Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Jean Charles Cazin na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Jean Charles Cazin: številke v nekaj vrsticah
LA JOURNEE FAITE je zvezdnica: 200 obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih, kar predstavlja 12% vseh ogledov umetnika Jean Charles Cazin. Zatem sledijo Normandy Village in Hutte de chaume. Skupaj stran umetnika (800 obiskov) in dela (1.000 obiskov) skupaj znašata 1.800. Zanimanje se je med Avg 2026 in Sep 2026 znižalo za 100%. Najboljši mesec: Jul 2026 (1.300 obiskov). Obiskovalci imajo raje Subtilna svetlobnost (Luminenca), kar predstavlja 69% obiskov v primerjavi s 50% v katalogu.
Jean Charles Cazin: 10 delov, ki jih ljudje najprej opazujejo
Vsako delo spodaj je odprili pravi obiskovalci na platformi ArtsDot.com v zadnjih dvanajstih mesecih. 1. uvrstitev predstavlja najbolj obiskovano delo umetnika Jean Charles Cazin.
-
1
LA JOURNEE FAITE
200 obiskov · 12,5%
-
2
Normandy Village, 1880
100 obiskov · 6,2%
-
3
Hutte de chaume
100 obiskov · 6,2%
-
4
Jean Charles Cazin et son fils Michel
100 obiskov · 6,2%
-
5
Etude de pin
100 obiskov · 6,2%
-
6
La route (Seine et Marne)
100 obiskov · 6,2%
-
7
Château en Ecosse (titre attribué)
100 obiskov · 6,2%
-
8
Agar et Ismaël
100 obiskov · 6,2%
-
9
L'Etang
100 obiskov · 6,2%
-
10
The gossips
100 obiskov · 6,2%
Kdaj ljudje obiščejo stran umetnika Jean Charles Cazin?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Tabela podatkov
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 800 |
| Avg 2026 | 300 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kdaj se gledajo dela umetnika Jean Charles Cazin?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kaj izbirajo obiskovalci umetnika Jean Charles Cazin, v primerjavi s tem, kar je umetnik ustvaril?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Tabela podatkov
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 4,0% | 0,0% |
| Mehak senčni del | 28,0% | 31,2% |
| Subtilna svetlobnost | 50,0% | 68,8% |
| Svetla ravnovesja | 12,0% | 0,0% |
| Luminosno | 6,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 40,0% | 18,8% |
| Subtilne barve | 36,0% | 43,8% |
| Uravnomerno mehka | 16,0% | 25,0% |
| Izrazita prisotnost barv | 8,0% | 12,5% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 51,2% | 62,5% |
| Nevtralne barve | 32,6% | 18,8% |
| Temni toni | 7,0% | 12,5% |
| Monokromatsko | 7,0% | 6,2% |
| Pastelne barve | 2,3% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 38,0% | 18,8% |
| Uravnotežen | 52,0% | 68,8% |
| Živopisno | 10,0% | 12,5% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 24,0% | 12,5% |
| Nežen | 28,0% | 25,0% |
| Ravnovesje | 8,0% | 6,2% |
| Izrazit | 14,0% | 25,0% |
| Izjava | 26,0% | 31,2% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 6,0% | 6,2% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 8,0% | 6,2% |
| Ravnovesna harmonija | 4,0% | 0,0% |
| Močna barvna enotnost | 44,0% | 43,8% |
| Usklajenana paleta barv | 38,0% | 43,8% |
Kakšna so najbolj priljubljena dela umetnika Jean Charles Cazin, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Tabela podatkov
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Normandy Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Route Nationale at Samer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman In A Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'orage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tobias and the Archangel Ra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Garenne d'Equihen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Etude de pin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Weary Wayfarers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Etude de pivoines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Quarry of Monsieur Pasc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kateri jeziki so v uporabi med občinstvom umetnika Jean Charles Cazin?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Koliko dnevnih obiskov ima Jean Charles Cazin in koliko jih bo v naslednjih treh tednih?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Tabela podatkov
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| tor 22 Sep | 0 |
| sre 23 Sep | 0 |
| čet 24 Sep | 0 |
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 100 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 100 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 14 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
Kaj ljudi vprašava o Jean Charles Cazin
Katera dela umetnika Jean Charles Cazin si ljudje največ pogosteje ogledajo?
- Najprej LA JOURNEE FAITE, s 200 obiskov ali 12% ogledov. Nad njo je 10 del.
Koliko je ljudi na platformi ArtsDot.com, ki si ogleda dela umetnika Jean Charles Cazin?
- 1.800 obiskov v dvanajstih mesecih: 800 na strani umetnika in 1.000 na njegove dela.
Katera dela umetnika Jean Charles Cazin najbolj odgovarjajo okusu obiskovalcev?
- Delo z oznako Subtilna svetlobnost (Luminenca) predstavlja 69% obiskov, čeprav zgraja le 50% kataloga.