Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Thomas Edwin Mostyn na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Thomas Edwin Mostyn
Ľudia otvárajú The Green Gown častejšie než akékoľvek lainé dielo od Thomas Edwin Mostyn: 700 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 10% všetkých zobrazení. A Magical Morning a Evening Reverie dopĺňajú pódiu. Thomas Edwin Mostyn celkom zaznamenal 6 800 návštev, z toho 500 na stránke umelca a 6 300 pri jednotlivých díloch. Trend mierne klesá: o 68% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 4 100 návštevami. Počet návštev rozdelený podľa pou počítače (84%), telefóny (15%) a tablety (1%). Jedna kategória vyniká: Výrazný (Kontrast) získava 25% návštev, hoci predstavuje len 10% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Thomas Edwin Mostyn
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Thomas Edwin Mostyn sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
The Green Gown
700 návštev · 10,3%
-
2
A Magical Morning
500 návštev · 7,4%
-
3
Evening Reverie
500 návštev · 7,4%
-
4
King Henry VII Fining the Citizens of Bristol Because Their Wives Were So Finely Dressed, 1490, 1920
300 návštev · 4,4%
-
5
The Garden of Enchantment from 'Parsifal' (the opera by Richard Wagner)
300 návštev · 4,4%
-
6
Mountain Landscape with Figures
300 návštev · 4,4%
-
7
The Sanctuary, 1910
200 návštev · 2,9%
-
8
Garden of Love
200 návštev · 2,9%
-
9
The Old Mill, Houghton, Cambridgeshire, 1907
200 návštev · 2,9%
-
10
Breezy Day, Devon
200 návštev · 2,9%
Aká je popularita stránky Thomas Edwin Mostyn môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 400 | 3 700 |
| Aug 2026 | 100 | 1 800 |
| Sep 2026 | 0 | 600 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Thomas Edwin Mostyn?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Thomas Edwin Mostyn?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 52,0% | 50,0% |
| Mäkký tieň | 14,0% | 19,1% |
| Mierny jas | 20,0% | 26,5% |
| Svetlá rovnováha | 14,0% | 4,4% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 24,0% | 14,7% |
| Subtelné tóny farieb | 22,0% | 22,1% |
| Vyvážene jemná | 42,0% | 51,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 12,0% | 11,8% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 52,6% | 64,7% |
| Neutrálne tóny | 28,9% | 11,8% |
| Tmavé tóny | 15,8% | 20,6% |
| Monochromatické | 2,6% | 2,9% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 34,0% | 25,0% |
| Vyvážené | 56,0% | 66,2% |
| Sýte | 10,0% | 8,8% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 22,0% | 19,1% |
| Jemný | 20,0% | 19,1% |
| Vyvážený | 16,0% | 16,2% |
| Výrazný | 10,0% | 25,0% |
| Vyhlásenie | 32,0% | 20,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 16,0% | 25,0% |
| jemne prepojená paleta | 12,0% | 19,1% |
| Vyvážená harmónia | 6,0% | 14,7% |
| Silná farebná jednota | 50,0% | 27,9% |
| Jednotná paleta | 16,0% | 13,2% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Thomas Edwin Mostyn v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Flight (The Belgian Refugee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sanctuary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Garden of Love | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Portrait of an Unnamed Gent… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dawn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Memory's Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Jewelled Casket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| I wonder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir William Henry Talbot | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| James Thomas Blair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Telefóny, tablety alebo počítače: ako je vnímaný/á Thomas Edwin Mostyn?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 5 700 | 83,8% |
| telefóny | 1 000 | 14,7% |
| tablety | 100 | 1,5% |
V akých jazykoch sa číta tvorba Thomas Edwin Mostyn?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 75,0% |
| francúzsky | 100 | 25,0% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Thomas Edwin Mostyn a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 100 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 100 |
| ut 13 Okt | 2 000 |
| st 14 Okt | 100 |
| št 15 Okt | 300 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 300 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 2 700 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 400 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 300 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 3 400 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 500 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 400 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 4 000 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 200 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 600 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
Thomas Edwin Mostyn: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Thomas Edwin Mostyn má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to The Green Gown: 700 návštev, čo predstavuje 10% z celkového počtu zobrazení umelca Thomas Edwin Mostyn. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má Thomas Edwin Mostyn?
- 6 800 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 500 na stránke umelca a 6 300 na jednotlivých díloch.
Pozorujú ľudia Thomas Edwin Mostyn na telefóne alebo na počítači?
- Oba: podiel návštev podľa pou počítače (84%), telefóny (15%) a tablety (1%); vedie pou počítače s podielom 84%.
Existuje typ diela od Thomas Edwin Mostyn, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Výrazný (Kontrast): 25% návštev z 10% katalógu.