Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika François Flameng na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
François Flameng: številke v nekaj vrsticah
L'offensive De L'yser je zvezdnica: 500 obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih, kar predstavlja 15% vseh ogledov umetnika François Flameng. Zatem sledijo Assedio Di Sebastopoli - in Poststation Im Kaukasus. Skupaj stran umetnika (600 obiskov) in dela (2.200 obiskov) skupaj znašata 2.800. Zanimanje narašča, saj je bilo med Avg 2026 in Sep 2026 100% več obiskov. Najboljši mesec: Jul 2026 (2.400 obiskov). Obiskovalci imajo raje Zemljani toni (Barvna paleta), kar predstavlja 77% obiskov v primerjavi s 49% v katalogu.
François Flameng: 10 delov, ki jih ljudje najprej opazujejo
Vsako delo spodaj je odprili pravi obiskovalci na platformi ArtsDot.com v zadnjih dvanajstih mesecih. 1. uvrstitev predstavlja najbolj obiskovano delo umetnika François Flameng.
-
1
L'offensive De L'yser
500 obiskov · 15,2%
-
2
Assedio Di Sebastopoli -
500 obiskov · 15,2%
-
3
Poststation Im Kaukasus
300 obiskov · 9,1%
-
4
A Studiy Of An Caucasian Men -
200 obiskov · 6,1%
-
5
Marked Day
200 obiskov · 6,1%
-
6
The Return From The Hunt
200 obiskov · 6,1%
-
7
The Victory Procession, in front of the Arc de Triomphe, July 14, 1919, 1923
100 obiskov · 3,0%
-
8
Cossack Horsemen
100 obiskov · 3,0%
-
9
The Attack
100 obiskov · 3,0%
-
10
Portrait Of Mrs. D
100 obiskov · 3,0%
Kdaj ljudje obiščejo stran umetnika François Flameng?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Tabela podatkov
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 500 | 1.900 |
| Avg 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Kdaj se gledajo dela umetnika François Flameng?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kaj izbirajo obiskovalci umetnika François Flameng, v primerjavi s tem, kar je umetnik ustvaril?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Tabela podatkov
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 2,0% | 9,1% |
| Mehak senčni del | 30,0% | 51,5% |
| Subtilna svetlobnost | 38,0% | 33,3% |
| Svetla ravnovesja | 28,0% | 3,0% |
| Luminosno | 2,0% | 3,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 34,0% | 33,3% |
| Subtilne barve | 38,0% | 48,5% |
| Uravnomerno mehka | 22,0% | 12,1% |
| Izrazita prisotnost barv | 6,0% | 6,1% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 48,8% | 76,9% |
| Nevtralne barve | 41,9% | 15,4% |
| Temni toni | 9,3% | 7,7% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 30,0% | 36,4% |
| Uravnotežen | 66,0% | 57,6% |
| Živopisno | 4,0% | 6,1% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nežen | 22,0% | 36,4% |
| Ravnovesje | 22,0% | 15,2% |
| Izrazit | 32,0% | 27,3% |
| Izjava | 24,0% | 21,2% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 12,0% | 36,4% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 6,0% | 0,0% |
| Ravnovesna harmonija | 12,0% | 12,1% |
| Močna barvna enotnost | 56,0% | 39,4% |
| Usklajenana paleta barv | 14,0% | 12,1% |
Kakšna so najbolj priljubljena dela umetnika François Flameng, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Tabela podatkov
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Victory Procession, in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Napoleon After The Battle O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cossack Horsemen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Poststation Im Kaukasus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait Of Mrs. D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Kirghyz Horseman With A Red… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Riverside Camp | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mily Portrait Of A Boy And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of princess z n yu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fragment Of Panorama Of Mos… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kateri jeziki so v uporabi med občinstvom umetnika François Flameng?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Koliko dnevnih obiskov ima François Flameng in koliko jih bo v naslednjih treh tednih?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Tabela podatkov
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| ned 20 Sep | 0 |
| pon 21 Sep | 0 |
| tor 22 Sep | 0 |
| sre 23 Sep | 0 |
| čet 24 Sep | 0 |
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 100 |
| ned 11 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 12 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 13 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 14 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 100 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 200 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 200 |
Kaj ljudi vprašava o François Flameng
Katera dela umetnika François Flameng si ljudje največ pogosteje ogledajo?
- Najprej L'offensive De L'yser, s 500 obiskov ali 15% ogledov. Nad njo je 10 del.
Koliko je ljudi na platformi ArtsDot.com, ki si ogleda dela umetnika François Flameng?
- 2.800 obiskov v dvanajstih mesecih: 600 na strani umetnika in 2.200 na njegove dela.
Katera dela umetnika François Flameng najbolj odgovarjajo okusu obiskovalcev?
- Delo z oznako Zemljani toni (Barvna paleta) predstavlja 77% obiskov, čeprav zgraja le 49% kataloga.