Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Vincent Clare na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Vincent Clare: čísla v niekoľkých riadkoch
Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank je hviezda: 300 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 14% všetkých zobrazení umelca Vincent Clare. Nasledujú Greengages, Plums And Grapes a Primroses And Bird's Nest On A Mossy Bank. Spolu stránka umelca (300 návštev) a diela (1 700 návštev) tvoria celkom 2 000 návštev. Záujem klesol o 100% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 (1 900 návštev). Návštevy vy favorujú jemne prepojená paleta (Harmónia farieb), čo predstavuje 19% návštev oproti 6% v katalógu.
Vincent Clare: 10 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Vincent Clare.
-
1
Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank
300 návštev · 14,3%
-
2
Greengages, Plums And Grapes
200 návštev · 9,5%
-
3
Primroses And Bird's Nest On A Mossy Bank
200 návštev · 9,5%
-
4
Fruit Piece
200 návštev · 9,5%
-
5
A Still Life Of Flowers And A Bird's Nest On A Mossy
200 návštev · 9,5%
-
6
Primroses And A Bird's Nest On A Mossy Bank
100 návštev · 4,8%
-
7
Still Life With Primroses And A Bird's Nest
100 návštev · 4,8%
-
8
Lilies Of The Valley
100 návštev · 4,8%
-
9
Apple Blossom And A Bird's Nest
100 návštev · 4,8%
-
10
Spring Flowers On A Mossy Bank
100 návštev · 4,8%
Kedy ľudia navštevujú stránku Vincent Clare?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 1 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú diela umelca Vincent Clare obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Vincent Clare v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 22,0% | 9,5% |
| Mäkký tieň | 54,0% | 66,7% |
| Mierny jas | 18,0% | 14,3% |
| Svetlá rovnováha | 2,0% | 4,8% |
| Luminózny | 4,0% | 4,8% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 2,0% | 4,8% |
| Subtelné tóny farieb | 18,0% | 19,1% |
| Vyvážene jemná | 68,0% | 71,4% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 12,0% | 4,8% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 76,0% | 85,7% |
| Tmavé tóny | 16,0% | 4,8% |
| Neutrálne tóny | 8,0% | 9,5% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 8,0% | 19,1% |
| Vyvážené | 84,0% | 76,2% |
| Sýte | 8,0% | 4,8% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,0% | 0,0% |
| Jemný | 28,0% | 23,8% |
| Vyvážený | 12,0% | 23,8% |
| Výrazný | 34,0% | 38,1% |
| Vyhlásenie | 18,0% | 14,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 6,0% | 19,1% |
| Vyvážená harmónia | 18,0% | 9,5% |
| Silná farebná jednota | 66,0% | 71,4% |
| Jednotná paleta | 10,0% | 0,0% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Vincent Clare podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fruit Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Grapes, Apples And Gooseber… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life Of Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plums And Grapes On A Mossy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life Of A Bird's Nest… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Primroses And Bird's Nest O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Springtime | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Flowers And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Bird's Nest And A Basket… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Vincent Clare?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Vincent Clare a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 100 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Vincent Clare
Aké diela od Vincent Clare si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank, s 300 návštevami alebo 14% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 10 diel.
Aké je publikum Vincent Clare na ArtsDot.com?
- 2 000 návštev za dvanásť mesiacov: 300 na stránke umelca a 1 700 u jeho diel.
Ktoré diela Vincent Clare najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom jemne prepojená paleta (Harmónia farieb) tvoria 19% návštev, hoci predstavujú len 6% katalógu.