Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Henry John Yeend King na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Henry John Yeend King: čísla v niekoľkých riadkoch
Lathkill Dale, Derbyshire je hviezda: 200 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 10% všetkých zobrazení umelca Henry John Yeend King. Nasledujú Curraghs, Ballaterson Near Ballaugh a Market Morning. Spolu stránka umelca (600 návštev) a diela (1 800 návštev) tvoria celkom 2 400 návštev. Záujem klesol o 33% v období od Sep 2026 do Okt 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 (1 600 návštev). Návštevy vy favorujú Vyvážene jemná (Saturácia farieb), čo predstavuje 58% návštev oproti 36% v katalógu.
Henry John Yeend King: 10 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Henry John Yeend King.
-
1
Lathkill Dale, Derbyshire
200 návštev · 10,5%
-
2
Curraghs, Ballaterson Near Ballaugh
200 návštev · 10,5%
-
3
Market Morning
100 návštev · 5,3%
-
4
Three Score Years And Ten
100 návštev · 5,3%
-
5
Girls Herding Geese
100 návštev · 5,3%
-
6
Pastoral Landscape
100 návštev · 5,3%
-
7
Friendly neighbors
100 návštev · 5,3%
-
8
A Cottage Garden, Braemar
100 návštev · 5,3%
-
9
The Mill Stream
100 návštev · 5,3%
-
10
Ferry At Clifton
100 návštev · 5,3%
Kedy ľudia navštevujú stránku Henry John Yeend King?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 300 | 1 300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
| Okt 2026 | 200 | 0 |
Kedy sú diela umelca Henry John Yeend King obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Henry John Yeend King v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 8,0% | 5,3% |
| Mäkký tieň | 26,0% | 31,6% |
| Mierny jas | 48,0% | 47,4% |
| Svetlá rovnováha | 18,0% | 15,8% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 10,0% | 10,5% |
| Subtelné tóny farieb | 40,0% | 26,3% |
| Vyvážene jemná | 36,0% | 57,9% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 14,0% | 5,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 44,4% | 46,2% |
| Neutrálne tóny | 38,9% | 46,2% |
| Tmavé tóny | 11,1% | 7,7% |
| Prírodné témy | 5,6% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 16,0% | 10,5% |
| Vyvážené | 72,0% | 84,2% |
| Sýte | 12,0% | 5,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,0% | 15,8% |
| Jemný | 8,0% | 5,3% |
| Vyvážený | 8,0% | 10,5% |
| Výrazný | 20,0% | 15,8% |
| Vyhlásenie | 58,0% | 52,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 8,0% | 5,3% |
| jemne prepojená paleta | 8,0% | 10,5% |
| Vyvážená harmónia | 4,0% | 5,3% |
| Silná farebná jednota | 58,0% | 52,6% |
| Jednotná paleta | 22,0% | 26,3% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Henry John Yeend King podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Early Autumn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| A Cottage Garden, Braemar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| By A Water Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The curious geese | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stick Gatherers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Poet And Peasant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Ballaterson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Fields | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Curraghs, Ballaterson Near… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Corner Of The Lane | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Henry John Yeend King?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 50,0% |
| španielsky | 100 | 25,0% |
| švédsky | 100 | 25,0% |
Koľko je denných návštev u Henry John Yeend King a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 100 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 100 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 100 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 200 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 100 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Henry John Yeend King
Aké diela od Henry John Yeend King si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv Lathkill Dale, Derbyshire, s 200 návštevami alebo 10% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 10 diel.
Aké je publikum Henry John Yeend King na ArtsDot.com?
- 2 400 návštev za dvanásť mesiacov: 600 na stránke umelca a 1 800 u jeho diel.
Ktoré diela Henry John Yeend King najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom Vyvážene jemná (Saturácia farieb) tvoria 58% návštev, hoci predstavujú len 36% katalógu.