Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Willem Van De Velde Starší na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Willem Van De Velde Starší na pohľad
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčítanejším dielom umelca Willem Van De Velde Starší na ArtsDot.com: Large Ships and Boats in a Calm s celkom 800 návštevami, čo predstavuje 6% všetkých zobrazení diel tohto umelca. Nasleduje ich The Gust a The Burning of the 'Andrew' at the Battle of Scheveningen. Celkovo malo Willem Van De Velde Starší 15 100 návštev: 3 000 návštev stránky umelca a 12 100 návštev stránok jednotlivých diel. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 12 800 návštevami. Ľudia si prehliadajú obsah na pou počítače (93%), telefóny (7%) a tablety (1%). Zástupcovia majú sklon k Melancholický (Emocionálny tón): 15% návštev smerovalo k dielom, ktoré tvoria 0% umeleckej kolekcie umelca.
10 najpočetnejšie pozorévaných diel umelca Willem Van De Velde Starší
Toto je 10 dielov umelca Willem Van De Velde Starší, ktoré si ľudia na ArtsDot.com najčastejšie pozreli za posledných dvanásť mesiacov, zoradených od najčastejšie obvravňovaných.
Koľko ľudí navštevuje stránku Willem Van De Velde Starší každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
2 300
10 500
Aug 2026
500
600
Sep 2026
200
900
Ako často sa ogliadajú diela od Willem Van De Velde Starší?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú návštevníci umelca Willem Van De Velde Starší?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
35,7%
46,5%
Pokojná atmosféra
42,9%
26,8%
Pokojný
14,3%
14,1%
Klasika
7,1%
8,5%
Elegantný
0,0%
4,2%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojná
35,7%
35,2%
Dramatický
14,3%
16,9%
Melancholický
0,0%
15,5%
Výrazný
14,3%
12,7%
Pokojný
14,3%
12,7%
Kontemplatívny
14,3%
5,6%
Zúfalý a vážny
7,1%
1,4%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
14,0%
5,9%
Mäkký tieň
20,0%
17,0%
Mierny jas
28,0%
40,7%
Svetlá rovnováha
26,0%
28,9%
Luminózny
12,0%
7,4%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
52,0%
50,4%
Subtelné tóny farieb
22,0%
27,4%
Vyvážene jemná
20,0%
15,6%
Výrazná prítomnosť farieb
6,0%
6,7%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
57,1%
67,5%
Zemité tóny
33,3%
25,4%
Tmavé tóny
7,1%
6,1%
Monochromatické
2,4%
0,0%
Pastelové tóny
0,0%
0,9%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
42,0%
37,8%
Vyvážené
46,0%
48,9%
Sýte
12,0%
13,3%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
18,0%
8,2%
Jemný
24,0%
31,1%
Vyvážený
12,0%
21,5%
Výrazný
28,0%
22,2%
Vyhlásenie
18,0%
17,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
14,0%
15,6%
jemne prepojená paleta
0,0%
14,1%
Vyvážená harmónia
12,0%
13,3%
Silná farebná jednota
24,0%
20,0%
Jednotná paleta
50,0%
37,0%
Ktoré diela umelca Willem Van De Velde Starší majú najvyššiu početnosť prehliadok podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
The Battle of Livorno
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Entrance to a Dutch Port
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
The Gust
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
300
Large Ships and Boats in a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
0
The Taking of the English F…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
The Battle of Livorno (deta…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
The Burning of the 'Andrew'…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
100
0
Ships in a Storm
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Calm French Merchant Ships…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Cannon Shot
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Willem Van De Velde Starší?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Pozrite si čísla
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
14 000
92,7%
telefóny
1 000
6,6%
tablety
100
0,7%
Aké jazyky používajú návštevníci Willem Van De Velde Starší?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
francúzsky
200
25,0%
japonsky
200
25,0%
nemecky
100
12,5%
španielsky
100
12,5%
estónsky
100
12,5%
taliansky
100
12,5%
Koľko návštev má Willem Van De Velde Starší denne a čo nasleduje potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
Deň
Návštevy
št 24 Sep
0
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
100
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
100
ut 29 Sep
100
st 30 Sep
100
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
200
so 3 Okt
200
ne 4 Okt
200
po 5 Okt
200
ut 6 Okt
300
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
100
so 10 Okt
200
ne 11 Okt
100
po 12 Okt
100
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt (predpoveď)
0
pi 16 Okt (predpoveď)
100
so 17 Okt (predpoveď)
100
ne 18 Okt (predpoveď)
100
po 19 Okt (predpoveď)
100
ut 20 Okt (predpoveď)
100
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
100
so 24 Okt (predpoveď)
100
ne 25 Okt (predpoveď)
100
po 26 Okt (predpoveď)
100
ut 27 Okt (predpoveď)
100
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
100
so 31 Okt (predpoveď)
200
ne 1 Nov (predpoveď)
100
po 2 Nov (predpoveď)
100
ut 3 Nov (predpoveď)
100
st 4 Nov (predpoveď)
0
Otázky týkajúce sa Willem Van De Velde Starší na ArtsDot.com
Ktoré diela umelca Willem Van De Velde Starší sú najpopulárnejšie?
Large Ships and Boats in a Calm je najobľúbenejším dielom s 800 návštevami (6% všetkých zobrazení umelca Willem Van De Velde Starší). Vyššie uvedené hodnotenie obsahuje 10 najčítanejších diel.
Koľko ľudí si prezera Willem Van De Velde Starší na ArtsDot.com?
Za posledných dvanástich mesiacov získal Willem Van De Velde Starší 15 100 návštev: 3 000 na stránke umelca a 12 100 na stránkach jednotlivých diel.
Na akých zariadeniach sa pohybujú návštevníci Willem Van De Velde Starší?
Väčšinou na pou počítače (93%), telefóny (7%) a tablety (1%): 93% návštev pochádza z pou počítače.
Aké diela majú návštevníci Willem Van De Velde Starší najradšej?
Uprednostňujú Melancholický (Emocionálny tón): 15% návštev oproti 0% umeleckého katalógu.