Fernando Cueto Amorsolo Publikum in priljubljenost na ArtsDot.com

1892 – 1972

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Fernando Cueto Amorsolo na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Fernando Cueto Amorsolo: številke v nekaj vrsticah

Harvesting je zvezdnica: 600 obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih, kar predstavlja 24% vseh ogledov umetnika Fernando Cueto Amorsolo. Zatem sledijo Landscape in Village Gathering. Skupaj stran umetnika (500 obiskov) in dela (1.900 obiskov) skupaj znašata 2.400. Zanimanje se je med Avg 2026 in Sep 2026 znižalo za 100%. Najboljši mesec: Jul 2026 (1.600 obiskov). Obiskovalci imajo raje Nežen (Kontrast), kar predstavlja 96% obiskov v primerjavi s 71% v katalogu.

Fernando Cueto Amorsolo: 6 delov, ki jih ljudje najprej opazujejo

Vsako delo spodaj je odprili pravi obiskovalci na platformi ArtsDot.com v zadnjih dvanajstih mesecih. 1. uvrstitev predstavlja najbolj obiskovano delo umetnika Fernando Cueto Amorsolo.

  1. Harvesting 1 Harvesting 600 obiskov · 24,0%
  2. Landscape 2 Landscape 600 obiskov · 24,0%
  3. Village Gathering 3 Village Gathering 500 obiskov · 20,0%
  4. Washing By The River 4 Washing By The River 400 obiskov · 16,0%
  5. Village Landscape 5 Village Landscape 300 obiskov · 12,0%
  6. Sabong (Cockfighting) 6 Sabong (Cockfighting) 100 obiskov · 4,0%

Kdaj ljudje obiščejo stran umetnika Fernando Cueto Amorsolo?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Tabela podatkov
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 20263001.300
Avg 2026200600
Sep 202600

Kdaj se gledajo dela umetnika Fernando Cueto Amorsolo?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Kakšna so najbolj priljubljena dela umetnika Fernando Cueto Amorsolo, mesec za mesec?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Tabela podatkov
Umetniško deloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026
Village Gathering0000000001003000
Sabong (Cockfighting)00000000010000
Harvesting0000000004002000
Washing By The River00000000030000
Landscape00000000040000
Bathing by the River000000000000
Village Landscape00000000001000

Kateri jeziki so v uporabi med občinstvom umetnika Fernando Cueto Amorsolo?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Koliko dnevnih obiskov ima Fernando Cueto Amorsolo in koliko jih bo v naslednjih treh tednih?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Tabela podatkov
DanObiskov
pon 28 Sep0
tor 29 Sep0
sre 30 Sep0
čet 1 Okt0
pet 2 Okt0
sob 3 Okt0
ned 4 Okt700
pon 5 Okt0
tor 6 Okt0
sre 7 Okt0
čet 8 Okt0
pet 9 Okt0
sob 10 Okt0
ned 11 Okt0
pon 12 Okt100
tor 13 Okt0
sre 14 Okt100
čet 15 Okt0
pet 16 Okt100
sob 17 Okt0
ned 18 Okt0
pon 19 Okt (napovedano)0
tor 20 Okt (napovedano)0
sre 21 Okt (napovedano)0
čet 22 Okt (napovedano)0
pet 23 Okt (napovedano)0
sob 24 Okt (napovedano)0
ned 25 Okt (napovedano)100
pon 26 Okt (napovedano)0
tor 27 Okt (napovedano)0
sre 28 Okt (napovedano)0
čet 29 Okt (napovedano)0
pet 30 Okt (napovedano)0
sob 31 Okt (napovedano)0
ned 1 Nov (napovedano)0
pon 2 Nov (napovedano)0
tor 3 Nov (napovedano)0
sre 4 Nov (napovedano)0
čet 5 Nov (napovedano)0
pet 6 Nov (napovedano)0
sob 7 Nov (napovedano)0
ned 8 Nov (napovedano)0

Kaj ljudi vprašava o Fernando Cueto Amorsolo

Katera dela umetnika Fernando Cueto Amorsolo si ljudje največ pogosteje ogledajo?

Najprej Harvesting, s 600 obiskov ali 24% ogledov. Nad njo je 6 del.

Koliko je ljudi na platformi ArtsDot.com, ki si ogleda dela umetnika Fernando Cueto Amorsolo?

2.400 obiskov v dvanajstih mesecih: 500 na strani umetnika in 1.900 na njegove dela.

Katera dela umetnika Fernando Cueto Amorsolo najbolj odgovarjajo okusu obiskovalcev?

Delo z oznako Nežen (Kontrast) predstavlja 96% obiskov, čeprav zgraja le 71% kataloga.