Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Sheila Maureen Bisilliat na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Sheila Maureen Bisilliat
Ľudia otvárajú Engel boy, São José do Rio Pardo, SP. častejšie než akékoľvek lainé dielo od Sheila Maureen Bisilliat: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 20% všetkých zobrazení. The queen and participants of the reisado cycle a Anjelček, São José do Rio Pardo, SP. Brazília dopĺňajú pódiu. Sheila Maureen Bisilliat celkom zaznamenal 1 300 návštev, z toho 300 na stránke umelca a 1 000 pri jednotlivých díloch. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 1 200 návštevami. Jedna kategória vyniká: Dramatické (Atmosféra) získava 50% návštev, hoci predstavuje len 17% katalógu.
Top 9: najčastejšie otvárané diela umelca Sheila Maureen Bisilliat
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 9 diel umelca Sheila Maureen Bisilliat sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
Engel boy, São José do Rio Pardo, SP.
200 návštev · 20,0%
-
2
The queen and participants of the reisado cycle, 1970
100 návštev · 10,0%
-
3
Anjelček, São José do Rio Pardo, SP. Brazília
100 návštev · 10,0%
-
4
Portrait of Manuel Nardi, inspiring tale
100 návštev · 10,0%
-
5
Woman on the rocks, Salvador, BA. Brazil
100 návštev · 10,0%
-
6
Oven for coal burning, 1966
100 návštev · 10,0%
-
7
People at home, MG. Brazil
100 návštev · 10,0%
-
8
Yong and old ladies fishing in the mud, 1970
100 návštev · 10,0%
-
9
People in their homes near Lassance, 1966
100 návštev · 10,0%
Aká je popularita stránky Sheila Maureen Bisilliat môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 300 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Sheila Maureen Bisilliat?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Sheila Maureen Bisilliat?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Atmosféra | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nostalgický | 50,0% | 25,0% |
| Dramatické | 16,7% | 50,0% |
| Éterický | 16,7% | 25,0% |
| Pokojná atmosféra | 16,7% | 0,0% |
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tajomný | 16,7% | 50,0% |
| Kontemplatívny | 50,0% | 0,0% |
| Melancholický | 16,7% | 25,0% |
| Nostalgický | 16,7% | 25,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 72,0% | 50,0% |
| Mäkký tieň | 16,0% | 30,0% |
| Mierny jas | 8,0% | 20,0% |
| Svetlá rovnováha | 4,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 92,0% | 100,0% |
| Subtelné tóny farieb | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 8,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 92,0% | 100,0% |
| Vyvážené | 8,0% | 0,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,0% | 0,0% |
| Jemný | 8,0% | 20,0% |
| Vyvážený | 8,0% | 0,0% |
| Výrazný | 16,0% | 10,0% |
| Vyhlásenie | 64,0% | 70,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 8,0% | 20,0% |
| jemne prepojená paleta | 16,0% | 30,0% |
| Vyvážená harmónia | 24,0% | 20,0% |
| Silná farebná jednota | 32,0% | 10,0% |
| Jednotná paleta | 20,0% | 20,0% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Sheila Maureen Bisilliat v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Magnifico, fuerte y bello,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cowboy resting after vaquej… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cowboy resting after vaquej… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Engel boy, São José do Rio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Anjelček, São José do Rio P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The queen and participants… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Oven for coal burning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Participant of the reisado… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| People in their homes near… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| People in their homes near… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Sheila Maureen Bisilliat?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Sheila Maureen Bisilliat a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
Sheila Maureen Bisilliat: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Sheila Maureen Bisilliat má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to Engel boy, São José do Rio Pardo, SP.: 200 návštev, čo predstavuje 20% z celkového počtu zobrazení umelca Sheila Maureen Bisilliat. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 9.
Koľko návštev má Sheila Maureen Bisilliat?
- 1 300 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 300 na stránke umelca a 1 000 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Sheila Maureen Bisilliat, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Dramatické (Atmosféra): 50% návštev z 17% katalógu.