Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Rowland Langmaid na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Rowland Langmaid
Ľudia otvárajú Admiral Andrew Browne Cunningham (1883–1963) častejšie než akékoľvek lainé dielo od Rowland Langmaid: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 19% všetkých zobrazení. Warships at Sea a Landing at Sicily, 10 July 1943 dopĺňajú pódiu. Rowland Langmaid celkom zaznamenal 2 700 návštev, z toho 800 na stránke umelca a 1 900 pri jednotlivých díloch. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 2 500 návštevami. Jedna kategória vyniká: Mierny jas (Luminancia) získava 57% návštev, hoci predstavuje len 30% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Rowland Langmaid
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Rowland Langmaid sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
Admiral Andrew Browne Cunningham (1883–1963), 1942
400 návštev · 19,0%
-
2
Warships at Sea, 1945
200 návštev · 9,5%
-
3
Landing at Sicily, 10 July 1943, 1943
200 návštev · 9,5%
-
4
HMS' Lanner' and 'Salvia' under Bomb Attack in Suda Bay, 1941
200 návštev · 9,5%
-
5
Destroyer Attacking the 'Littorio', 1945
100 návštev · 4,8%
-
6
HMS 'Malaya' Refuelling Destroyers at Sea, 1944
100 návštev · 4,8%
-
7
Bombardment of Bardia by HMS 'Barham', 1945
100 návštev · 4,8%
-
8
Dawn, Action Stations, Malta, 1945
100 návštev · 4,8%
-
9
HM The King Leaves for Normandy in HMS 'Arethusa', 16 June 1944
100 návštev · 4,8%
-
10
Force H off Gibraltar, 1940, 1940
100 návštev · 4,8%
Aká je popularita stránky Rowland Langmaid môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 800 | 1 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Rowland Langmaid?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Rowland Langmaid?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,1% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 6,1% | 4,8% |
| Mierny jas | 30,3% | 57,1% |
| Svetlá rovnováha | 54,5% | 38,1% |
| Luminózny | 3,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 75,8% | 81,0% |
| Subtelné tóny farieb | 24,2% | 19,1% |
| Vyvážene jemná | 0,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 84,0% | 71,4% |
| Zemité tóny | 4,0% | 28,6% |
| Monochromatické | 12,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 51,5% | 47,6% |
| Vyvážené | 48,5% | 52,4% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 42,4% | 19,1% |
| Jemný | 36,4% | 42,9% |
| Vyvážený | 15,2% | 19,1% |
| Výrazný | 3,0% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 3,0% | 19,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 27,3% | 33,3% |
| jemne prepojená paleta | 9,1% | 4,8% |
| Vyvážená harmónia | 12,1% | 4,8% |
| Silná farebná jednota | 39,4% | 57,1% |
| Jednotná paleta | 12,1% | 0,0% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Rowland Langmaid v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HMS 'Manchester' and Other… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Admiral Andrew Browne Cunni… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 0 | 0 |
| HMS 'Dido', 'Ajax' and 'Ori… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Matapan Phase 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bombardment of Bardia by HM… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle of Matapan, 30 A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Warships at Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Destroyer Attacking the 'Li… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Malta Convoy Goes Throu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Off 'Mike' Beach from the K… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Rowland Langmaid?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Rowland Langmaid a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
Rowland Langmaid: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Rowland Langmaid má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to Admiral Andrew Browne Cunningham (1883–1963): 400 návštev, čo predstavuje 19% z celkového počtu zobrazení umelca Rowland Langmaid. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má Rowland Langmaid?
- 2 700 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 800 na stránke umelca a 1 900 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Rowland Langmaid, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Mierny jas (Luminancia): 57% návštev z 30% katalógu.