Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Stuart Davis na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Stuart Davis na pohľad
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčítanejším dielom umelca Stuart Davis na ArtsDot.com: Visa 1 s celkom 300 návštevami, čo predstavuje 6% všetkých zobrazení diel tohto umelca. Nasleduje ich Garage No. 1 a Study for ''Blips and Ifs''. Celkovo malo Stuart Davis 5 400 návštev: 1 100 návštev stránky umelca a 4 300 návštev stránok jednotlivých diel. Pozornosť mierne klesla: počet návštev klesol o 43% z Aug 2026 na Sep 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 4 100 návštevami. Ľudia si prehliadajú obsah na pou počítače (83%) a telefóny (17%). Zástupcovia majú sklon k Zemité tóny (Paleta farieb): 32% návštev smerovalo k dielom, ktoré tvoria 17% umeleckej kolekcie umelca.
10 najpočetnejšie pozorévaných diel umelca Stuart Davis
Toto je 10 dielov umelca Stuart Davis, ktoré si ľudia na ArtsDot.com najčastejšie pozreli za posledných dvanásť mesiacov, zoradených od najčastejšie obvravňovaných.
-
1
Visa 1
300 návštev · 6,4%
-
2
Garage No. 1, 1917
200 návštev · 4,3%
-
3
Study for ''Blips and Ifs''
200 návštev · 4,3%
-
4
Odol
100 návštev · 2,1%
-
5
The Mellow Pad
100 návštev · 2,1%
-
6
Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York), 1938
100 návštev · 2,1%
-
7
Waterfront Landscape, 1936
100 návštev · 2,1%
-
8
Composition, 1935
100 návštev · 2,1%
-
9
Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style
100 návštev · 2,1%
-
10
T View, 1951
100 návštev · 2,1%
Koľko ľudí navštevuje stránku Stuart Davis každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 500 | 3 600 |
| Aug 2026 | 200 | 500 |
| Sep 2026 | 400 | 0 |
Ako často sa ogliadajú diela od Stuart Davis?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú návštevníci umelca Stuart Davis?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,0% | 8,5% |
| Mäkký tieň | 10,0% | 8,5% |
| Mierny jas | 18,0% | 29,8% |
| Svetlá rovnováha | 40,0% | 40,4% |
| Luminózny | 26,0% | 12,8% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 26,0% | 21,3% |
| Subtelné tóny farieb | 22,0% | 12,8% |
| Vyvážene jemná | 28,0% | 27,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 24,0% | 34,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 4,3% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 51,2% | 31,7% |
| Zemité tóny | 17,1% | 31,7% |
| Tmavé tóny | 14,6% | 19,5% |
| Pastelové tóny | 7,3% | 9,8% |
| Monochromatické | 9,8% | 2,4% |
| Prírodné témy | 0,0% | 2,4% |
| Teplé tóny | 0,0% | 2,4% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 26,0% | 17,0% |
| Vyvážené | 38,0% | 34,0% |
| Sýte | 36,0% | 48,9% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 30,0% | 23,4% |
| Jemný | 10,0% | 12,8% |
| Vyvážený | 2,0% | 6,4% |
| Výrazný | 4,0% | 6,4% |
| Vyhlásenie | 54,0% | 51,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 30,0% | 23,4% |
| jemne prepojená paleta | 8,0% | 17,0% |
| Vyvážená harmónia | 10,0% | 12,8% |
| Silná farebná jednota | 24,0% | 27,7% |
| Jednotná paleta | 28,0% | 19,1% |
Ktoré diela umelca Stuart Davis majú najvyššiu početnosť prehliadok podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Odol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Rocks, Gloucester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boats, Gloucester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mellow Pad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tropes de Teens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visa 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 0 |
| Blue Café | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Report rockport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Owh! in San Pao | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hot Still-Scape for Six Col… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Stuart Davis?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Pozrite si čísla
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 4 500 | 83,3% |
| telefóny | 900 | 16,7% |
Aké jazyky používajú návštevníci Stuart Davis?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 100,0% |
Koľko návštev má Stuart Davis denne a čo nasleduje potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 100 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 200 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 100 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 200 |
| pi 16 Okt | 200 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 300 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 300 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 300 |
Otázky týkajúce sa Stuart Davis na ArtsDot.com
Ktoré diela umelca Stuart Davis sú najpopulárnejšie?
- Visa 1 je najobľúbenejším dielom s 300 návštevami (6% všetkých zobrazení umelca Stuart Davis). Vyššie uvedené hodnotenie obsahuje 10 najčítanejších diel.
Koľko ľudí si prezera Stuart Davis na ArtsDot.com?
- Za posledných dvanástich mesiacov získal Stuart Davis 5 400 návštev: 1 100 na stránke umelca a 4 300 na stránkach jednotlivých diel.
Na akých zariadeniach sa pohybujú návštevníci Stuart Davis?
- Väčšinou na pou počítače (83%) a telefóny (17%): 83% návštev pochádza z pou počítače.
Aké diela majú návštevníci Stuart Davis najradšej?
- Uprednostňujú Zemité tóny (Paleta farieb): 32% návštev oproti 17% umeleckého katalógu.