Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Walther Eberbach na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Walther Eberbach: čísla v niekoľkých riadkoch
Totentanz Series: The Sinking of RMS Lusitania Obverse je hviezda: 200 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 25% všetkých zobrazení umelca Walther Eberbach. Nasledujú Totentanz Series: SS Tubantia Obverse a Totentanz Series: Death Mowing down Russian Refugees Obverse. Spolu stránka umelca (600 návštev) a diela (300 návštev) tvoria celkom 900 návštev. Najlepší mesiac: Júl 2026 (600 návštev). Návštevy vy favorujú Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb), čo predstavuje 25% návštev oproti 20% v katalógu.
Walther Eberbach: 6 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Walther Eberbach.
-
1
Totentanz Series: The Sinking of RMS Lusitania Obverse, 1916
200 návštev · 25,0%
-
2
Totentanz Series: SS Tubantia Obverse, 1916
200 návštev · 25,0%
-
3
Totentanz Series: Death Mowing down Russian Refugees Obverse, 1916
100 návštev · 12,5%
-
4
Totentanz Series: Death Chokes Italy Obverse, 1916
100 návštev · 12,5%
-
5
Totentanz Series: Death Pumping Blood over Verdun Obverse, 1916
100 návštev · 12,5%
-
6
Totentanz Series: Strategic Bombing Obverse, 1916
100 návštev · 12,5%
Kedy ľudia navštevujú stránku Walther Eberbach?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 200 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Kedy sú diela umelca Walther Eberbach obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Walther Eberbach v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 100,0% | 100,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 100,0% | 100,0% |
| Subtelné tóny farieb | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 0,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 100,0% | 100,0% |
| Vyvážené | 0,0% | 0,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 0,0% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 100,0% | 100,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 20,0% | 25,0% |
| jemne prepojená paleta | 10,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 20,0% | 25,0% |
| Silná farebná jednota | 50,0% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Walther Eberbach podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totentanz Series: The Sinki… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Totentanz Series: Strategic… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Totentanz Series: For the D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Totentanz Series: SS Tubant… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Totentanz Series: Death Mow… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Totentanz Series: Britannia… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Totentanz Series: Death Pum… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Totentanz Series: The King… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Totentanz Series: Irish Eas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Totentanz Series: Death Cho… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Walther Eberbach?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Walther Eberbach a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 200 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 100 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 300 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 300 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 400 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 400 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Walther Eberbach
Aké diela od Walther Eberbach si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv Totentanz Series: The Sinking of RMS Lusitania Obverse, s 200 návštevami alebo 25% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 6 diel.
Aké je publikum Walther Eberbach na ArtsDot.com?
- 900 návštev za dvanásť mesiacov: 600 na stránke umelca a 300 u jeho diel.
Ktoré diela Walther Eberbach najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb) tvoria 25% návštev, hoci predstavujú len 20% katalógu.