Guan Qiaochang Lamqua Popularnost in statistika obiskov

1801 – 1860

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Guan Qiaochang Lamqua na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Guan Qiaochang Lamqua na prvi pogled

V zadnjih dvanajstih mesecih je bilo delo Portrait of Keying (Qiying) najbolj gledano delo umetnika Guan Qiaochang Lamqua na platformi ArtsDot.com: 100 ogledov, kar predstavlja 12% vseh ogledov dela umetnika. Nadzaluje ga Case No.3438 in Case No.5583. Skupno je bilo zabeleženo 1.200 obiskov za umetnika Guan Qiaochang Lamqua: 500 obiskov strani umetnika in 700 obiskov strani posameznih del. Pozornost je nekoliko opadla: število obiskov se je znižalo za 80% od Avg 2026 do Sep 2026. Najbolj busy mesec je bil Jul 2026, s 600 obiskov. Obiskovalci imajo naklonjenost k Mehak senčni del (Luminenca): 75% obiskov je bilo namenjenih takšnim delom, ki predstavljajo 52% umetnikovega kataloga.

8 najbolj ogledanih del umetnika Guan Qiaochang Lamqua

To je 8 del umetnika Guan Qiaochang Lamqua, ki so jih uporabniki na platformi ArtsDot.com v zadnjih dvanajstih mesecih največ odprli, razvrščeni od najbolj gledanega.

  1. Portrait of Keying (Qiying) 1 Portrait of Keying (Qiying), 1844 100 obiskov · 12,5%
  2. Case No.3438 2 Case No.3438, 1837 100 obiskov · 12,5%
  3. Case No.5583 3 Case No.5583, 1838 100 obiskov · 12,5%
  4. Case No.5119 4 Case No.5119, 1838 100 obiskov · 12,5%
  5. Case No.4606 5 Case No.4606, 1837 100 obiskov · 12,5%
  6. The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong 6 The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong, 1864 100 obiskov · 12,5%
  7. Case No.2152 (after) 7 Case No.2152 (after), 1836 100 obiskov · 12,5%
  8. Thomas McMicking (b.1812) 8 Thomas McMicking (b.1812) 100 obiskov · 12,5%

Koliko ljudi obišče stran umetnika Guan Qiaochang Lamqua vsak mesec?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Poglejte številke
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 2026200400
Avg 2026300200
Sep 20260100

Kolikokrat so dela umetnika Guan Qiaochang Lamqua ogledana?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Katera dela umetnika Guan Qiaochang Lamqua so najbolj gledana, mesec za mesec?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Poglejte številke
Umetniško deloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026
Portrait of Keying (Qiying)00000000001000
Case No.4605000000000000
Case No.1675000000000000
Case No.4849000000000000
Unknown Case000000000000
Case No.3790000000000000
Case No.446000000000000
Case No.5331000000000000
Case No.2986 ( )000000000000
Case No.3488000000000000

Pri katerih jezikih se izražajo obiskovalci umetnika Guan Qiaochang Lamqua?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Koliko obiskov dobi Guan Qiaochang Lamqua vsak dan in kaj sledi tem?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Poglejte številke
DanObiskov
tor 22 Sep0
sre 23 Sep0
čet 24 Sep0
pet 25 Sep0
sob 26 Sep0
ned 27 Sep0
pon 28 Sep0
tor 29 Sep0
sre 30 Sep0
čet 1 Okt0
pet 2 Okt0
sob 3 Okt100
ned 4 Okt0
pon 5 Okt0
tor 6 Okt0
sre 7 Okt0
čet 8 Okt0
pet 9 Okt100
sob 10 Okt0
ned 11 Okt0
pon 12 Okt0
tor 13 Okt (napovedano)0
sre 14 Okt (napovedano)0
čet 15 Okt (napovedano)0
pet 16 Okt (napovedano)100
sob 17 Okt (napovedano)100
ned 18 Okt (napovedano)0
pon 19 Okt (napovedano)0
tor 20 Okt (napovedano)0
sre 21 Okt (napovedano)0
čet 22 Okt (napovedano)0
pet 23 Okt (napovedano)100
sob 24 Okt (napovedano)100
ned 25 Okt (napovedano)0
pon 26 Okt (napovedano)0
tor 27 Okt (napovedano)0
sre 28 Okt (napovedano)0
čet 29 Okt (napovedano)0
pet 30 Okt (napovedano)100
sob 31 Okt (napovedano)100
ned 1 Nov (napovedano)0
pon 2 Nov (napovedano)0

Vprašanja o Guan Qiaochang Lamqua na ArtsDot.com

Katera dela umetnika Guan Qiaochang Lamqua so najbolj priljubljena?

Portrait of Keying (Qiying) je najbolj priljubljeno delo z 100 obiskovami (12% vseh ogledov umetnika Guan Qiaochang Lamqua). Zgornja lestvica prikazuje 8 najbolj gledanih del.

Koliko ljudi gleda Guan Qiaochang Lamqua na ArtsDot.com?

V zadnjih dvanajstih mesecih je Guan Qiaochang Lamqua prejel 1.200 obiskov: 500 na strani umetnika in 700 na straneh posameznih del.

Kakšne dela imajo obiskovalci umetnika Guan Qiaochang Lamqua najraje?

Raje izbirajo Mehak senčni del (Luminenca): 75% obiskov v primerjavi s 52% umetnikovega kataloga.