Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Ambroise Louis Garneray na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Ambroise Louis Garneray na prvi pogled
V zadnjih dvanajstih mesecih je bilo delo COMBAT NAVAL najbolj gledano delo umetnika Ambroise Louis Garneray na platformi ArtsDot.com: 600 ogledov, kar predstavlja 14% vseh ogledov dela umetnika. Nadzaluje ga Pirate Ship in Confiance Kent Fight. Skupno je bilo zabeleženo 5.700 obiskov za umetnika Ambroise Louis Garneray: 2.200 obiskov strani umetnika in 3.500 obiskov strani posameznih del. Povečuje se zanimanje: število obiskov se je z200% povečalo od Avg 2026 do Sep 2026. Najbolj busy mesec je bil Jul 2026, s 4.100 obiskov. Uporabniki brskajo na napravah naprave (81%) in telefoni (19%). Obiskovalci imajo naklonjenost k Uravnotežen (Intenzivnost barv): 70% obiskov je bilo namenjenih takšnim delom, ki predstavljajo 48% umetnikovega kataloga.
10 najbolj ogledanih del umetnika Ambroise Louis Garneray
To je 10 del umetnika Ambroise Louis Garneray, ki so jih uporabniki na platformi ArtsDot.com v zadnjih dvanajstih mesecih največ odprli, razvrščeni od najbolj gledanega.
-
1
COMBAT NAVAL
600 obiskov · 13,6%
-
2
Pirate Ship
600 obiskov · 13,6%
-
3
Confiance Kent Fight
500 obiskov · 11,4%
-
4
Peche De La Baleine
500 obiskov · 11,4%
-
5
Naval Battle Of Navarino
300 obiskov · 6,8%
-
6
La pêche à la morue
200 obiskov · 4,5%
-
7
The Taking Of The 'kent' By Robert Surcouf In The Gulf Of Bengal, 7th October, 1800
200 obiskov · 4,5%
-
8
Naval Battle Of Augusta
200 obiskov · 4,5%
-
9
Episode of the Battle of Navarino, 20th October
200 obiskov · 4,5%
-
10
Attacking a 'Right' Whale and Cutting In
200 obiskov · 4,5%
Koliko ljudi obišče stran umetnika Ambroise Louis Garneray vsak mesec?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Poglejte številke
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1.300 | 2.800 |
| Avg 2026 | 200 | 200 |
| Sep 2026 | 700 | 500 |
Kolikokrat so dela umetnika Ambroise Louis Garneray ogledana?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kakšne dela izbirajo obiskovalci umetnika Ambroise Louis Garneray?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Poglejte številke
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 10,0% | 4,5% |
| Mehak senčni del | 16,0% | 9,1% |
| Subtilna svetlobnost | 30,0% | 31,8% |
| Svetla ravnovesja | 34,0% | 43,2% |
| Luminosno | 10,0% | 11,4% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 46,0% | 29,5% |
| Subtilne barve | 32,0% | 36,4% |
| Uravnomerno mehka | 18,0% | 34,1% |
| Izrazita prisotnost barv | 4,0% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Nevtralne barve | 50,0% | 60,0% |
| Zemljani toni | 42,9% | 40,0% |
| Pastelne barve | 4,8% | 0,0% |
| Temni toni | 2,4% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 44,0% | 15,9% |
| Uravnotežen | 48,0% | 70,5% |
| Živopisno | 8,0% | 13,6% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 10,0% | 4,5% |
| Nežen | 14,0% | 4,5% |
| Ravnovesje | 12,0% | 2,3% |
| Izrazit | 22,0% | 36,4% |
| Izjava | 42,0% | 52,3% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 28,0% | 27,3% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 8,0% | 11,4% |
| Ravnovesna harmonija | 14,0% | 4,5% |
| Močna barvna enotnost | 30,0% | 22,7% |
| Usklajenana paleta barv | 20,0% | 34,1% |
Katera dela umetnika Ambroise Louis Garneray so najbolj gledana, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Poglejte številke
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bataille navale nocturne, P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La pêche à la morue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Turet, Cutter Of The St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Episode of the Battle of Na… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Combat naval devant Agosta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Confiance Kent Fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Shad Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherbourg Took The Roule Mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Napoleon elbe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean de Bethencourt , Norma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Katere naprave uporabljajo obiskovalci umetnika Ambroise Louis Garneray?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Poglejte številke
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 4.600 | 80,7% |
| telefoni | 1.100 | 19,3% |
Pri katerih jezikih se izražajo obiskovalci umetnika Ambroise Louis Garneray?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Poglejte številke
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Francoščina | 400 | 44,4% |
| Španščina | 200 | 22,2% |
| Korejščina | 200 | 22,2% |
| Angleščina | 100 | 11,1% |
Koliko obiskov dobi Ambroise Louis Garneray vsak dan in kaj sledi tem?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Poglejte številke
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 200 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 100 |
| pon 5 Okt | 100 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 200 |
| pet 9 Okt | 100 |
| sob 10 Okt | 100 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 200 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 100 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 100 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 100 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 100 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 100 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 100 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 100 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 100 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 100 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 0 |
Vprašanja o Ambroise Louis Garneray na ArtsDot.com
Katera dela umetnika Ambroise Louis Garneray so najbolj priljubljena?
- COMBAT NAVAL je najbolj priljubljeno delo z 600 obiskovami (14% vseh ogledov umetnika Ambroise Louis Garneray). Zgornja lestvica prikazuje 10 najbolj gledanih del.
Koliko ljudi gleda Ambroise Louis Garneray na ArtsDot.com?
- V zadnjih dvanajstih mesecih je Ambroise Louis Garneray prejel 5.700 obiskov: 2.200 na strani umetnika in 3.500 na straneh posameznih del.
Na katerih napravah brskajo obiskovalci umetnika Ambroise Louis Garneray?
- Večina obiskov je na naprave (81%) in telefoni (19%): 81% obiskov je iz naprave naprave.
Kakšne dela imajo obiskovalci umetnika Ambroise Louis Garneray najraje?
- Raje izbirajo Uravnotežen (Intenzivnost barv): 70% obiskov v primerjavi s 48% umetnikovega kataloga.