Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika James Gillray na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
James Gillray: številke v nekaj vrsticah
The Plum-Pudding in Danger je zvezdnica: 400 obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih, kar predstavlja 33% vseh ogledov umetnika James Gillray. Zatem sledijo The Zenith of French Glory in Look at me. Skupaj stran umetnika (200 obiskov) in dela (1.000 obiskov) skupaj znašata 1.200. Zanimanje narašča, saj je bilo med Avg 2026 in Sep 2026 300% več obiskov. Najboljši mesec: Jul 2026 (600 obiskov). Obiskovalci imajo raje Luminosno (Luminenca), kar predstavlja 50% obiskov v primerjavi s 15% v katalogu.
James Gillray: 5 delov, ki jih ljudje najprej opazujejo
Vsako delo spodaj je odprili pravi obiskovalci na platformi ArtsDot.com v zadnjih dvanajstih mesecih. 1. uvrstitev predstavlja najbolj obiskovano delo umetnika James Gillray.
-
1
The Plum-Pudding in Danger, 1805
400 obiskov · 33,3%
-
2
The Zenith of French Glory, 1793
400 obiskov · 33,3%
-
3
Look at me
200 obiskov · 16,7%
-
4
Sin, Death and the Devil, 1792
100 obiskov · 8,3%
-
5
A noble lord, on an approaching peace, too busy to attend to the expenditure of a million of the public money
100 obiskov · 8,3%
Kdaj ljudje obiščejo stran umetnika James Gillray?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Tabela podatkov
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 500 |
| Avg 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 400 |
Kdaj se gledajo dela umetnika James Gillray?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kaj izbirajo obiskovalci umetnika James Gillray, v primerjavi s tem, kar je umetnik ustvaril?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Tabela podatkov
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 0,0% | 0,0% |
| Mehak senčni del | 15,4% | 0,0% |
| Subtilna svetlobnost | 38,5% | 41,7% |
| Svetla ravnovesja | 30,8% | 8,3% |
| Luminosno | 15,4% | 50,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 23,1% | 41,7% |
| Subtilne barve | 46,2% | 16,7% |
| Uravnomerno mehka | 30,8% | 41,7% |
| Izrazita prisotnost barv | 0,0% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 30,8% | 41,7% |
| Uravnotežen | 53,8% | 50,0% |
| Živopisno | 15,4% | 8,3% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 7,7% | 16,7% |
| Nežen | 15,4% | 0,0% |
| Ravnovesje | 7,7% | 8,3% |
| Izrazit | 30,8% | 33,3% |
| Izjava | 38,5% | 41,7% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 7,7% | 0,0% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 7,7% | 33,3% |
| Ravnovesna harmonija | 30,8% | 58,3% |
| Močna barvna enotnost | 38,5% | 8,3% |
| Usklajenana paleta barv | 15,4% | 0,0% |
Kakšna so najbolj priljubljena dela umetnika James Gillray, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Tabela podatkov
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Plum-Pudding in Danger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 200 |
| The Zenith of French Glory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Dublures of Characters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sin, Death and the Devil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Short bodied gillray fashio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A noble lord, on an approac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Long Live the Constitution,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Light expelling darkness | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A group of French savants h… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Blood of the Murdered C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kateri jeziki so v uporabi med občinstvom umetnika James Gillray?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Koliko dnevnih obiskov ima James Gillray in koliko jih bo v naslednjih treh tednih?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Tabela podatkov
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 100 |
| pon 28 Sep | 200 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 100 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 200 |
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 100 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 100 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 100 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 0 |
Kaj ljudi vprašava o James Gillray
Katera dela umetnika James Gillray si ljudje največ pogosteje ogledajo?
- Najprej The Plum-Pudding in Danger, s 400 obiskov ali 33% ogledov. Nad njo je 5 del.
Koliko je ljudi na platformi ArtsDot.com, ki si ogleda dela umetnika James Gillray?
- 1.200 obiskov v dvanajstih mesecih: 200 na strani umetnika in 1.000 na njegove dela.
Katera dela umetnika James Gillray najbolj odgovarjajo okusu obiskovalcev?
- Delo z oznako Luminosno (Luminenca) predstavlja 50% obiskov, čeprav zgraja le 15% kataloga.