Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Gary Sargeant na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Gary Sargeant: številke v nekaj vrsticah
Kitchen Lane Allotments, Beverley, East Riding of Yorkshire (1) je zvezdnica: 300 obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih, kar predstavlja 25% vseh ogledov umetnika Gary Sargeant. Zatem sledijo Number 52, High Street, Hull in London. Skupaj stran umetnika (300 obiskov) in dela (500 obiskov) skupaj znašata 800. Najboljši mesec: Jul 2026 (400 obiskov). Obiskovalci imajo raje Subtilna svetlobnost (Luminenca), kar predstavlja 75% obiskov v primerjavi s 67% v katalogu.
Gary Sargeant: 8 delov, ki jih ljudje najprej opazujejo
Vsako delo spodaj je odprili pravi obiskovalci na platformi ArtsDot.com v zadnjih dvanajstih mesecih. 1. uvrstitev predstavlja najbolj obiskovano delo umetnika Gary Sargeant.
-
1
Kitchen Lane Allotments, Beverley, East Riding of Yorkshire (1), 1996
300 obiskov · 25,0%
-
2
Number 52, High Street, Hull, 1997
200 obiskov · 16,7%
-
3
London
200 obiskov · 16,7%
-
4
Kitchen Lane Allotments, Beverley, East Riding of Yorkshire (2), 1996
100 obiskov · 8,3%
-
5
Beverley Pastures, East Riding of Yorkshire, 1991
100 obiskov · 8,3%
-
6
Cricket Pavilion (Golf Clubhouse), Londesborough, East Riding of Yorkshire, 1996
100 obiskov · 8,3%
-
7
Durham Cathedral
100 obiskov · 8,3%
-
8
Newcastle Townscape
100 obiskov · 8,3%
Kdaj ljudje obiščejo stran umetnika Gary Sargeant?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Tabela podatkov
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 200 |
| Avg 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 200 |
Kdaj se gledajo dela umetnika Gary Sargeant?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kaj izbirajo obiskovalci umetnika Gary Sargeant, v primerjavi s tem, kar je umetnik ustvaril?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Tabela podatkov
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 0,0% | 0,0% |
| Mehak senčni del | 33,3% | 25,0% |
| Subtilna svetlobnost | 66,7% | 75,0% |
| Svetla ravnovesja | 0,0% | 0,0% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 44,4% | 41,7% |
| Subtilne barve | 55,6% | 58,3% |
| Uravnomerno mehka | 0,0% | 0,0% |
| Izrazita prisotnost barv | 0,0% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 44,4% | 41,7% |
| Uravnotežen | 55,6% | 58,3% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nežen | 0,0% | 0,0% |
| Ravnovesje | 0,0% | 0,0% |
| Izrazit | 11,1% | 8,3% |
| Izjava | 88,9% | 91,7% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 55,6% | 58,3% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 0,0% | 0,0% |
| Ravnovesna harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Močna barvna enotnost | 44,4% | 41,7% |
| Usklajenana paleta barv | 0,0% | 0,0% |
Kakšna so najbolj priljubljena dela umetnika Gary Sargeant, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Tabela podatkov
| Umetniško delo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Number 52, High Street, Hull | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Cricket Pavilion (Golf Club… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kitchen Lane Allotments, Be… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kitchen Lane Allotments, Be… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 |
| Newcastle Townscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durham Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wych Elm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beverley Pastures, East Rid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| London | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kateri jeziki so v uporabi med občinstvom umetnika Gary Sargeant?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Koliko dnevnih obiskov ima Gary Sargeant in koliko jih bo v naslednjih treh tednih?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Tabela podatkov
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| ned 18 Okt | 0 |
| pon 19 Okt | 200 |
| tor 20 Okt | 0 |
| sre 21 Okt | 0 |
| čet 22 Okt | 0 |
| pet 23 Okt | 0 |
| sob 24 Okt | 0 |
| ned 25 Okt | 0 |
| pon 26 Okt | 0 |
| tor 27 Okt | 0 |
| sre 28 Okt | 0 |
| čet 29 Okt | 0 |
| pet 30 Okt | 0 |
| sob 31 Okt | 0 |
| ned 1 Nov | 0 |
| pon 2 Nov | 0 |
| tor 3 Nov | 0 |
| sre 4 Nov | 0 |
| čet 5 Nov | 0 |
| pet 6 Nov | 0 |
| sob 7 Nov | 0 |
| ned 8 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 9 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 10 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 11 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 12 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 13 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 14 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 15 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 16 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 17 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 18 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 19 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 20 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 21 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 22 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 23 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 24 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 25 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 26 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 27 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 28 Nov (napovedano) | 0 |
Kaj ljudi vprašava o Gary Sargeant
Katera dela umetnika Gary Sargeant si ljudje največ pogosteje ogledajo?
- Najprej Kitchen Lane Allotments, Beverley, East Riding of Yorkshire (1), s 300 obiskov ali 25% ogledov. Nad njo je 8 del.
Koliko je ljudi na platformi ArtsDot.com, ki si ogleda dela umetnika Gary Sargeant?
- 800 obiskov v dvanajstih mesecih: 300 na strani umetnika in 500 na njegove dela.
Katera dela umetnika Gary Sargeant najbolj odgovarjajo okusu obiskovalcev?
- Delo z oznako Subtilna svetlobnost (Luminenca) predstavlja 75% obiskov, čeprav zgraja le 67% kataloga.