Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Josep Cusachs na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Kratka različica za Josep Cusachs
Ljudje si ogledajo Cavalry Officer bolj kot katero koli drugo delo umetnika Josep Cusachs: 300 obiskov v dvanasteh mesecih ali 5% vseh ogledov. Newsboy in Cape Dragon Whip dopolnjujejo stopničke. Josep Cusachs je skupno privabil 6.700 obiskov: 900 na strani umetnika in 5.800 obiskov del. Trend je nekoliko nizkejši: 50% manj obiskov v Sep 2026 kot v Avg 2026. Jul 2026 je bil vrhunec z 6.100 obiskov. Obiskov na naprave (99%) in telefoni (1%) Ena izpostavljena kategorija: Zemljani toni (Barvna paleta) predstavlja 45% obiskov, čeprav zadeva le 26% kataloga.
Top 10: dela umetnika Josep Cusachs, ki jih ljudje najpogosteje odprejo
Uporaba dejanskih obiskov namesto ocene kataloga: 10 del umetnika Josep Cusachs, ki so bili v zadnjih dvanajstih mesecih najpogosteje odprreti na platformi ArtsDot.com.
-
1
Cavalry Officer
300 obiskov · 4,6%
-
2
Newsboy
300 obiskov · 4,6%
-
3
Cape Dragon Whip
300 obiskov · 4,6%
-
4
Studies Of Donkeys
200 obiskov · 3,1%
-
5
In The Hunt
200 obiskov · 3,1%
-
6
Hussar On Horse 1
200 obiskov · 3,1%
-
7
Untitled 13
200 obiskov · 3,1%
-
8
Cantin
200 obiskov · 3,1%
-
9
Coraceros Cuirassiers
100 obiskov · 1,5%
-
10
Bearded soldier
100 obiskov · 1,5%
Jaka je priljubljenost strani umetnika Josep Cusachs, mesec za mesec?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži podatke za to grafikon
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 700 | 5.400 |
| Avg 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Koliko pozornosti dobi celkovito dela umetnika Josep Cusachs?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kateri slogi delav izmed Josep Cusachs privabljajo obiskovalce?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži podatke za to grafikon
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 8,0% | 7,7% |
| Mehak senčni del | 8,0% | 10,8% |
| Subtilna svetlobnost | 46,0% | 55,4% |
| Svetla ravnovesja | 20,0% | 18,5% |
| Luminosno | 18,0% | 7,7% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 18,0% | 7,7% |
| Subtilne barve | 8,0% | 15,4% |
| Uravnomerno mehka | 24,0% | 16,9% |
| Izrazita prisotnost barv | 46,0% | 55,4% |
| Živahna barva | 4,0% | 4,6% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 25,5% | 44,8% |
| Temni toni | 34,0% | 29,3% |
| Nevtralne barve | 27,7% | 19,0% |
| Pastelne barve | 12,8% | 3,5% |
| Topli toni | 0,0% | 3,5% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 18,0% | 12,3% |
| Uravnotežen | 36,0% | 26,2% |
| Živopisno | 46,0% | 61,5% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 10,0% | 1,5% |
| Nežen | 6,0% | 10,8% |
| Ravnovesje | 18,0% | 6,2% |
| Izrazit | 16,0% | 24,6% |
| Izjava | 50,0% | 56,9% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 4,0% | 6,2% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 0,0% | 1,5% |
| Ravnovesna harmonija | 6,0% | 6,2% |
| Močna barvna enotnost | 60,0% | 58,5% |
| Usklajenana paleta barv | 30,0% | 27,7% |
Kakšna je primerjava najbolj priljubljenih del umetnika Josep Cusachs skozi leto?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži podatke za to grafikon
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Male portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Josep Puigcarbó | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Awaiting the Return | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coraceros Cuirassiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tambor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of cuirassier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cavalry Officer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Amazon 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of General Prim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoni, tableti ali računalniki: kako je videti Josep Cusachs?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Prikaži podatke za to grafikon
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 6.600 | 98,5% |
| telefoni | 100 | 1,5% |
V katerih jezikih je Josep Cusachs čten?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Kakšni so dnevni obiski za Josep Cusachs in kakšna je napoved?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži podatke za to grafikon
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 100 |
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt | 100 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt | 0 |
| sob 17 Okt | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 100 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 100 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 200 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 200 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 200 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 200 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 7 Nov (napovedano) | 0 |
Josep Cusachs: hitri odgovori
Katero delo je največ gledano pri umetniku Josep Cusachs?
- To je Cavalry Officer: 300 obiskov, kar predstavlja 5% ogledov umetnika Josep Cusachs. Zgornji seznam sega do številke 10.
Koliko obiskov ima Josep Cusachs?
- 6.700 v zadnjih dvanajstih mesecih, od katerih 900 na strani umetnika in 5.800 na posameznih delih.
Ali si ljudje Josep Cusachs ogledajo na telefonu ali na računalniku?
- Oba: podelitev obiskov je naprave (99%) in telefoni (1%); voduje naprave s 99%.
Ali obstaja določena vrsta dela avtorja Josep Cusachs, ki si ljudje bolj všeč?
- Da, Zemljani toni (Barvna paleta): 45% obiskov za 26% kataloga.