Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Robert Ernest Roe na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Robert Ernest Roe
Ľudia otvárajú Wreck off Spa, Showing Lifeboat Being Launched below Cliff Bridge častejšie než akékoľvek lainé dielo od Robert Ernest Roe: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 33% všetkých zobrazení. Staithes a Wreck off Spa with Crowds on Sands dopĺňajú pódiu. Robert Ernest Roe celkom zaznamenal 1 100 návštev, z toho 600 na stránke umelca a 500 pri jednotlivých díloch. Trend mierne klesá: o 50% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 500 návštevami. Jedna kategória vyniká: Zmutedé (Saturácia farieb) získava 100% návštev, hoci predstavuje len 62% katalógu.
Top 5: najčastejšie otvárané diela umelca Robert Ernest Roe
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 5 diel umelca Robert Ernest Roe sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
Aká je popularita stránky Robert Ernest Roe môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 300 |
| Aug 2026 | 200 | 200 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Robert Ernest Roe?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Robert Ernest Roe?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 7,7% | 0,0% |
| Mierny jas | 30,8% | 16,7% |
| Svetlá rovnováha | 61,5% | 83,3% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 61,5% | 100,0% |
| Subtelné tóny farieb | 23,1% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 7,7% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 7,7% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 75,0% | 100,0% |
| Zemité tóny | 16,7% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 8,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 38,5% | 50,0% |
| Vyvážené | 53,8% | 50,0% |
| Sýte | 7,7% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 7,7% | 0,0% |
| Vyvážený | 7,7% | 33,3% |
| Výrazný | 23,1% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 61,5% | 66,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 46,2% | 83,3% |
| jemne prepojená paleta | 7,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 7,7% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 23,1% | 16,7% |
| Jednotná paleta | 15,4% | 0,0% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Robert Ernest Roe v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Castle Rock, Scarborough | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Robin Hood's Bay with Slipw… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Staithes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Sea Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wreck off Spa with Crowds o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Robin Hood's Bay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sailing Vessel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Between Sunderland Piers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Wreck below the Grand Hotel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beached Sailing Vessel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Robert Ernest Roe?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 66,7% |
| nemecky | 100 | 33,3% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Robert Ernest Roe a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 200 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 300 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 300 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 400 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 300 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 400 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
Robert Ernest Roe: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Robert Ernest Roe má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to Wreck off Spa, Showing Lifeboat Being Launched below Cliff Bridge: 200 návštev, čo predstavuje 33% z celkového počtu zobrazení umelca Robert Ernest Roe. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 5.
Koľko návštev má Robert Ernest Roe?
- 1 100 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 600 na stránke umelca a 500 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Robert Ernest Roe, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Zmutedé (Saturácia farieb): 100% návštev z 62% katalógu.