Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Clare Galloway na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Kratka različica za Clare Galloway
Ljudje si ogledajo Healing (Letting Go) bolj kot katero koli drugo delo umetnika Clare Galloway: 200 obiskov v dvanasteh mesecih ali 17% vseh ogledov. Domestic Alchemy (Pregnancy) in Family of Relationships dopolnjujejo stopničke. Clare Galloway je skupno privabil 1.400 obiskov: 400 na strani umetnika in 1.000 obiskov del. Trend raste: 100% več obiskov v obdobju Okt 2026 kot v obdobju Sep 2026. Jul 2026 je bil vrhunec z 1.000 obiskov. Ena izpostavljena kategorija: Luminosno (Luminenca) predstavlja 67% obiskov, čeprav zadeva le 50% kataloga.
Top 10: dela umetnika Clare Galloway, ki jih ljudje najpogosteje odprejo
Uporaba dejanskih obiskov namesto ocene kataloga: 10 del umetnika Clare Galloway, ki so bili v zadnjih dvanajstih mesecih najpogosteje odprreti na platformi ArtsDot.com.
-
1
Healing (Letting Go), 2000
200 obiskov · 16,7%
-
2
Domestic Alchemy (Pregnancy), 2000
200 obiskov · 16,7%
-
3
Family of Relationships, 2000
100 obiskov · 8,3%
-
4
Self with Small Self (Red), 2005
100 obiskov · 8,3%
-
5
Sisters, 2000
100 obiskov · 8,3%
-
6
Affirmation, Protection, 2005
100 obiskov · 8,3%
-
7
Three Ancient Friends, 2000
100 obiskov · 8,3%
-
8
Forgiveness (Child and Old Man), 2000
100 obiskov · 8,3%
-
9
Healing (Protection), 2000
100 obiskov · 8,3%
-
10
Calling the Goddess, 1997
100 obiskov · 8,3%
Jaka je priljubljenost strani umetnika Clare Galloway, mesec za mesec?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži podatke za to grafikon
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 100 | 900 |
| Avg 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 200 | 0 |
Koliko pozornosti dobi celkovito dela umetnika Clare Galloway?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kateri slogi delav izmed Clare Galloway privabljajo obiskovalce?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži podatke za to grafikon
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 0,0% | 0,0% |
| Mehak senčni del | 16,7% | 0,0% |
| Subtilna svetlobnost | 16,7% | 8,3% |
| Svetla ravnovesja | 16,7% | 25,0% |
| Luminosno | 50,0% | 66,7% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 27,8% | 33,3% |
| Subtilne barve | 22,2% | 25,0% |
| Uravnomerno mehka | 22,2% | 16,7% |
| Izrazita prisotnost barv | 27,8% | 25,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Nevtralne barve | 68,8% | 81,8% |
| Zemljani toni | 12,5% | 18,2% |
| Temni toni | 12,5% | 0,0% |
| Monokromatsko | 6,2% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 22,2% | 33,3% |
| Uravnotežen | 66,7% | 50,0% |
| Živopisno | 11,1% | 16,7% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 22,2% | 16,7% |
| Nežen | 16,7% | 16,7% |
| Ravnovesje | 0,0% | 0,0% |
| Izrazit | 5,6% | 16,7% |
| Izjava | 55,6% | 50,0% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 16,7% | 16,7% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 16,7% | 8,3% |
| Ravnovesna harmonija | 16,7% | 8,3% |
| Močna barvna enotnost | 38,9% | 50,0% |
| Usklajenana paleta barv | 11,1% | 16,7% |
Kakšna je primerjava najbolj priljubljenih del umetnika Clare Galloway skozi leto?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži podatke za to grafikon
| Umetniško delo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Domestic Alchemy (Pregnancy) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Calling the Goddess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Healing (Protection) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forgiveness (Child and Old… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Healing (Letting Go) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Rebuilding the Body | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Ancient Friends | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sisters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Couple (Blue Mountain) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dreams and Thoughts | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V katerih jezikih je Clare Galloway čten?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Prikaži podatke za to grafikon
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Češčina | 100 | 100,0% |
Kakšni so dnevni obiski za Clare Galloway in kakšna je napoved?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži podatke za to grafikon
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| ned 18 Okt | 0 |
| pon 19 Okt | 0 |
| tor 20 Okt | 100 |
| sre 21 Okt | 0 |
| čet 22 Okt | 0 |
| pet 23 Okt | 0 |
| sob 24 Okt | 0 |
| ned 25 Okt | 0 |
| pon 26 Okt | 0 |
| tor 27 Okt | 0 |
| sre 28 Okt | 0 |
| čet 29 Okt | 0 |
| pet 30 Okt | 0 |
| sob 31 Okt | 0 |
| ned 1 Nov | 0 |
| pon 2 Nov | 0 |
| tor 3 Nov | 0 |
| sre 4 Nov | 0 |
| čet 5 Nov | 0 |
| pet 6 Nov | 0 |
| sob 7 Nov | 0 |
| ned 8 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 9 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 10 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 11 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 12 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 13 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 14 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 15 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 16 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 17 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 18 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 19 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 20 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 21 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 22 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 23 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 24 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 25 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 26 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 27 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 28 Nov (napovedano) | 0 |
Clare Galloway: hitri odgovori
Katero delo je največ gledano pri umetniku Clare Galloway?
- To je Healing (Letting Go): 200 obiskov, kar predstavlja 17% ogledov umetnika Clare Galloway. Zgornji seznam sega do številke 10.
Koliko obiskov ima Clare Galloway?
- 1.400 v zadnjih dvanajstih mesecih, od katerih 400 na strani umetnika in 1.000 na posameznih delih.
Ali obstaja določena vrsta dela avtorja Clare Galloway, ki si ljudje bolj všeč?
- Da, Luminosno (Luminenca): 67% obiskov za 50% kataloga.