Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Geoff Hunt na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Geoff Hunt: številke v nekaj vrsticah
'Endeavour' Leaving Plymouth je zvezdnica: 1.200 obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih, kar predstavlja 46% vseh ogledov umetnika Geoff Hunt. Zatem sledijo Desolation Island in Oil painting of the Mary Rose warship sinking in the Solent. Skupaj stran umetnika (100 obiskov) in dela (1.200 obiskov) skupaj znašata 1.300. Zanimanje se je med Sep 2026 in Okt 2026 znižalo za 67%. Najboljši mesec: Jul 2026 (800 obiskov). Obiskovalci imajo raje Svetla ravnovesja (Luminenca), kar predstavlja 88% obiskov v primerjavi s 69% v katalogu.
Geoff Hunt: 9 delov, ki jih ljudje najprej opazujejo
Vsako delo spodaj je odprili pravi obiskovalci na platformi ArtsDot.com v zadnjih dvanajstih mesecih. 1. uvrstitev predstavlja najbolj obiskovano delo umetnika Geoff Hunt.
-
1
'Endeavour' Leaving Plymouth, 1768
1.200 obiskov · 46,2%
-
2
Desolation Island
400 obiskov · 15,4%
-
3
Oil painting of the Mary Rose warship sinking in the Solent, 2012
300 obiskov · 11,5%
-
4
HMS 'Surprise'
200 obiskov · 7,7%
-
5
The Ionian Mission
100 obiskov · 3,8%
-
6
Reverse of the Medal
100 obiskov · 3,8%
-
7
Letter of Marque
100 obiskov · 3,8%
-
8
Mauritius Command
100 obiskov · 3,8%
-
9
Master and Commander
100 obiskov · 3,8%
Kdaj ljudje obiščejo stran umetnika Geoff Hunt?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Tabela podatkov
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 700 |
| Avg 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Kdaj se gledajo dela umetnika Geoff Hunt?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kaj izbirajo obiskovalci umetnika Geoff Hunt, v primerjavi s tem, kar je umetnik ustvaril?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Tabela podatkov
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 0,0% | 0,0% |
| Mehak senčni del | 0,0% | 0,0% |
| Subtilna svetlobnost | 15,4% | 7,7% |
| Svetla ravnovesja | 69,2% | 88,5% |
| Luminosno | 15,4% | 3,9% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 69,2% | 50,0% |
| Subtilne barve | 30,8% | 50,0% |
| Uravnomerno mehka | 0,0% | 0,0% |
| Izrazita prisotnost barv | 0,0% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 15,4% | 26,9% |
| Uravnotežen | 84,6% | 73,1% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 7,7% | 11,5% |
| Nežen | 7,7% | 7,7% |
| Ravnovesje | 23,1% | 7,7% |
| Izrazit | 30,8% | 50,0% |
| Izjava | 30,8% | 23,1% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 53,8% | 23,1% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 15,4% | 26,9% |
| Ravnovesna harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Močna barvna enotnost | 30,8% | 50,0% |
| Usklajenana paleta barv | 0,0% | 0,0% |
Kakšna so najbolj priljubljena dela umetnika Geoff Hunt, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Tabela podatkov
| Umetniško delo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Desolation Island | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| 'Endeavour' Leaving Plymouth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 100 |
| Mauritius Command | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Master and Commander | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Post Captain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Letter of Marque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HMS 'Surprise' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Fortune of War | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Oil painting of the Mary Ro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| Reverse of the Medal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Kateri jeziki so v uporabi med občinstvom umetnika Geoff Hunt?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Koliko dnevnih obiskov ima Geoff Hunt in koliko jih bo v naslednjih treh tednih?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Tabela podatkov
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| ned 18 Okt | 0 |
| pon 19 Okt | 0 |
| tor 20 Okt | 0 |
| sre 21 Okt | 0 |
| čet 22 Okt | 0 |
| pet 23 Okt | 0 |
| sob 24 Okt | 0 |
| ned 25 Okt | 0 |
| pon 26 Okt | 0 |
| tor 27 Okt | 0 |
| sre 28 Okt | 0 |
| čet 29 Okt | 0 |
| pet 30 Okt | 0 |
| sob 31 Okt | 0 |
| ned 1 Nov | 0 |
| pon 2 Nov | 0 |
| tor 3 Nov | 0 |
| sre 4 Nov | 0 |
| čet 5 Nov | 0 |
| pet 6 Nov | 0 |
| sob 7 Nov | 0 |
| ned 8 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 9 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 10 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 11 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 12 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 13 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 14 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 15 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 16 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 17 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 18 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 19 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 20 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 21 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 22 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 23 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 24 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 25 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 26 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 27 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 28 Nov (napovedano) | 0 |
Kaj ljudi vprašava o Geoff Hunt
Katera dela umetnika Geoff Hunt si ljudje največ pogosteje ogledajo?
- Najprej 'Endeavour' Leaving Plymouth, s 1.200 obiskov ali 46% ogledov. Nad njo je 9 del.
Koliko je ljudi na platformi ArtsDot.com, ki si ogleda dela umetnika Geoff Hunt?
- 1.300 obiskov v dvanajstih mesecih: 100 na strani umetnika in 1.200 na njegove dela.
Katera dela umetnika Geoff Hunt najbolj odgovarjajo okusu obiskovalcev?
- Delo z oznako Svetla ravnovesja (Luminenca) predstavlja 88% obiskov, čeprav zgraja le 69% kataloga.