Celia Wilkinson Popularnost in statistika obiskov

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Celia Wilkinson na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Celia Wilkinson na prvi pogled

V zadnjih dvanajstih mesecih je bilo delo Tropical Fish 5 najbolj gledano delo umetnika Celia Wilkinson na platformi ArtsDot.com: 200 ogledov, kar predstavlja 33% vseh ogledov dela umetnika. Nadzaluje ga Tropical Fish 6 in Tropical Fish 1. Skupno je bilo zabeleženo 900 obiskov za umetnika Celia Wilkinson: 300 obiskov strani umetnika in 600 obiskov strani posameznih del. Najbolj busy mesec je bil Jul 2026, s 900 obiskov. Obiskovalci imajo naklonjenost k Mehak senčni del (Luminenca): 33% obiskov je bilo namenjenih takšnim delom, ki predstavljajo 14% umetnikovega kataloga.

4 najbolj ogledanih del umetnika Celia Wilkinson

To je 4 del umetnika Celia Wilkinson, ki so jih uporabniki na platformi ArtsDot.com v zadnjih dvanajstih mesecih največ odprli, razvrščeni od najbolj gledanega.

  1. Tropical Fish 5 1 Tropical Fish 5 200 obiskov · 33,3%
  2. Tropical Fish 6 2 Tropical Fish 6 200 obiskov · 33,3%
  3. Tropical Fish 1 3 Tropical Fish 1 100 obiskov · 16,7%
  4. Tropical Fish 2 4 Tropical Fish 2 100 obiskov · 16,7%

Koliko ljudi obišče stran umetnika Celia Wilkinson vsak mesec?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Poglejte številke
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 2026300600
Avg 202600
Sep 202600

Kolikokrat so dela umetnika Celia Wilkinson ogledana?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Katera dela umetnika Celia Wilkinson so najbolj gledana, mesec za mesec?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Poglejte številke
Umetniško deloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026
Tropical Fish 7000000000000
Tropical Fish 600000000020000
Tropical Fish 500000000020000
Tropical Fish 3000000000000
Tropical Fish 4000000000000
Tropical Fish 200000000010000
Tropical Fish 100000000010000

Pri katerih jezikih se izražajo obiskovalci umetnika Celia Wilkinson?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Koliko obiskov dobi Celia Wilkinson vsak dan in kaj sledi tem?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Poglejte številke
DanObiskov
pon 21 Sep0
tor 22 Sep0
sre 23 Sep0
čet 24 Sep0
pet 25 Sep0
sob 26 Sep0
ned 27 Sep0
pon 28 Sep0
tor 29 Sep0
sre 30 Sep0
čet 1 Okt0
pet 2 Okt0
sob 3 Okt0
ned 4 Okt0
pon 5 Okt0
tor 6 Okt0
sre 7 Okt0
čet 8 Okt0
pet 9 Okt0
sob 10 Okt0
ned 11 Okt0
pon 12 Okt (napovedano)0
tor 13 Okt (napovedano)0
sre 14 Okt (napovedano)0
čet 15 Okt (napovedano)0
pet 16 Okt (napovedano)0
sob 17 Okt (napovedano)0
ned 18 Okt (napovedano)0
pon 19 Okt (napovedano)0
tor 20 Okt (napovedano)0
sre 21 Okt (napovedano)0
čet 22 Okt (napovedano)0
pet 23 Okt (napovedano)0
sob 24 Okt (napovedano)0
ned 25 Okt (napovedano)0
pon 26 Okt (napovedano)0
tor 27 Okt (napovedano)0
sre 28 Okt (napovedano)0
čet 29 Okt (napovedano)0
pet 30 Okt (napovedano)0
sob 31 Okt (napovedano)0
ned 1 Nov (napovedano)0

Vprašanja o Celia Wilkinson na ArtsDot.com

Katera dela umetnika Celia Wilkinson so najbolj priljubljena?

Tropical Fish 5 je najbolj priljubljeno delo z 200 obiskovami (33% vseh ogledov umetnika Celia Wilkinson). Zgornja lestvica prikazuje 4 najbolj gledanih del.

Koliko ljudi gleda Celia Wilkinson na ArtsDot.com?

V zadnjih dvanajstih mesecih je Celia Wilkinson prejel 900 obiskov: 300 na strani umetnika in 600 na straneh posameznih del.

Kakšne dela imajo obiskovalci umetnika Celia Wilkinson najraje?

Raje izbirajo Mehak senčni del (Luminenca): 33% obiskov v primerjavi s 14% umetnikovega kataloga.