov umetnika Josse Van Craesbeeck. Zgornji seznam sega do številke 10.
Koliko obiskov ima Josse Van Craesbeeck?
- 2.400 v zadnjih dvanajstih mesecih, od katerih 400 na strani umetnika in 2.000 na posameznih delih.
Ali obstaja določena vrsta dela avtorja Josse Van Craesbeeck, ki si ljudje bolj všeč?
- Da, Ravnovesna harmonija (Barvna harmonija): 29% obiskov za 15% kataloga.