Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Wilfrid Gabriel De Glehn na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Wilfrid Gabriel De Glehn: čísla v niekoľkých riadkoch
Clare je hviezda: 300 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 19% všetkých zobrazení umelca Wilfrid Gabriel De Glehn. Nasledujú Summer Morning a Florence Hooton (1912–1988), FRAM. Spolu stránka umelca (600 návštev) a diela (1 400 návštev) tvoria celkom 2 000 návštev. Záujem klesol o 20% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 (1 000 návštev). Návštevy vy favorujú Vyvážené (Intenzita farieb), čo predstavuje 69% návštev oproti 41% v katalógu.
Wilfrid Gabriel De Glehn: 9 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Wilfrid Gabriel De Glehn.
-
1
Clare, 1933
300 návštev · 18,8%
-
2
Summer Morning
300 návštev · 18,8%
-
3
Florence Hooton (1912–1988), FRAM, 1936
200 návštev · 12,5%
-
4
Shadows on the Wall, Cannes, France
200 návštev · 12,5%
-
5
Gervase Elwes, Singer, 1921
200 návštev · 12,5%
-
6
Thomas Cecil Fitzpatrick (1861–1931), Fellow (1888–1906), President (1906–1931), 1927
100 návštev · 6,2%
-
7
George Wyndham Kennion (1845–1922), Bishop of Wells (1894–1921), 1908
100 návštev · 6,2%
-
8
Sisters, 1923
100 návštev · 6,2%
-
9
Lynn Fontanne, 1912
100 návštev · 6,2%
Kedy ľudia navštevujú stránku Wilfrid Gabriel De Glehn?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 300 | 700 |
| Aug 2026 | 100 | 400 |
| Sep 2026 | 200 | 200 |
Kedy sú diela umelca Wilfrid Gabriel De Glehn obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Wilfrid Gabriel De Glehn v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 40,9% | 25,0% |
| Mäkký tieň | 22,7% | 50,0% |
| Mierny jas | 22,7% | 18,8% |
| Svetlá rovnováha | 13,6% | 6,2% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 45,5% | 31,2% |
| Subtelné tóny farieb | 18,2% | 18,8% |
| Vyvážene jemná | 31,8% | 50,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,5% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 68,8% | 88,9% |
| Neutrálne tóny | 25,0% | 11,1% |
| Tmavé tóny | 6,2% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 50,0% | 31,2% |
| Vyvážené | 40,9% | 68,8% |
| Sýte | 9,1% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 27,3% | 18,8% |
| Jemný | 31,8% | 31,2% |
| Vyvážený | 9,1% | 6,2% |
| Výrazný | 4,5% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 27,3% | 43,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 22,7% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 9,1% | 25,0% |
| Vyvážená harmónia | 22,7% | 18,8% |
| Silná farebná jednota | 36,4% | 56,2% |
| Jednotná paleta | 9,1% | 0,0% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Wilfrid Gabriel De Glehn podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sisters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Thomas Cecil Fitzpatrick (1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sir Henry Thirkill (1886–19… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Florence Hooton (1912–1988)… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Sir Herbert Richmond (1871–… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Angus Newton Scott (187… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| George Wyndham Kennion (184… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sir Arthur George Tansley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Roger Quilter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Wilfrid Gabriel De Glehn?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| taliansky | 300 | 100,0% |
Koľko je denných návštev u Wilfrid Gabriel De Glehn a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 100 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 300 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Wilfrid Gabriel De Glehn
Aké diela od Wilfrid Gabriel De Glehn si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv Clare, s 300 návštevami alebo 19% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 9 diel.
Aké je publikum Wilfrid Gabriel De Glehn na ArtsDot.com?
- 2 000 návštev za dvanásť mesiacov: 600 na stránke umelca a 1 400 u jeho diel.
Ktoré diela Wilfrid Gabriel De Glehn najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom Vyvážené (Intenzita farieb) tvoria 69% návštev, hoci predstavujú len 41% katalógu.