Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika George Ștefănescu-Râmnic na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
George Ștefănescu-Râmnic na prvi pogled
V zadnjih dvanajstih mesecih je bilo delo Saint George and the Dragon najbolj gledano delo umetnika George Ștefănescu-Râmnic na platformi ArtsDot.com: 200 ogledov, kar predstavlja 15% vseh ogledov dela umetnika. Nadzaluje ga Pagan Ritual in The Red Torero. Skupno je bilo zabeleženo 1.700 obiskov za umetnika George Ștefănescu-Râmnic: 700 obiskov strani umetnika in 1.000 obiskov strani posameznih del. Pozornost je nekoliko opadla: število obiskov se je znižalo za 100% od Avg 2026 do Sep 2026. Najbolj busy mesec je bil Jul 2026, s 1.500 obiskov. Obiskovalci imajo naklonjenost k Nevtralne barve (Barvna paleta): 58% obiskov je bilo namenjenih takšnim delom, ki predstavljajo 28% umetnikovega kataloga.
10 najbolj ogledanih del umetnika George Ștefănescu-Râmnic
To je 10 del umetnika George Ștefănescu-Râmnic, ki so jih uporabniki na platformi ArtsDot.com v zadnjih dvanajstih mesecih največ odprli, razvrščeni od najbolj gledanega.
-
1
Saint George and the Dragon, 2001
200 obiskov · 15,4%
-
2
Pagan Ritual, 1981
200 obiskov · 15,4%
-
3
The Red Torero, 1975
100 obiskov · 7,7%
-
4
The little Prince, 1986
100 obiskov · 7,7%
-
5
The Beloved Toy, 2006
100 obiskov · 7,7%
-
6
Cavalcade, 1970
100 obiskov · 7,7%
-
7
Fishes at the Japan Sea, 1966
100 obiskov · 7,7%
-
8
Selfportrait, 1958
100 obiskov · 7,7%
-
9
Star of Betlehem, 1993
100 obiskov · 7,7%
-
10
Studio Corner, 1979
100 obiskov · 7,7%
Koliko ljudi obišče stran umetnika George Ștefănescu-Râmnic vsak mesec?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Poglejte številke
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 1.000 |
| Avg 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kolikokrat so dela umetnika George Ștefănescu-Râmnic ogledana?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kakšne dela izbirajo obiskovalci umetnika George Ștefănescu-Râmnic?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Poglejte številke
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 8,0% | 0,0% |
| Mehak senčni del | 16,0% | 0,0% |
| Subtilna svetlobnost | 18,0% | 15,4% |
| Svetla ravnovesja | 26,0% | 30,8% |
| Luminosno | 32,0% | 53,8% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 20,0% | 46,2% |
| Subtilne barve | 14,0% | 15,4% |
| Uravnomerno mehka | 22,0% | 15,4% |
| Izrazita prisotnost barv | 38,0% | 23,1% |
| Živahna barva | 6,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Nevtralne barve | 27,7% | 58,3% |
| Temni toni | 25,5% | 8,3% |
| Pastelne barve | 21,3% | 25,0% |
| Zemljani toni | 21,3% | 0,0% |
| Sončni zahod | 2,1% | 8,3% |
| Topli toni | 2,1% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 12,0% | 30,8% |
| Uravnotežen | 44,0% | 46,2% |
| Živopisno | 44,0% | 23,1% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 2,0% | 0,0% |
| Nežen | 20,0% | 15,4% |
| Ravnovesje | 10,0% | 7,7% |
| Izrazit | 10,0% | 7,7% |
| Izjava | 58,0% | 69,2% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 44,0% | 53,8% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 18,0% | 38,5% |
| Ravnovesna harmonija | 8,0% | 0,0% |
| Močna barvna enotnost | 26,0% | 7,7% |
| Usklajenana paleta barv | 4,0% | 0,0% |
Katera dela umetnika George Ștefănescu-Râmnic so najbolj gledana, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Poglejte številke
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Odalisque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Red Torero | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Solar Totem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Friends since Childhood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Princess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pride | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lord´s Crucifixion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The End | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pri katerih jezikih se izražajo obiskovalci umetnika George Ștefănescu-Râmnic?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Koliko obiskov dobi George Ștefănescu-Râmnic vsak dan in kaj sledi tem?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Poglejte številke
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| pon 21 Sep | 0 |
| tor 22 Sep | 0 |
| sre 23 Sep | 0 |
| čet 24 Sep | 0 |
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 13 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 14 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
Vprašanja o George Ștefănescu-Râmnic na ArtsDot.com
Katera dela umetnika George Ștefănescu-Râmnic so najbolj priljubljena?
- Saint George and the Dragon je najbolj priljubljeno delo z 200 obiskovami (15% vseh ogledov umetnika George Ștefănescu-Râmnic). Zgornja lestvica prikazuje 10 najbolj gledanih del.
Koliko ljudi gleda George Ștefănescu-Râmnic na ArtsDot.com?
- V zadnjih dvanajstih mesecih je George Ștefănescu-Râmnic prejel 1.700 obiskov: 700 na strani umetnika in 1.000 na straneh posameznih del.
Kakšne dela imajo obiskovalci umetnika George Ștefănescu-Râmnic najraje?
- Raje izbirajo Nevtralne barve (Barvna paleta): 58% obiskov v primerjavi s 28% umetnikovega kataloga.