Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Thomas Wade na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Thomas Wade: čísla v niekoľkých riadkoch
Waiting je hviezda: 200 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 18% všetkých zobrazení umelca Thomas Wade. Nasledujú The Poacher's Home a Falstaff. Spolu stránka umelca (1 400 návštev) a diela (700 návštev) tvoria celkom 2 100 návštev. Záujem klesol o 50% v období od Sep 2026 do Okt 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 (1 600 návštev). Návštevy vy favorujú Monochromatický (Intenzita farieb), čo predstavuje 73% návštev oproti 50% v katalógu.
Thomas Wade: 8 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Thomas Wade.
-
1
Waiting, 1881
200 návštev · 18,2%
-
2
The Poacher's Home, 1868
200 návštev · 18,2%
-
3
Falstaff
200 návštev · 18,2%
-
4
Carting Turf from Farington Moss, 1868
100 návštev · 9,1%
-
5
William Edmondson Fell, 1861
100 návštev · 9,1%
-
6
The Old Mill, Kirkham
100 návštev · 9,1%
-
7
Man on a White Horse in Mountain Scenery
100 návštev · 9,1%
-
8
The Seamstress
100 návštev · 9,1%
Kedy ľudia navštevujú stránku Thomas Wade?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 1 000 | 600 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Kedy sú diela umelca Thomas Wade obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Thomas Wade v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 60,0% | 63,6% |
| Mäkký tieň | 25,0% | 18,2% |
| Mierny jas | 15,0% | 18,2% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 25,0% | 36,4% |
| Subtelné tóny farieb | 30,0% | 45,5% |
| Vyvážene jemná | 40,0% | 9,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 5,0% | 9,1% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 85,0% | 90,9% |
| Tmavé tóny | 5,0% | 9,1% |
| Monochromatické | 10,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 50,0% | 72,7% |
| Vyvážené | 50,0% | 27,3% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 55,0% | 63,6% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 15,0% | 9,1% |
| Výrazný | 5,0% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 25,0% | 27,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 5,0% | 9,1% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 5,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 45,0% | 63,6% |
| Jednotná paleta | 45,0% | 27,3% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Thomas Wade podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carting Turf from Farington… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waiting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The First Night at Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Edmondson Fell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| 'Come whoam to thi childer… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Turf Cutters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sailing Feathers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Where's the boy that minds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior with a Boy Drawing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Girl Knitting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Thomas Wade?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Thomas Wade a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 100 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Thomas Wade
Aké diela od Thomas Wade si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv Waiting, s 200 návštevami alebo 18% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 8 diel.
Aké je publikum Thomas Wade na ArtsDot.com?
- 2 100 návštev za dvanásť mesiacov: 1 400 na stránke umelca a 700 u jeho diel.
Ktoré diela Thomas Wade najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom Monochromatický (Intenzita farieb) tvoria 73% návštev, hoci predstavujú len 50% katalógu.