Jan Lebenstein Statistika obiskov in najbolj gledani dela

1930 – 1999

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Jan Lebenstein na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Kratka različica za Jan Lebenstein

Ljudje si ogledajo Axial Figure 197 bolj kot katero koli drugo delo umetnika Jan Lebenstein: 100 obiskov v dvanasteh mesecih ali 25% vseh ogledov. Axial Figure in Animal II dopolnjujejo stopničke. Jan Lebenstein je skupno privabil 500 obiskov: 200 na strani umetnika in 300 obiskov del. Jul 2026 je bil vrhunec z 300 obiskov. Ena izpostavljena kategorija: Nevtralne barve (Barvna paleta) predstavlja 33% obiskov, čeprav zadeva le 12% kataloga.

Top 4: dela umetnika Jan Lebenstein, ki jih ljudje najpogosteje odprejo

Uporaba dejanskih obiskov namesto ocene kataloga: 4 del umetnika Jan Lebenstein, ki so bili v zadnjih dvanajstih mesecih najpogosteje odprreti na platformi ArtsDot.com.

  1. Axial Figure 197 1 Axial Figure 197, 1963 100 obiskov · 25,0%
  2. Axial Figure 2 Axial Figure, 1959 100 obiskov · 25,0%
  3. Animal II 3 Animal II, 1963 100 obiskov · 25,0%
  4. Axial Figure 4 Axial Figure, 1960 100 obiskov · 25,0%

Jaka je priljubljenost strani umetnika Jan Lebenstein, mesec za mesec?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Prikaži podatke za to grafikon
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 20260300
Avg 20261000
Sep 20261000

Koliko pozornosti dobi celkovito dela umetnika Jan Lebenstein?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Kakšna je primerjava najbolj priljubljenih del umetnika Jan Lebenstein skozi leto?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Prikaži podatke za to grafikon
Umetniško deloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026
Axial Figure 90000000000000
Axial Figure 76000000000000
Axial Figure 19700000000010000
Animal II000000000000
Axial Figure 154000000000000
Axial Figure00000000010000
Axial Figure 68000000000000
Axial Figure 38000000000000
Figure000000000000
Axial Figure00000000010000

V katerih jezikih je Jan Lebenstein čten?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Kakšni so dnevni obiski za Jan Lebenstein in kakšna je napoved?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Prikaži podatke za to grafikon
DanObiskov
sre 23 Sep0
čet 24 Sep0
pet 25 Sep0
sob 26 Sep0
ned 27 Sep0
pon 28 Sep0
tor 29 Sep0
sre 30 Sep0
čet 1 Okt0
pet 2 Okt0
sob 3 Okt0
ned 4 Okt0
pon 5 Okt0
tor 6 Okt0
sre 7 Okt0
čet 8 Okt0
pet 9 Okt0
sob 10 Okt0
ned 11 Okt0
pon 12 Okt0
tor 13 Okt0
sre 14 Okt (napovedano)0
čet 15 Okt (napovedano)0
pet 16 Okt (napovedano)0
sob 17 Okt (napovedano)0
ned 18 Okt (napovedano)0
pon 19 Okt (napovedano)0
tor 20 Okt (napovedano)0
sre 21 Okt (napovedano)0
čet 22 Okt (napovedano)0
pet 23 Okt (napovedano)0
sob 24 Okt (napovedano)0
ned 25 Okt (napovedano)0
pon 26 Okt (napovedano)0
tor 27 Okt (napovedano)0
sre 28 Okt (napovedano)0
čet 29 Okt (napovedano)0
pet 30 Okt (napovedano)0
sob 31 Okt (napovedano)0
ned 1 Nov (napovedano)0
pon 2 Nov (napovedano)0
tor 3 Nov (napovedano)0

Jan Lebenstein: hitri odgovori

Katero delo je največ gledano pri umetniku Jan Lebenstein?

To je Axial Figure 197: 100 obiskov, kar predstavlja 25% ogledov umetnika Jan Lebenstein. Zgornji seznam sega do številke 4.

Koliko obiskov ima Jan Lebenstein?

500 v zadnjih dvanajstih mesecih, od katerih 200 na strani umetnika in 300 na posameznih delih.

Ali obstaja določena vrsta dela avtorja Jan Lebenstein, ki si ljudje bolj všeč?

Da, Nevtralne barve (Barvna paleta): 33% obiskov za 12% kataloga.