Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Vitale Da Bologna na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Vitale Da Bologna: čísla v niekoľkých riadkoch
St George 's Battle with the Dragon je hviezda: 300 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 75% všetkých zobrazení umelca Vitale Da Bologna. Nasledujú Madonna dell'Umiltà. Spolu stránka umelca (100 návštev) a diela (400 návštev) tvoria celkom 500 návštev. Najlepší mesiac: Júl 2026 (500 návštev). Návštevy vy favorujú Výrazná prítomnosť farieb (Saturácia farieb), čo predstavuje 75% návštev oproti 17% v katalógu.
Vitale Da Bologna: 2 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Vitale Da Bologna.
Kedy ľudia navštevujú stránku Vitale Da Bologna?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú diela umelca Vitale Da Bologna obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Vitale Da Bologna v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 50,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 33,3% | 75,0% |
| Svetlá rovnováha | 16,7% | 25,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 0,0% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 16,7% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 66,7% | 25,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 16,7% | 75,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 16,7% | 75,0% |
| Zemité tóny | 66,7% | 0,0% |
| Neutrálne tóny | 16,7% | 25,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážené | 83,3% | 25,0% |
| Sýte | 16,7% | 75,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 50,0% | 75,0% |
| Výrazný | 33,3% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 16,7% | 25,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 83,3% | 100,0% |
| Jednotná paleta | 16,7% | 0,0% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Vitale Da Bologna podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| St George 's Battle with th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Madonna dell'Umiltà | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Crucifixion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna dell'Umiltà (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coronation of the Virgin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Vitale Da Bologna?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| nemecky | 100 | 100,0% |
Koľko je denných návštev u Vitale Da Bologna a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 200 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 200 |
Čo sa ľudia pýtajú o Vitale Da Bologna
Aké diela od Vitale Da Bologna si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv St George 's Battle with the Dragon, s 300 návštevami alebo 75% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 2 diel.
Aké je publikum Vitale Da Bologna na ArtsDot.com?
- 500 návštev za dvanásť mesiacov: 100 na stránke umelca a 400 u jeho diel.
Ktoré diela Vitale Da Bologna najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom Výrazná prítomnosť farieb (Saturácia farieb) tvoria 75% návštev, hoci predstavujú len 17% katalógu.