Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Thomas George Webster na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Thomas George Webster
Ľudia otvárajú The New Sign častejšie než akékoľvek lainé dielo od Thomas George Webster: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 7% všetkých zobrazení. Study For 'a Letter From The Colonies' a The Card Players dopĺňajú pódiu. Thomas George Webster celkom zaznamenal 2 400 návštev, z toho 100 na stránke umelca a 2 300 pri jednotlivých díloch. Trend rastie: v Okt 2026 bolo o 200% viac návštev ako v Sep 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 2 000 návštevami. Jedna kategória vyniká: Jemný (Kontrast) získava 50% návštev, hoci predstavuje len 30% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Thomas George Webster
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Thomas George Webster sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
The New Sign
200 návštev · 7,1%
-
2
Study For 'a Letter From The Colonies'
200 návštev · 7,1%
-
3
The Card Players
200 návštev · 7,1%
-
4
Reading The News
200 návštev · 7,1%
-
5
Football -
200 návštev · 7,1%
-
6
Summer Flowers, Including Tulips, Poppies, Peonies And Petunia's In A Vase; And Roses, Tulips, Poppies, Narcissi And Other Flowers In A Vase
100 návštev · 3,6%
-
7
Reading The Scriptures
100 návštev · 3,6%
-
8
A Tea Party
100 návštev · 3,6%
-
9
The School Room
100 návštev · 3,6%
-
10
Roses, Irises, Morning Glory, Narcissi, Chrysanthemums And Two Butterflies, Under A Stone Fountain
100 návštev · 3,6%
Aká je popularita stránky Thomas George Webster môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 1 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 300 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Thomas George Webster?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Thomas George Webster?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 54,0% | 46,4% |
| Mäkký tieň | 30,0% | 35,7% |
| Mierny jas | 16,0% | 17,9% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 8,0% | 7,1% |
| Subtelné tóny farieb | 48,0% | 50,0% |
| Vyvážene jemná | 34,0% | 35,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 10,0% | 7,1% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 80,8% | 92,3% |
| Tmavé tóny | 12,8% | 7,7% |
| Neutrálne tóny | 6,4% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 36,0% | 28,6% |
| Vyvážené | 56,0% | 64,3% |
| Sýte | 8,0% | 7,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 14,0% | 3,6% |
| Jemný | 30,0% | 50,0% |
| Vyvážený | 22,0% | 10,7% |
| Výrazný | 22,0% | 14,3% |
| Vyhlásenie | 12,0% | 21,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 4,0% | 3,6% |
| jemne prepojená paleta | 4,0% | 7,1% |
| Vyvážená harmónia | 16,0% | 17,9% |
| Silná farebná jednota | 44,0% | 46,4% |
| Jednotná paleta | 32,0% | 25,0% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Thomas George Webster v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dotheboy's Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Card Players | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Football - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Children At Prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Roses, Peonies, Daisies And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Ring O' Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Football Game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Feeding Time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Village Choir | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The See-saw | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Thomas George Webster?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Thomas George Webster a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 100 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 100 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
Thomas George Webster: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Thomas George Webster má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to The New Sign: 200 návštev, čo predstavuje 7% z celkového počtu zobrazení umelca Thomas George Webster. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má Thomas George Webster?
- 2 400 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 100 na stránke umelca a 2 300 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Thomas George Webster, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Jemný (Kontrast): 50% návštev z 30% katalógu.