Inti CastroPublikum in priljubljenost na ArtsDot.com
1983
Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Inti Castro na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
!
Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.
Inti Castro: številke v nekaj vrsticah
Resistancia je zvezdnica: 1.300 obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih, kar predstavlja 32% vseh ogledov umetnika Inti Castro. Zatem sledijo Resignación in POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural. Skupaj stran umetnika (11.600 obiskov) in dela (1.200 obiskov) skupaj znašata 12.800. Zanimanje narašča, saj je bilo med Sep 2026 in Okt 2026 376% več obiskov. Najboljši mesec: Okt 2026 (8.100 obiskov). Najbolj priljubljeni jeziki občinstva: Španščina (80%), Angleščina (10%) in Francoščina (5%). Najbolj zastopljene države občinstva: Španija (30%), Čile (27%) in Združene države Amerike (8%). Po napravah: naprave (50%), telefoni (43%) in tableti (7%). Obiskovalci imajo raje Mehak senčni del (Luminenca), kar predstavlja 61% obiskov v primerjavi s 33% v katalogu.
Inti Castro: 10 delov, ki jih ljudje najprej opazujejo
Vsako delo spodaj je odprili pravi obiskovalci na platformi ArtsDot.com v zadnjih dvanajstih mesecih. 1. uvrstitev predstavlja najbolj obiskovano delo umetnika Inti Castro.
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Tabela podatkov
Mesec
Umetnikova stran
Stran umetnin
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Maj 2026
0
0
Jun 2026
100
200
Jul 2026
1.700
700
Avg 2026
300
0
Sep 2026
1.600
100
Okt 2026
7.900
200
Kdaj se gledajo dela umetnika Inti Castro?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kaj izbirajo obiskovalci umetnika Inti Castro, v primerjavi s tem, kar je umetnik ustvaril?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Tabela podatkov
Vibra
Vibra
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Intenzivno
33,3%
56,7%
Dramatičnost
44,4%
40,0%
Mistično
22,2%
3,3%
Čustveni ton
Čustveni ton
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Dramatično
55,6%
46,7%
Energetičen
22,2%
46,7%
Zainigljivost
11,1%
3,3%
Prevladujoče somberna in resna
11,1%
3,3%
Luminenca
Luminenca
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Temno
36,7%
21,9%
Mehak senčni del
33,3%
61,0%
Subtilna svetlobnost
23,3%
17,1%
Svetla ravnovesja
6,7%
0,0%
Luminosno
0,0%
0,0%
Zasičenost barv
Zasičenost barv
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Zbledelo
3,3%
0,0%
Subtilne barve
20,0%
4,9%
Uravnomerno mehka
30,0%
48,8%
Izrazita prisotnost barv
30,0%
39,0%
Živahna barva
16,7%
7,3%
Intenzivnost barv
Intenzivnost barv
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Monokromatski
6,7%
0,0%
Uravnotežen
50,0%
56,1%
Živopisno
43,3%
43,9%
Kontrast
Kontrast
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Mirno
6,7%
0,0%
Nežen
6,7%
2,4%
Ravnovesje
23,3%
12,2%
Izrazit
20,0%
43,9%
Izjava
43,3%
41,5%
Barvna harmonija
Barvna harmonija
Umetniška dela umetnika
Obiskov
Dissonantna paleta barv
13,3%
12,2%
Subtilno zmešana paleta barv
3,3%
21,9%
Ravnovesna harmonija
6,7%
2,4%
Močna barvna enotnost
46,7%
58,5%
Usklajenana paleta barv
30,0%
4,9%
Kakšna so najbolj priljubljena dela umetnika Inti Castro, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Tabela podatkov
Umetniško delo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Maj 2026
Jun 2026
Jul 2026
Avg 2026
Sep 2026
Okt 2026
Resignación
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
San Dunguero
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
POW! WOW! Hawaii 2014 - Int…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
San Dunguero
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
El arriero
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Pecador
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
Caudillo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kakšne naprave uporabljajo gledalci umetnika Inti Castro?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Tabela podatkov
Naprava
Obiskov
Deli
naprave
6.400
50,0%
telefoni
5.500
43,0%
tableti
900
7,0%
Kateri jeziki so v uporabi med občinstvom umetnika Inti Castro?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Tabela podatkov
Jezik
Obiskov
Deli
Španščina
6.300
79,7%
Angleščina
800
10,1%
Francoščina
400
5,1%
Nemščina
100
1,3%
Ruščina
100
1,3%
Švedščina
100
1,3%
Ukrajinščina
100
1,3%
Koliko dnevnih obiskov ima Inti Castro in koliko jih bo v naslednjih treh tednih?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Tabela podatkov
Dan
Obiskov
ned 18 Okt
0
pon 19 Okt
0
tor 20 Okt
500
sre 21 Okt
0
čet 22 Okt
100
pet 23 Okt
0
sob 24 Okt
200
ned 25 Okt
100
pon 26 Okt
1.500
tor 27 Okt
300
sre 28 Okt
1.600
čet 29 Okt
700
pet 30 Okt
300
sob 31 Okt
0
ned 1 Nov
400
pon 2 Nov
800
tor 3 Nov
300
sre 4 Nov
500
čet 5 Nov
200
pet 6 Nov
400
sob 7 Nov
0
ned 8 Nov (napovedano)
200
pon 9 Nov (napovedano)
1.000
tor 10 Nov (napovedano)
500
sre 11 Nov (napovedano)
900
čet 12 Nov (napovedano)
400
pet 13 Nov (napovedano)
300
sob 14 Nov (napovedano)
100
ned 15 Nov (napovedano)
300
pon 16 Nov (napovedano)
1.200
tor 17 Nov (napovedano)
600
sre 18 Nov (napovedano)
1.100
čet 19 Nov (napovedano)
500
pet 20 Nov (napovedano)
400
sob 21 Nov (napovedano)
100
ned 22 Nov (napovedano)
300
pon 23 Nov (napovedano)
1.300
tor 24 Nov (napovedano)
600
sre 25 Nov (napovedano)
1.200
čet 26 Nov (napovedano)
600
pet 27 Nov (napovedano)
400
sob 28 Nov (napovedano)
100
Kaj ljudi vprašava o Inti Castro
Katera dela umetnika Inti Castro si ljudje največ pogosteje ogledajo?
Najprej Resistancia, s 1.300 obiskov ali 32% ogledov. Nad njo je 10 del.
Koliko je ljudi na platformi ArtsDot.com, ki si ogleda dela umetnika Inti Castro?
12.800 obiskov v dvanajstih mesecih: 11.600 na strani umetnika in 1.200 na njegove dela.
Kateri napravi prinašajo publiko umetnika Inti Castro?
Publika prihaja s naprav naprave (50%), telefoni (43%) in tableti (7%); naprave prinaša 50% obiskov.
V katerih jezikih komunicira občinstvo umetnika Inti Castro?
Španščina (80%), Angleščina (10%) in Francoščina (5%). Prvi jezik, Španščina, obsegata 80% obiskovalcev.
Katera dela umetnika Inti Castro najbolj odgovarjajo okusu obiskovalcev?
Delo z oznako Mehak senčni del (Luminenca) predstavlja 61% obiskov, čeprav zgraja le 33% kataloga.