Duncan Cameron Popularnost in statistika obiskov

1837 – 1916

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Duncan Cameron na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Duncan Cameron na prvi pogled

V zadnjih dvanajstih mesecih je bilo delo Stirling Castle najbolj gledano delo umetnika Duncan Cameron na platformi ArtsDot.com: 200 ogledov, kar predstavlja 14% vseh ogledov dela umetnika. Nadzaluje ga Harvest Time in Lorne in Harvest Time near St Fillans, Perthshire. Skupno je bilo zabeleženo 6.500 obiskov za umetnika Duncan Cameron: 5.200 obiskov strani umetnika in 1.300 obiskov strani posameznih del. Povečuje se zanimanje: število obiskov se je z200% povečalo od Avg 2026 do Sep 2026. Najbolj busy mesec je bil Sep 2026, s 3.000 obiskov. O ljudi o Duncan Cameron brijo v Angleščina (97%) in Chinese (3%). Uporabniki brskajo na napravah naprave (58%), telefoni (28%) in tableti (14%). Obiskovalci imajo naklonjenost k Živopisno (Intenzivnost barv): 29% obiskov je bilo namenjenih takšnim delom, ki predstavljajo 11% umetnikovega kataloga.

9 najbolj ogledanih del umetnika Duncan Cameron

To je 9 del umetnika Duncan Cameron, ki so jih uporabniki na platformi ArtsDot.com v zadnjih dvanajstih mesecih največ odprli, razvrščeni od najbolj gledanega.

  1. Stirling Castle 1 Stirling Castle 200 obiskov · 14,3%
  2. Harvest Time in Lorne 2 Harvest Time in Lorne, 1888 200 obiskov · 14,3%
  3. Harvest Time near St Fillans, Perthshire 3 Harvest Time near St Fillans, Perthshire, 1877 200 obiskov · 14,3%
  4. Evening 'Slow from the Sky the Light Declines' 4 Evening 'Slow from the Sky the Light Declines' 200 obiskov · 14,3%
  5. Largo Bay 5 Largo Bay, 1877 200 obiskov · 14,3%
  6. Loch Achray and Benvenue 6 Loch Achray and Benvenue, 1875 100 obiskov · 7,1%
  7. Haymaking in the Scottish Countryside 7 Haymaking in the Scottish Countryside, 1881 100 obiskov · 7,1%
  8. Dunblane Cathedral 8 Dunblane Cathedral, 1892 100 obiskov · 7,1%
  9. Arthur's Seat from Kirkcaldy 9 Arthur's Seat from Kirkcaldy 100 obiskov · 7,1%

Koliko ljudi obišče stran umetnika Duncan Cameron vsak mesec?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Poglejte številke
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 20261.3001.200
Avg 20261.0000
Sep 20262.900100

Kolikokrat so dela umetnika Duncan Cameron ogledana?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Katera dela umetnika Duncan Cameron so najbolj gledana, mesec za mesec?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Poglejte številke
Umetniško deloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026
Stirling Castle0000000001000100
Evening 'Slow from the Sky…00000000020000
Stirling Castle000000000000
Evening – 'Slow from the Sk…000000000000
On the Tay near Perth000000000000
Highland Loch000000000000
Harvest Time in Lorne00000000020000
Dunblane Cathedral000000000000
Loch Achray and Benvenue00000000010000
Largo Bay00000000020000

Katere naprave uporabljajo obiskovalci umetnika Duncan Cameron?

Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.

Poglejte številke
NapravaObiskovDeli
naprave3.80058,5%
telefoni1.80027,7%
tableti90013,8%

Pri katerih jezikih se izražajo obiskovalci umetnika Duncan Cameron?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Poglejte številke
JezikObiskovDeli
Angleščina3.80097,4%
Chinese1002,6%

Koliko obiskov dobi Duncan Cameron vsak dan in kaj sledi tem?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Poglejte številke
DanObiskov
tor 22 Sep100
sre 23 Sep400
čet 24 Sep200
pet 25 Sep0
sob 26 Sep100
ned 27 Sep0
pon 28 Sep100
tor 29 Sep0
sre 30 Sep600
čet 1 Okt500
pet 2 Okt300
sob 3 Okt100
ned 4 Okt0
pon 5 Okt300
tor 6 Okt0
sre 7 Okt100
čet 8 Okt600
pet 9 Okt0
sob 10 Okt700
ned 11 Okt0
pon 12 Okt300
tor 13 Okt (napovedano)0
sre 14 Okt (napovedano)500
čet 15 Okt (napovedano)600
pet 16 Okt (napovedano)100
sob 17 Okt (napovedano)400
ned 18 Okt (napovedano)0
pon 19 Okt (napovedano)300
tor 20 Okt (napovedano)100
sre 21 Okt (napovedano)600
čet 22 Okt (napovedano)700
pet 23 Okt (napovedano)200
sob 24 Okt (napovedano)500
ned 25 Okt (napovedano)0
pon 26 Okt (napovedano)400
tor 27 Okt (napovedano)100
sre 28 Okt (napovedano)600
čet 29 Okt (napovedano)800
pet 30 Okt (napovedano)200
sob 31 Okt (napovedano)500
ned 1 Nov (napovedano)0
pon 2 Nov (napovedano)400

Vprašanja o Duncan Cameron na ArtsDot.com

Katera dela umetnika Duncan Cameron so najbolj priljubljena?

Stirling Castle je najbolj priljubljeno delo z 200 obiskovami (14% vseh ogledov umetnika Duncan Cameron). Zgornja lestvica prikazuje 9 najbolj gledanih del.

Koliko ljudi gleda Duncan Cameron na ArtsDot.com?

V zadnjih dvanajstih mesecih je Duncan Cameron prejel 6.500 obiskov: 5.200 na strani umetnika in 1.300 na straneh posameznih del.

Na katerih napravah brskajo obiskovalci umetnika Duncan Cameron?

Večina obiskov je na naprave (58%), telefoni (28%) in tableti (14%): 58% obiskov je iz naprave naprave.

V katerih jezikih ljudje bralijo o umetniku Duncan Cameron?

Najbolj uporabljeni jeziki so Angleščina (97%) in Chinese (3%). Na vodilu je Angleščina z 97% obiskovalcev.

Kakšne dela imajo obiskovalci umetnika Duncan Cameron najraje?

Raje izbirajo Živopisno (Intenzivnost barv): 29% obiskov v primerjavi s 11% umetnikovega kataloga.