John Henry Twachtman Statistika obiskov in najbolj gledani dela

1853 – 1902

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika John Henry Twachtman na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Kratka različica za John Henry Twachtman

Ljudje si ogledajo Pokrajinske slike 3 bolj kot katero koli drugo delo umetnika John Henry Twachtman: 900 obiskov v dvanasteh mesecih ali 3% vseh ogledov. Izvirni vodospok in Tree by a Road dopolnjujejo stopničke. John Henry Twachtman je skupno privabil 33.100 obiskov: 1.700 na strani umetnika in 31.400 obiskov del. Trend raste: 50% več obiskov v obdobju Sep 2026 kot v obdobju Avg 2026. Jul 2026 je bil vrhunec z 28.900 obiskov. Obiskov na naprave (95%), telefoni (5%) in tableti (0%) Ena izpostavljena kategorija: Uravnotežen (Intenzivnost barv) predstavlja 57% obiskov, čeprav zadeva le 44% kataloga.

Top 10: dela umetnika John Henry Twachtman, ki jih ljudje najpogosteje odprejo

Uporaba dejanskih obiskov namesto ocene kataloga: 10 del umetnika John Henry Twachtman, ki so bili v zadnjih dvanajstih mesecih najpogosteje odprreti na platformi ArtsDot.com.

  1. Pokrajinske slike 3 1 Pokrajinske slike 3, 1902 900 obiskov · 2,7%
  2. Izvirni vodospok 2 Izvirni vodospok, 1900 600 obiskov · 1,8%
  3. Tree by a Road 3 Tree by a Road, 1889 600 obiskov · 1,8%
  4. Vodospad 4 Vodospad, 1898 500 obiskov · 1,5%
  5. The Waterfall 5 The Waterfall, 1895 500 obiskov · 1,5%
  6. Waterfall, Yellowstone 6 Waterfall, Yellowstone, 1895 500 obiskov · 1,5%
  7. Pogled iz Hiše Holleyja, Kos Cob, Connecticut 7 Pogled iz Hiše Holleyja, Kos Cob, Connecticut, 1901 500 obiskov · 1,5%
  8. Connecticut Landscape 8 Connecticut Landscape, 1891 500 obiskov · 1,5%
  9. Horseneck Falls 9 Horseneck Falls, 1889 500 obiskov · 1,5%
  10. Yellowstone Park 10 Yellowstone Park, 1895 500 obiskov · 1,5%

Jaka je priljubljenost strani umetnika John Henry Twachtman, mesec za mesec?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Prikaži podatke za to grafikon
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202601.200
Jul 20261.00027.900
Avg 2026400800
Sep 20263001.500

Koliko pozornosti dobi celkovito dela umetnika John Henry Twachtman?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Kakšna je primerjava najbolj priljubljenih del umetnika John Henry Twachtman skozi leto?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Prikaži podatke za to grafikon
Umetniško deloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026
Pokrajinske slike 3000000000500200200
Landscape00000000000100
The Waterfall00000000050000
My Summer Studio00000000010000
Horseneck Falls0000000020030000
Arques-la-Bataille00000000020000
The Rapids, Yellowstone00000000030000
Vodospad00000000050000
Meadow Flowers (also known…000000001002000100
Izvirni vodospok0000000005000100

Telefoni, tableti ali računalniki: kako je videti John Henry Twachtman?

Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.

Prikaži podatke za to grafikon
NapravaObiskovDeli
naprave31.30094,6%
telefoni1.7005,1%
tableti1000,3%

V katerih jezikih je John Henry Twachtman čten?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Prikaži podatke za to grafikon
JezikObiskovDeli
Angleščina200100,0%

Kakšni so dnevni obiski za John Henry Twachtman in kakšna je napoved?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Prikaži podatke za to grafikon
DanObiskov
sob 3 Okt0
ned 4 Okt100
pon 5 Okt300
tor 6 Okt0
sre 7 Okt0
čet 8 Okt300
pet 9 Okt0
sob 10 Okt0
ned 11 Okt100
pon 12 Okt200
tor 13 Okt100
sre 14 Okt100
čet 15 Okt0
pet 16 Okt200
sob 17 Okt200
ned 18 Okt0
pon 19 Okt100
tor 20 Okt0
sre 21 Okt300
čet 22 Okt100
pet 23 Okt500
sob 24 Okt (napovedano)100
ned 25 Okt (napovedano)100
pon 26 Okt (napovedano)300
tor 27 Okt (napovedano)100
sre 28 Okt (napovedano)200
čet 29 Okt (napovedano)200
pet 30 Okt (napovedano)400
sob 31 Okt (napovedano)100
ned 1 Nov (napovedano)100
pon 2 Nov (napovedano)400
tor 3 Nov (napovedano)100
sre 4 Nov (napovedano)200
čet 5 Nov (napovedano)200
pet 6 Nov (napovedano)400
sob 7 Nov (napovedano)100
ned 8 Nov (napovedano)100
pon 9 Nov (napovedano)400
tor 10 Nov (napovedano)100
sre 11 Nov (napovedano)300
čet 12 Nov (napovedano)300
pet 13 Nov (napovedano)500

John Henry Twachtman: hitri odgovori

Katero delo je največ gledano pri umetniku John Henry Twachtman?

To je Pokrajinske slike 3: 900 obiskov, kar predstavlja 3% ogledov umetnika John Henry Twachtman. Zgornji seznam sega do številke 10.

Koliko obiskov ima John Henry Twachtman?

33.100 v zadnjih dvanajstih mesecih, od katerih 1.700 na strani umetnika in 31.400 na posameznih delih.

Ali si ljudje John Henry Twachtman ogledajo na telefonu ali na računalniku?

Oba: podelitev obiskov je naprave (95%), telefoni (5%) in tableti (0%); voduje naprave s 95%.

Ali obstaja določena vrsta dela avtorja John Henry Twachtman, ki si ljudje bolj všeč?

Da, Uravnotežen (Intenzivnost barv): 57% obiskov za 44% kataloga.