Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Thomas A William Daniell na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Thomas A William Daniell: čísla v niekoľkých riadkoch
Eddystone Lighthouse, During a Storm je hviezda: 200 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 7% všetkých zobrazení umelca Thomas A William Daniell. Nasledujú A State Procession In India a Old Court House And Writers Building. Spolu stránka umelca (1 900 návštev) a diela (2 300 návštev) tvoria celkom 4 200 návštev. Záujem rastie, medzi Aug 2026 a Sep 2026 došlo k nárastu návštevnosti o 300%. Najlepší mesiac: Júl 2026 (3 200 návštev). Podľa zariadenia: pou počítače (81%), telefóny (17%) a tablety (2%). Návštevy vy favorujú Mäkký tieň (Luminancia), čo predstavuje 26% návštev oproti 14% v katalógu.
Thomas A William Daniell: 10 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Thomas A William Daniell.
-
1
Eddystone Lighthouse, During a Storm
200 návštev · 7,4%
-
2
A State Procession In India
200 návštev · 7,4%
-
3
Old Court House And Writers Building
200 návštev · 7,4%
-
4
Village Jogiana, Near Duggada, Kotdwar, Uttarakhand
200 návštev · 7,4%
-
5
Deer In A Wooded Landscape
200 návštev · 7,4%
-
6
Ousoor In The Mysore
200 návštev · 7,4%
-
7
Select views of Windsor Castle Windsor Castle from the north west. The quadrangle, Windsor Castle. Windsor Castle from Eton. South east view of Windsor Castle. Windsor Castle from near the Brocas Meadow. Windsor Castle from the Brocas Meadow. View fr....
100 návštev · 3,7%
-
8
Landing on the Beach at Madras, India
100 návštev · 3,7%
-
9
Egg Boats off Macao, China
100 návštev · 3,7%
-
10
The Mast House and Brunswick Dock at Blackwall, 1803
100 návštev · 3,7%
Kedy ľudia navštevujú stránku Thomas A William Daniell?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 1 200 | 2 000 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 500 | 300 |
Kedy sú diela umelca Thomas A William Daniell obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Thomas A William Daniell v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 4,0% | 11,1% |
| Mäkký tieň | 14,0% | 25,9% |
| Mierny jas | 28,0% | 14,8% |
| Svetlá rovnováha | 46,0% | 33,3% |
| Luminózny | 8,0% | 14,8% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 30,0% | 25,9% |
| Subtelné tóny farieb | 52,0% | 51,8% |
| Vyvážene jemná | 14,0% | 18,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 3,7% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 68,1% | 66,7% |
| Zemité tóny | 19,1% | 29,2% |
| Tmavé tóny | 8,5% | 4,2% |
| Monochromatické | 2,1% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 2,1% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 20,0% | 29,6% |
| Vyvážené | 72,0% | 63,0% |
| Sýte | 8,0% | 7,4% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 12,0% | 14,8% |
| Jemný | 18,0% | 14,8% |
| Vyvážený | 20,0% | 14,8% |
| Výrazný | 10,0% | 14,8% |
| Vyhlásenie | 40,0% | 40,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 8,0% | 11,1% |
| jemne prepojená paleta | 4,0% | 11,1% |
| Vyvážená harmónia | 2,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 24,0% | 22,2% |
| Jednotná paleta | 62,0% | 55,6% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Thomas A William Daniell podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A State Procession In India | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Select views of Windsor Cas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dunford Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Deer In A Wooded Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Ruins Of The Naurattan, Sas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Long Walk, Windsor Cast… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Banquet At Guildhall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Excavated Temple on Island | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape In Northern India | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Arundel Castle From… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Aké zariadenia používá publikum umelca Thomas A William Daniell?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Tabuľka údajov
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 400 | 81,0% |
| telefóny | 700 | 16,7% |
| tablety | 100 | 2,4% |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Thomas A William Daniell?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| arabský | 200 | 33,3% |
| grécky | 200 | 33,3% |
| anglicky | 100 | 16,7% |
| Chinese | 100 | 16,7% |
Koľko je denných návštev u Thomas A William Daniell a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 200 |
| so 26 Sep | 100 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 200 |
| ut 29 Sep | 200 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 100 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Thomas A William Daniell
Aké diela od Thomas A William Daniell si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv Eddystone Lighthouse, During a Storm, s 200 návštevami alebo 7% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 10 diel.
Aké je publikum Thomas A William Daniell na ArtsDot.com?
- 4 200 návštev za dvanásť mesiacov: 1 900 na stránke umelca a 2 300 u jeho diel.
Aké zariadenia prinášajú publikum umelca Thomas A William Daniell?
- Publikum pochádza z pou počítače (81%), telefóny (17%) a tablety (2%); pou počítače predstavuje 81% návštev.
Ktoré diela Thomas A William Daniell najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom Mäkký tieň (Luminancia) tvoria 26% návštev, hoci predstavujú len 14% katalógu.