Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Charles Angrand na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Kratka različica za Charles Angrand
Ljudje si ogledajo The Harvesters bolj kot katero koli drugo delo umetnika Charles Angrand: 300 obiskov v dvanasteh mesecih ali 21% vseh ogledov. The Guardian Of Turkeys in Portrait Of The Artist's Mother Sewing dopolnjujejo stopničke. Charles Angrand je skupno privabil 1.700 obiskov: 400 na strani umetnika in 1.300 obiskov del. Trend je nekoliko nizkejši: 100% manj obiskov v Okt 2026 kot v Sep 2026. Jul 2026 je bil vrhunec z 1.400 obiskov. Ena izpostavljena kategorija: Temni toni (Barvna paleta) predstavlja 30% obiskov, čeprav zadeva le 8% kataloga.
Top 9: dela umetnika Charles Angrand, ki jih ljudje najpogosteje odprejo
Uporaba dejanskih obiskov namesto ocene kataloga: 9 del umetnika Charles Angrand, ki so bili v zadnjih dvanajstih mesecih najpogosteje odprreti na platformi ArtsDot.com.
-
1
The Harvesters
300 obiskov · 21,4%
-
2
The Guardian Of Turkeys
200 obiskov · 14,3%
-
3
Portrait Of The Artist's Mother Sewing
200 obiskov · 14,3%
-
4
Le Bucheron
200 obiskov · 14,3%
-
5
Mother And Child
100 obiskov · 7,1%
-
6
Le Pont de Pierre, Rouen
100 obiskov · 7,1%
-
7
Le Pont De Pierre In Rouen
100 obiskov · 7,1%
-
8
My Mother,
100 obiskov · 7,1%
-
9
Wheat
100 obiskov · 7,1%
Jaka je priljubljenost strani umetnika Charles Angrand, mesec za mesec?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži podatke za to grafikon
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 1.000 |
| Avg 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Koliko pozornosti dobi celkovito dela umetnika Charles Angrand?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kateri slogi delav izmed Charles Angrand privabljajo obiskovalce?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži podatke za to grafikon
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 23,8% | 28,6% |
| Mehak senčni del | 9,5% | 14,3% |
| Subtilna svetlobnost | 28,6% | 35,7% |
| Svetla ravnovesja | 33,3% | 14,3% |
| Luminosno | 4,8% | 7,1% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 38,1% | 42,9% |
| Subtilne barve | 28,6% | 21,4% |
| Uravnomerno mehka | 4,8% | 0,0% |
| Izrazita prisotnost barv | 23,8% | 35,7% |
| Živahna barva | 4,8% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 30,8% | 30,0% |
| Pastelne barve | 30,8% | 20,0% |
| Nevtralne barve | 23,1% | 20,0% |
| Temni toni | 7,7% | 30,0% |
| Monokromatsko | 7,7% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 38,1% | 42,9% |
| Uravnotežen | 28,6% | 14,3% |
| Živopisno | 33,3% | 42,9% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 23,8% | 28,6% |
| Nežen | 33,3% | 21,4% |
| Ravnovesje | 28,6% | 35,7% |
| Izrazit | 0,0% | 0,0% |
| Izjava | 14,3% | 14,3% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 14,3% | 0,0% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 28,6% | 50,0% |
| Ravnovesna harmonija | 9,5% | 14,3% |
| Močna barvna enotnost | 28,6% | 14,3% |
| Usklajenana paleta barv | 19,1% | 21,4% |
Kakšna je primerjava najbolj priljubljenih del umetnika Charles Angrand skozi leto?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži podatke za to grafikon
| Umetniško delo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| My Mother, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Wheat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le Pont De Pierre In Rouen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Le Pont de Pierre, Rouen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| A Couple In The Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Seine, Morning (Saint-O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| House under Olive Trees / H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Seamstresses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother And Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V katerih jezikih je Charles Angrand čten?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Kakšni so dnevni obiski za Charles Angrand in kakšna je napoved?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži podatke za to grafikon
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| ned 18 Okt | 0 |
| pon 19 Okt | 0 |
| tor 20 Okt | 0 |
| sre 21 Okt | 0 |
| čet 22 Okt | 0 |
| pet 23 Okt | 0 |
| sob 24 Okt | 0 |
| ned 25 Okt | 0 |
| pon 26 Okt | 0 |
| tor 27 Okt | 0 |
| sre 28 Okt | 0 |
| čet 29 Okt | 0 |
| pet 30 Okt | 0 |
| sob 31 Okt | 0 |
| ned 1 Nov | 0 |
| pon 2 Nov | 0 |
| tor 3 Nov | 0 |
| sre 4 Nov | 0 |
| čet 5 Nov | 0 |
| pet 6 Nov | 0 |
| sob 7 Nov | 0 |
| ned 8 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 9 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 10 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 11 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 12 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 13 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 14 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 15 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 16 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 17 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 18 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 19 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 20 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 21 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 22 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 23 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 24 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 25 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 26 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 27 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 28 Nov (napovedano) | 0 |
Charles Angrand: hitri odgovori
Katero delo je največ gledano pri umetniku Charles Angrand?
- To je The Harvesters: 300 obiskov, kar predstavlja 21% ogledov umetnika Charles Angrand. Zgornji seznam sega do številke 9.
Koliko obiskov ima Charles Angrand?
- 1.700 v zadnjih dvanajstih mesecih, od katerih 400 na strani umetnika in 1.300 na posameznih delih.
Ali obstaja določena vrsta dela avtorja Charles Angrand, ki si ljudje bolj všeč?
- Da, Temni toni (Barvna paleta): 30% obiskov za 8% kataloga.