Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Siegfried Detlev Bendixen na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Siegfried Detlev Bendixen
Ľudia otvárajú Joseph's Forgiveness Of His Brethren častejšie než akékoľvek lainé dielo od Siegfried Detlev Bendixen: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 29% všetkých zobrazení. Building The City And The Tower Of Babel a Abraham Offering Up his Son Isaac dopĺňajú pódiu. Siegfried Detlev Bendixen celkom zaznamenal 1 800 návštev, z toho 700 na stránke umelca a 1 100 pri jednotlivých díloch. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 1 500 návštevami. Jedna kategória vyniká: Jemný (Kontrast) získava 50% návštev, hoci predstavuje len 17% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Siegfried Detlev Bendixen
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Siegfried Detlev Bendixen sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
Joseph's Forgiveness Of His Brethren
400 návštev · 28,6%
-
2
Building The City And The Tower Of Babel
200 návštev · 14,3%
-
3
Abraham Offering Up his Son Isaac
100 návštev · 7,1%
-
4
The Sacrifice Of Cain And Abel
100 návštev · 7,1%
-
5
The Brazen Serpent
100 návštev · 7,1%
-
6
The Sick Of The Palsy Brought To Christ
100 návštev · 7,1%
-
7
Joseph Cast Into The Pit By His Brethren
100 návštev · 7,1%
-
8
Christ And The Woman Of Samaria At Jacob's Well
100 návštev · 7,1%
-
9
Ruth In The Field Of Boaz
100 návštev · 7,1%
-
10
The Flood, From A Bible Printed By Edward Gover
100 návštev · 7,1%
Aká je popularita stránky Siegfried Detlev Bendixen môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Siegfried Detlev Bendixen?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Siegfried Detlev Bendixen?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 13,9% | 28,6% |
| Mäkký tieň | 13,9% | 14,3% |
| Mierny jas | 61,1% | 35,7% |
| Svetlá rovnováha | 11,1% | 21,4% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 25,0% | 14,3% |
| Subtelné tóny farieb | 58,3% | 71,4% |
| Vyvážene jemná | 16,7% | 14,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 36,1% | 35,7% |
| Vyvážené | 63,9% | 64,3% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 16,7% | 50,0% |
| Vyvážený | 16,7% | 0,0% |
| Výrazný | 41,7% | 21,4% |
| Vyhlásenie | 25,0% | 28,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 36,1% | 42,9% |
| jemne prepojená paleta | 33,3% | 50,0% |
| Vyvážená harmónia | 11,1% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 19,4% | 7,1% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Siegfried Detlev Bendixen v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Reverend Doctor Alexand… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moses Saved | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building The City And The T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Judas Betrays His Master | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Abraham Offering Up his Son… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Jacob's Reconciliation with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Flood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Good Samaritan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joseph Cast Into The Pit By… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Preaching In The Wilde… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Siegfried Detlev Bendixen?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Siegfried Detlev Bendixen a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
Siegfried Detlev Bendixen: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Siegfried Detlev Bendixen má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to Joseph's Forgiveness Of His Brethren: 400 návštev, čo predstavuje 29% z celkového počtu zobrazení umelca Siegfried Detlev Bendixen. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má Siegfried Detlev Bendixen?
- 1 800 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 700 na stránke umelca a 1 100 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Siegfried Detlev Bendixen, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Jemný (Kontrast): 50% návštev z 17% katalógu.