Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Conrad Wise Chapman na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Conrad Wise Chapman na prvi pogled
V zadnjih dvanajstih mesecih je bilo delo Sunset at Saint Malo najbolj gledano delo umetnika Conrad Wise Chapman na platformi ArtsDot.com: 200 ogledov, kar predstavlja 25% vseh ogledov dela umetnika. Nadzaluje ga Sunrise at Saint Malo in Circle of Skaters, Bois de Boulogne. Skupno je bilo zabeleženo 1.600 obiskov za umetnika Conrad Wise Chapman: 800 obiskov strani umetnika in 800 obiskov strani posameznih del. Najbolj busy mesec je bil Jul 2026, s 1.500 obiskov. Obiskovalci imajo naklonjenost k Svetla ravnovesja (Luminenca): 75% obiskov je bilo namenjenih takšnim delom, ki predstavljajo 48% umetnikovega kataloga.
7 najbolj ogledanih del umetnika Conrad Wise Chapman
To je 7 del umetnika Conrad Wise Chapman, ki so jih uporabniki na platformi ArtsDot.com v zadnjih dvanajstih mesecih največ odprli, razvrščeni od najbolj gledanega.
-
1
Sunset at Saint Malo, 1878
200 obiskov · 25,0%
-
2
Sunrise at Saint Malo, 1878
100 obiskov · 12,5%
-
3
Circle of Skaters, Bois de Boulogne, 1875
100 obiskov · 12,5%
-
4
Elegant Figures on a Seashore, 1878
100 obiskov · 12,5%
-
5
Trouville, 1869
100 obiskov · 12,5%
-
6
Ice Skating at Twilight
100 obiskov · 12,5%
-
7
Figures on a Beach
100 obiskov · 12,5%
Koliko ljudi obišče stran umetnika Conrad Wise Chapman vsak mesec?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Poglejte številke
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 800 |
| Avg 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Kolikokrat so dela umetnika Conrad Wise Chapman ogledana?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kakšne dela izbirajo obiskovalci umetnika Conrad Wise Chapman?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Poglejte številke
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 9,5% | 0,0% |
| Mehak senčni del | 0,0% | 0,0% |
| Subtilna svetlobnost | 14,3% | 0,0% |
| Svetla ravnovesja | 47,6% | 75,0% |
| Luminosno | 28,6% | 25,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 19,1% | 12,5% |
| Subtilne barve | 38,1% | 37,5% |
| Uravnomerno mehka | 33,3% | 25,0% |
| Izrazita prisotnost barv | 9,5% | 25,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Nevtralne barve | 66,7% | 62,5% |
| Zemljani toni | 19,1% | 25,0% |
| Pastelne barve | 14,3% | 12,5% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 9,5% | 0,0% |
| Uravnotežen | 66,7% | 50,0% |
| Živopisno | 23,8% | 50,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 9,5% | 25,0% |
| Nežen | 28,6% | 0,0% |
| Ravnovesje | 19,1% | 25,0% |
| Izrazit | 23,8% | 25,0% |
| Izjava | 19,1% | 25,0% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 14,3% | 12,5% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 14,3% | 25,0% |
| Ravnovesna harmonija | 9,5% | 0,0% |
| Močna barvna enotnost | 42,9% | 37,5% |
| Usklajenana paleta barv | 19,1% | 25,0% |
Katera dela umetnika Conrad Wise Chapman so najbolj gledana, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Poglejte številke
| Umetniško delo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Entrance to Fort Sumter.jpg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Submarine Torpedo Boat H.L.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trouville Beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Circle of Skaters, Bois de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Camp No. 2, Terrenos Baldios | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Torpedo Boat David at Charl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fort Sumter Gun Gallery, De… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battery Marshall from Long… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rome: The Reaper's Mass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trouville | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Pri katerih jezikih se izražajo obiskovalci umetnika Conrad Wise Chapman?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Koliko obiskov dobi Conrad Wise Chapman vsak dan in kaj sledi tem?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Poglejte številke
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| sob 17 Okt | 0 |
| ned 18 Okt | 0 |
| pon 19 Okt | 0 |
| tor 20 Okt | 0 |
| sre 21 Okt | 0 |
| čet 22 Okt | 0 |
| pet 23 Okt | 0 |
| sob 24 Okt | 0 |
| ned 25 Okt | 0 |
| pon 26 Okt | 0 |
| tor 27 Okt | 0 |
| sre 28 Okt | 0 |
| čet 29 Okt | 0 |
| pet 30 Okt | 0 |
| sob 31 Okt | 0 |
| ned 1 Nov | 0 |
| pon 2 Nov | 0 |
| tor 3 Nov | 0 |
| sre 4 Nov | 0 |
| čet 5 Nov | 0 |
| pet 6 Nov | 0 |
| sob 7 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 8 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 9 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 10 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 11 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 12 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 13 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 14 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 15 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 16 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 17 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 18 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 19 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 20 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 21 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 22 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 23 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 24 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 25 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 26 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 27 Nov (napovedano) | 0 |
Vprašanja o Conrad Wise Chapman na ArtsDot.com
Katera dela umetnika Conrad Wise Chapman so najbolj priljubljena?
- Sunset at Saint Malo je najbolj priljubljeno delo z 200 obiskovami (25% vseh ogledov umetnika Conrad Wise Chapman). Zgornja lestvica prikazuje 7 najbolj gledanih del.
Koliko ljudi gleda Conrad Wise Chapman na ArtsDot.com?
- V zadnjih dvanajstih mesecih je Conrad Wise Chapman prejel 1.600 obiskov: 800 na strani umetnika in 800 na straneh posameznih del.
Kakšne dela imajo obiskovalci umetnika Conrad Wise Chapman najraje?
- Raje izbirajo Svetla ravnovesja (Luminenca): 75% obiskov v primerjavi s 48% umetnikovega kataloga.