Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Jorge José Castillo Casalderrey na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Kratka različica za Jorge José Castillo Casalderrey
Ljudje si ogledajo Jose has caught a small bird bolj kot katero koli drugo delo umetnika Jorge José Castillo Casalderrey: 200 obiskov v dvanasteh mesecih ali 5% vseh ogledov. untitled (8178) in untitled (3390) dopolnjujejo stopničke. Jorge José Castillo Casalderrey je skupno privabil 3.700 obiskov: 200 na strani umetnika in 3.500 obiskov del. Jul 2026 je bil vrhunec z 3.600 obiskov. Obiskov na naprave (100%) Ena izpostavljena kategorija: Nežen (Kontrast) predstavlja 49% obiskov, čeprav zadeva le 34% kataloga.
Top 10: dela umetnika Jorge José Castillo Casalderrey, ki jih ljudje najpogosteje odprejo
Uporaba dejanskih obiskov namesto ocene kataloga: 10 del umetnika Jorge José Castillo Casalderrey, ki so bili v zadnjih dvanajstih mesecih najpogosteje odprreti na platformi ArtsDot.com.
-
1
Jose has caught a small bird, 2010
200 obiskov · 5,4%
-
2
untitled (8178)
200 obiskov · 5,4%
-
3
untitled (3390)
200 obiskov · 5,4%
-
4
untitled (4724)
200 obiskov · 5,4%
-
5
untitled (9352)
200 obiskov · 5,4%
-
6
untitled (3885)
100 obiskov · 2,7%
-
7
untitled (4146)
100 obiskov · 2,7%
-
8
untitled (3642)
100 obiskov · 2,7%
-
9
untitled (9130)
100 obiskov · 2,7%
-
10
untitled (4889)
100 obiskov · 2,7%
Jaka je priljubljenost strani umetnika Jorge José Castillo Casalderrey, mesec za mesec?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži podatke za to grafikon
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 3.500 |
| Avg 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Koliko pozornosti dobi celkovito dela umetnika Jorge José Castillo Casalderrey?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kateri slogi delav izmed Jorge José Castillo Casalderrey privabljajo obiskovalce?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži podatke za to grafikon
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 14,0% | 16,2% |
| Mehak senčni del | 22,0% | 27,0% |
| Subtilna svetlobnost | 32,0% | 21,6% |
| Svetla ravnovesja | 14,0% | 27,0% |
| Luminosno | 18,0% | 8,1% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 16,0% | 18,9% |
| Subtilne barve | 20,0% | 16,2% |
| Uravnomerno mehka | 26,0% | 21,6% |
| Izrazita prisotnost barv | 30,0% | 32,4% |
| Živahna barva | 8,0% | 10,8% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 32,6% | 44,8% |
| Temni toni | 32,6% | 34,5% |
| Nevtralne barve | 20,9% | 13,8% |
| Pastelne barve | 7,0% | 6,9% |
| Topli toni | 7,0% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 20,0% | 16,2% |
| Uravnotežen | 38,0% | 35,1% |
| Živopisno | 42,0% | 48,6% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 20,0% | 10,8% |
| Nežen | 34,0% | 48,6% |
| Ravnovesje | 14,0% | 2,7% |
| Izrazit | 18,0% | 24,3% |
| Izjava | 14,0% | 13,5% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 16,0% | 13,5% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 8,0% | 8,1% |
| Ravnovesna harmonija | 14,0% | 13,5% |
| Močna barvna enotnost | 32,0% | 32,4% |
| Usklajenana paleta barv | 30,0% | 32,4% |
Kakšna je primerjava najbolj priljubljenih del umetnika Jorge José Castillo Casalderrey skozi leto?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži podatke za to grafikon
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| untitled (5636) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled (1261) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled (1032) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled (7802) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled (8178) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| untitled (2394) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Barcelona I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled (1484) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled (3885) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| untitled (9587) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoni, tableti ali računalniki: kako je videti Jorge José Castillo Casalderrey?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Prikaži podatke za to grafikon
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 3.700 | 100,0% |
V katerih jezikih je Jorge José Castillo Casalderrey čten?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Kakšni so dnevni obiski za Jorge José Castillo Casalderrey in kakšna je napoved?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži podatke za to grafikon
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| sre 23 Sep | 0 |
| čet 24 Sep | 0 |
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 0 |
Jorge José Castillo Casalderrey: hitri odgovori
Katero delo je največ gledano pri umetniku Jorge José Castillo Casalderrey?
- To je Jose has caught a small bird: 200 obiskov, kar predstavlja 5% ogledov umetnika Jorge José Castillo Casalderrey. Zgornji seznam sega do številke 10.
Koliko obiskov ima Jorge José Castillo Casalderrey?
- 3.700 v zadnjih dvanajstih mesecih, od katerih 200 na strani umetnika in 3.500 na posameznih delih.
Ali si ljudje Jorge José Castillo Casalderrey ogledajo na telefonu ali na računalniku?
- Oba: podelitev obiskov je naprave (100%); voduje naprave s 100%.
Ali obstaja določena vrsta dela avtorja Jorge José Castillo Casalderrey, ki si ljudje bolj všeč?
- Da, Nežen (Kontrast): 49% obiskov za 34% kataloga.