Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Gabriel von Max na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Kratka različica za Gabriel von Max
Ljudje si ogledajo St. Theresa Morl bolj kot katero koli drugo delo umetnika Gabriel von Max: 700 obiskov v dvanasteh mesecih ali 33% vseh ogledov. Monkeys as Judges of Art in Get finished Flowering dopolnjujejo stopničke. Gabriel von Max je skupno privabil 2.900 obiskov: 800 na strani umetnika in 2.100 obiskov del. Trend je nekoliko nizkejši: 100% manj obiskov v Sep 2026 kot v Avg 2026. Jul 2026 je bil vrhunec z 2.400 obiskov. Ena izpostavljena kategorija: Svetla ravnovesja (Luminenca) predstavlja 38% obiskov, čeprav zadeva le 9% kataloga.
Top 10: dela umetnika Gabriel von Max, ki jih ljudje najpogosteje odprejo
Uporaba dejanskih obiskov namesto ocene kataloga: 10 del umetnika Gabriel von Max, ki so bili v zadnjih dvanajstih mesecih najpogosteje odprreti na platformi ArtsDot.com.
-
1
St. Theresa Morl
700 obiskov · 33,3%
-
2
Monkeys as Judges of Art, 1889
200 obiskov · 9,5%
-
3
Get finished Flowering
200 obiskov · 9,5%
-
4
Katharina Emmerich, 1885
100 obiskov · 4,8%
-
5
The Murderess of a Child (also known as Die Kindsmörderin), 1877
100 obiskov · 4,8%
-
6
The Last Token: A Christian Martyr
100 obiskov · 4,8%
-
7
Before the Arena
100 obiskov · 4,8%
-
8
Last Performance
100 obiskov · 4,8%
-
9
Monkey with Pitcher
100 obiskov · 4,8%
-
10
Monkeys doll
100 obiskov · 4,8%
Jaka je priljubljenost strani umetnika Gabriel von Max, mesec za mesec?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži podatke za to grafikon
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 800 | 1.600 |
| Avg 2026 | 0 | 500 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Koliko pozornosti dobi celkovito dela umetnika Gabriel von Max?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kateri slogi delav izmed Gabriel von Max privabljajo obiskovalce?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži podatke za to grafikon
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 47,8% | 38,1% |
| Mehak senčni del | 26,1% | 14,3% |
| Subtilna svetlobnost | 17,4% | 9,5% |
| Svetla ravnovesja | 8,7% | 38,1% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 60,9% | 47,6% |
| Subtilne barve | 21,7% | 47,6% |
| Uravnomerno mehka | 8,7% | 4,8% |
| Izrazita prisotnost barv | 8,7% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 82,6% | 61,9% |
| Nevtralne barve | 8,7% | 38,1% |
| Temni toni | 8,7% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 65,2% | 47,6% |
| Uravnotežen | 26,1% | 52,4% |
| Živopisno | 8,7% | 0,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 4,3% | 4,8% |
| Nežen | 8,7% | 4,8% |
| Ravnovesje | 13,0% | 4,8% |
| Izrazit | 17,4% | 23,8% |
| Izjava | 56,5% | 61,9% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 0,0% | 0,0% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 0,0% | 0,0% |
| Ravnovesna harmonija | 17,4% | 4,8% |
| Močna barvna enotnost | 60,9% | 71,4% |
| Usklajenana paleta barv | 21,7% | 23,8% |
Kakšna je primerjava najbolj priljubljenih del umetnika Gabriel von Max skozi leto?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži podatke za to grafikon
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still life (A girl sitting… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monkeys as Judges of Art | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Monkey in front of a Skelet… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Get finished Flowering | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Katharina Emmerich | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The anatomist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Token: A Christian… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Last Performance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Monkeys and painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Monkeys doll | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V katerih jezikih je Gabriel von Max čten?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Prikaži podatke za to grafikon
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Angleščina | 100 | 50,0% |
| Španščina | 100 | 50,0% |
Kakšni so dnevni obiski za Gabriel von Max in kakšna je napoved?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži podatke za to grafikon
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| čet 24 Sep | 0 |
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 100 |
| pet 2 Okt | 100 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 100 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 100 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 100 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 100 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 100 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 100 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 100 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 0 |
Gabriel von Max: hitri odgovori
Katero delo je največ gledano pri umetniku Gabriel von Max?
- To je St. Theresa Morl: 700 obiskov, kar predstavlja 33% ogledov umetnika Gabriel von Max. Zgornji seznam sega do številke 10.
Koliko obiskov ima Gabriel von Max?
- 2.900 v zadnjih dvanajstih mesecih, od katerih 800 na strani umetnika in 2.100 na posameznih delih.
Ali obstaja določena vrsta dela avtorja Gabriel von Max, ki si ljudje bolj všeč?
- Da, Svetla ravnovesja (Luminenca): 38% obiskov za 9% kataloga.