Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Zinaída Serebriaková na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Zinaída Serebriaková na pohľad
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčítanejším dielom umelca Zinaída Serebriaková na ArtsDot.com: Portrait of a young fisherman s celkom 1 400 návštevami, čo predstavuje 7% všetkých zobrazení diel tohto umelca. Nasleduje ich Sleeping nude a Sleeping nude. Celkovo malo Zinaída Serebriaková 22 200 návštev: 5 900 návštev stránky umelca a 16 300 návštev stránok jednotlivých diel. Pozornosť mierne klesla: počet návštev klesol o 23% z Aug 2026 na Sep 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 15 900 návštevami. Ľudia si prehliadajú obsah na pou počítače (80%), telefóny (15%) a tablety (5%). Zástupcovia majú sklon k Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 62% návštev smerovalo k dielom, ktoré tvoria 40% umeleckej kolekcie umelca.
10 najpočetnejšie pozorévaných diel umelca Zinaída Serebriaková
Toto je 10 dielov umelca Zinaída Serebriaková, ktoré si ľudia na ArtsDot.com najčastejšie pozreli za posledných dvanásť mesiacov, zoradených od najčastejšie obvravňovaných.
-
1
Portrait of a young fisherman, 1934
1 400 návštev · 7,1%
-
2
Sleeping nude, 1941
1 200 návštev · 6,1%
-
3
Sleeping nude, 1932
1 000 návštev · 5,1%
-
4
On the beach, 1927
400 návštev · 2,0%
-
5
Patio, 1928
400 návštev · 2,0%
-
6
Bath, 1926
300 návštev · 1,5%
-
7
Portrait of E.M. Edwards, 1912
300 návštev · 1,5%
-
8
Brittany. Pont L Abbe, 1934
300 návštev · 1,5%
-
9
Reclining Nude, 1935
300 návštev · 1,5%
-
10
Moroccan woman wearing a pink dress, 1932
200 návštev · 1,0%
Koľko ľudí navštevuje stránku Zinaída Serebriaková každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 3 000 | 12 900 |
| Aug 2026 | 700 | 2 800 |
| Sep 2026 | 2 200 | 500 |
Ako často sa ogliadajú diela od Zinaída Serebriaková?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú návštevníci umelca Zinaída Serebriaková?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 16,0% | 15,3% |
| Mäkký tieň | 28,0% | 25,0% |
| Mierny jas | 42,0% | 30,1% |
| Svetlá rovnováha | 12,0% | 25,0% |
| Luminózny | 2,0% | 4,6% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 40,0% | 22,4% |
| Subtelné tóny farieb | 40,0% | 61,7% |
| Vyvážene jemná | 20,0% | 14,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 1,5% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 75,0% | 61,6% |
| Neutrálne tóny | 18,8% | 36,2% |
| Tmavé tóny | 6,2% | 1,1% |
| Monochromatické | 0,0% | 1,1% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 44,0% | 25,0% |
| Vyvážené | 52,0% | 69,9% |
| Sýte | 4,0% | 5,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,0% | 5,1% |
| Jemný | 22,0% | 28,1% |
| Vyvážený | 14,0% | 16,8% |
| Výrazný | 22,0% | 24,5% |
| Vyhlásenie | 36,0% | 25,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 14,0% | 7,1% |
| jemne prepojená paleta | 10,0% | 7,6% |
| Vyvážená harmónia | 28,0% | 18,9% |
| Silná farebná jednota | 34,0% | 52,0% |
| Jednotná paleta | 14,0% | 14,3% |
Ktoré diela umelca Zinaída Serebriaková majú najvyššiu početnosť prehliadok podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pierrot (Self portrait in t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Country Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bath | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Eugene (Portrait of the art… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Collioure. Bridge with goats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Katya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moroccan woman wearing a pi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| At breakfast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of his son Alexand… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Collioure. Katia on the ter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Zinaída Serebriaková?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Pozrite si čísla
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 17 700 | 79,7% |
| telefóny | 3 300 | 14,9% |
| tablety | 1 200 | 5,4% |
Aké jazyky používajú návštevníci Zinaída Serebriaková?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 700 | 26,9% |
| taliansky | 500 | 19,2% |
| nemecky | 400 | 15,4% |
| poľsky | 400 | 15,4% |
| portugalsky | 200 | 7,7% |
| dánsky | 100 | 3,8% |
| estónsky | 100 | 3,8% |
| francúzsky | 100 | 3,8% |
| švédsky | 100 | 3,8% |
Koľko návštev má Zinaída Serebriaková denne a čo nasleduje potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 300 |
| pi 25 Sep | 100 |
| so 26 Sep | 100 |
| ne 27 Sep | 500 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 200 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 200 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 400 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 500 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 200 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 400 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 300 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 300 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 300 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
Otázky týkajúce sa Zinaída Serebriaková na ArtsDot.com
Ktoré diela umelca Zinaída Serebriaková sú najpopulárnejšie?
- Portrait of a young fisherman je najobľúbenejším dielom s 1 400 návštevami (7% všetkých zobrazení umelca Zinaída Serebriaková). Vyššie uvedené hodnotenie obsahuje 10 najčítanejších diel.
Koľko ľudí si prezera Zinaída Serebriaková na ArtsDot.com?
- Za posledných dvanástich mesiacov získal Zinaída Serebriaková 22 200 návštev: 5 900 na stránke umelca a 16 300 na stránkach jednotlivých diel.
Na akých zariadeniach sa pohybujú návštevníci Zinaída Serebriaková?
- Väčšinou na pou počítače (80%), telefóny (15%) a tablety (5%): 80% návštev pochádza z pou počítače.
Aké diela majú návštevníci Zinaída Serebriaková najradšej?
- Uprednostňujú Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 62% návštev oproti 40% umeleckého katalógu.