Tadanori YokooŠtatistiky návštevnosť a najpozorovávanejšie diela
1936
Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Tadanori Yokoo na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Krátka verzia pre Tadanori Yokoo
Ľudia otvárajú Made in Japan, Tadanori Yokoo, Having Reached a Climax at the Age of 29, I Was Dead častejšie než akékoľvek lainé dielo od Tadanori Yokoo: 500 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 71% všetkých zobrazení. B:1/B:2 a This Is America dopĺňajú pódiu. Tadanori Yokoo celkom zaznamenal 1 300 návštev, z toho 1 300 na stránke umelca a 0 pri jednotlivých díloch. Trend rastie: v Sep 2026 bolo o 350% viac návštev ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Sep 2026 s 900 návštevami. Jedna kategória vyniká: Vyvážene jemná (Saturácia farieb) získava 86% návštev, hoci predstavuje len 33% katalógu.
Top 3: najčastejšie otvárané diela umelca Tadanori Yokoo
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 3 diel umelca Tadanori Yokoo sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
Aká je popularita stránky Tadanori Yokoo môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
200
0
Aug 2026
200
0
Sep 2026
900
0
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Tadanori Yokoo?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Tadanori Yokoo?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Výrazné
50,0%
50,0%
Dramatické
25,0%
50,0%
Mystický
25,0%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Napätý
50,0%
100,0%
Dramatický
25,0%
0,0%
Energický
25,0%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
0,0%
0,0%
Mäkký tieň
0,0%
0,0%
Mierny jas
50,0%
71,4%
Svetlá rovnováha
50,0%
28,6%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
0,0%
0,0%
Subtelné tóny farieb
33,3%
0,0%
Vyvážene jemná
33,3%
85,7%
Výrazná prítomnosť farieb
33,3%
14,3%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
0,0%
0,0%
Vyvážené
83,3%
100,0%
Sýte
16,7%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
0,0%
0,0%
Jemný
0,0%
0,0%
Vyvážený
16,7%
0,0%
Výrazný
33,3%
85,7%
Vyhlásenie
50,0%
14,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
16,7%
0,0%
jemne prepojená paleta
50,0%
100,0%
Vyvážená harmónia
33,3%
0,0%
Silná farebná jednota
0,0%
0,0%
Jednotná paleta
0,0%
0,0%
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Tadanori Yokoo v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
B:1/B:2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
This Is America
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Breaking of The Seventh…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
16th Exhibition Of Japan Ad…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Made in Japan, Tadanori Yok…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pot in Waterfall
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch sa číta tvorba Tadanori Yokoo?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
španielsky
800
88,9%
japonsky
100
11,1%
Ako vyzerajú denné návštevy u Tadanori Yokoo a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Deň
Návštevy
št 24 Sep
0
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
300
po 28 Sep
100
ut 29 Sep
300
st 30 Sep
0
št 1 Okt
100
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
100
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
200
št 15 Okt (predpoveď)
0
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
Tadanori Yokoo: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Tadanori Yokoo má najvyššiu početnosť zobrazení?
Je to Made in Japan, Tadanori Yokoo, Having Reached a Climax at the Age of 29, I Was Dead: 500 návštev, čo predstavuje 71% z celkového počtu zobrazení umelca Tadanori Yokoo. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 3.
Koľko návštev má Tadanori Yokoo?
1 300 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 1 300 na stránke umelca a 0 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Tadanori Yokoo, ktoré ľudia preferujú?
Áno, Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 86% návštev z 33% katalógu.