Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Thomas Waterman Wood na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Krátka verzia pre Thomas Waterman Wood
Ľudia otvárajú His First Vote častejšie než akékoľvek lainé dielo od Thomas Waterman Wood: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 33% všetkých zobrazení. The Village Post Office a Shining Shoes dopĺňajú pódiu. Thomas Waterman Wood celkom zaznamenal 1 000 návštev, z toho 400 na stránke umelca a 600 pri jednotlivých díloch. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 500 návštevami. Jedna kategória vyniká: Mäkký tieň (Luminancia) získava 50% návštev, hoci predstavuje len 14% katalógu.
Top 7: najčastejšie otvárané diela umelca Thomas Waterman Wood
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 7 diel umelca Thomas Waterman Wood sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
Aká je popularita stránky Thomas Waterman Wood môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
0
Júl 2026
100
400
Aug 2026
0
200
Sep 2026
200
0
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Thomas Waterman Wood?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Thomas Waterman Wood?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
50,0%
33,3%
Elegantný
25,0%
33,3%
Nostalgický
25,0%
33,3%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojná
50,0%
33,3%
Utešujúci
25,0%
33,3%
Kontemplatívny
25,0%
33,3%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
76,2%
50,0%
Mäkký tieň
14,3%
50,0%
Mierny jas
9,5%
0,0%
Svetlá rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
14,3%
16,7%
Subtelné tóny farieb
38,1%
16,7%
Vyvážene jemná
38,1%
33,3%
Výrazná prítomnosť farieb
9,5%
33,3%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
42,9%
33,3%
Vyvážené
52,4%
33,3%
Sýte
4,8%
33,3%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
14,3%
8,3%
Jemný
19,1%
8,3%
Vyvážený
4,8%
16,7%
Výrazný
14,3%
8,3%
Vyhlásenie
47,6%
58,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
14,3%
25,0%
jemne prepojená paleta
19,1%
8,3%
Vyvážená harmónia
0,0%
0,0%
Silná farebná jednota
61,9%
33,3%
Jednotná paleta
4,8%
33,3%
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Thomas Waterman Wood v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
A Bit of War History: The V…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
A Bit of War History: The C…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Kitten (or Pompey and t…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Sherry Sir.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Moses, The Baltimore News V…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Election Returns
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shining Shoes
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Neglecting Trade
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
John J. Hardin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Curbstone Piliteness (also…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch sa číta tvorba Thomas Waterman Wood?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
100
100,0%
Ako vyzerajú denné návštevy u Thomas Waterman Wood a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Deň
Návštevy
ut 22 Sep
0
st 23 Sep
0
št 24 Sep
0
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
300
ne 27 Sep
200
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
200
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
100
po 12 Okt
0
ut 13 Okt (predpoveď)
0
st 14 Okt (predpoveď)
0
št 15 Okt (predpoveď)
0
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
Thomas Waterman Wood: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Thomas Waterman Wood má najvyššiu početnosť zobrazení?
Je to His First Vote: 400 návštev, čo predstavuje 33% z celkového počtu zobrazení umelca Thomas Waterman Wood. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 7.
Koľko návštev má Thomas Waterman Wood?
1 000 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 400 na stránke umelca a 600 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Thomas Waterman Wood, ktoré ľudia preferujú?
Áno, Mäkký tieň (Luminancia): 50% návštev z 14% katalógu.