Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Tracey Emin na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Tracey Emin: čísla v niekoľkých riadkoch
From the Week of Hell ‘94 je hviezda: 400 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 31% všetkých zobrazení umelca Tracey Emin. Nasledujú Exploration of the Soul a Trying to Find You 1. Spolu stránka umelca (800 návštev) a diela (500 návštev) tvoria celkom 1 300 návštev. Záujem klesol o 50% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 (700 návštev). Návštevy vy favorujú Zmutedé (Saturácia farieb), čo predstavuje 69% návštev oproti 31% v katalógu.
Tracey Emin: 8 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Tracey Emin.
-
1
From the Week of Hell ‘94, 1995
400 návštev · 30,8%
-
2
Exploration of the Soul, 1994
300 návštev · 23,1%
-
3
Trying to Find You 1, 2007
100 návštev · 7,7%
-
4
This is Another Place programme guide
100 návštev · 7,7%
-
5
The Perfect Place to Grow, 2001
100 návštev · 7,7%
-
6
May Dodge, My Nan, 1963
100 návštev · 7,7%
-
7
The Last Thing I Said to You was Don’t Leave Me Here II, 2000
100 návštev · 7,7%
-
8
Terribly Wrong, 1997
100 návštev · 7,7%
Kedy ľudia navštevujú stránku Tracey Emin?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 400 |
| Aug 2026 | 300 | 100 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
Kedy sú diela umelca Tracey Emin obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Tracey Emin v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 12,5% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 31,2% | 15,4% |
| Svetlá rovnováha | 12,5% | 7,7% |
| Luminózny | 43,8% | 76,9% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 31,2% | 69,2% |
| Subtelné tóny farieb | 37,5% | 23,1% |
| Vyvážene jemná | 25,0% | 7,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 6,2% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 50,0% | 58,3% |
| Monochromatické | 25,0% | 33,3% |
| Pastelové tóny | 8,3% | 8,3% |
| Tmavé tóny | 8,3% | 0,0% |
| Zemité tóny | 8,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 43,8% | 69,2% |
| Vyvážené | 31,2% | 15,4% |
| Sýte | 25,0% | 15,4% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 50,0% | 76,9% |
| Jemný | 18,8% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 18,8% | 15,4% |
| Vyhlásenie | 12,5% | 7,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 12,5% | 7,7% |
| jemne prepojená paleta | 6,2% | 7,7% |
| Vyvážená harmónia | 6,2% | 23,1% |
| Silná farebná jednota | 31,2% | 23,1% |
| Jednotná paleta | 43,8% | 38,5% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Tracey Emin podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| This is Another Place progr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Monument Valley (Grand Scal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Is Anal Sex Legal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Is Legal Sex Anal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Everyone I Have Ever Slept… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hate and Power Can be a Ter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Thing I Said to Yo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Night of the Shop… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Perfect Place to Grow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Trying to Find You 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Tracey Emin?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 50,0% |
| taliansky | 100 | 50,0% |
Koľko je denných návštev u Tracey Emin a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 200 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 100 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 200 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Tracey Emin
Aké diela od Tracey Emin si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv From the Week of Hell ‘94, s 400 návštevami alebo 31% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 8 diel.
Aké je publikum Tracey Emin na ArtsDot.com?
- 1 300 návštev za dvanásť mesiacov: 800 na stránke umelca a 500 u jeho diel.
Ktoré diela Tracey Emin najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom Zmutedé (Saturácia farieb) tvoria 69% návštev, hoci predstavujú len 31% katalógu.