Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Purvis Young na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Purvis Young: čísla v niekoľkých riadkoch
Saints je hviezda: 300 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 18% všetkých zobrazení umelca Purvis Young. Nasledujú Cityscape with Cars a Untitled. Spolu stránka umelca (1 300 návštev) a diela (1 400 návštev) tvoria celkom 2 700 návštev. Najlepší mesiac: Júl 2026 (2 600 návštev). Návštevy vy favorujú Výrazné (Atmosféra), čo predstavuje 70% návštev oproti 38% v katalógu.
Purvis Young: 10 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Purvis Young.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
0
Júl 2026
1 200
1 400
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
0
Kedy sú diela umelca Purvis Young obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Purvis Young v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Výrazné
38,1%
70,0%
Dramatické
19,1%
20,0%
Pokojná atmosféra
14,3%
0,0%
Nostalgický
14,3%
0,0%
Hravý
9,5%
0,0%
Pokojný
4,8%
10,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Dramatický
26,1%
50,0%
Energický
26,1%
25,0%
Kontemplatívny
30,4%
16,7%
Melancholický
8,7%
8,3%
Plný nádeje
4,3%
0,0%
Hravý
4,3%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
2,9%
0,0%
Mäkký tieň
2,9%
5,9%
Mierny jas
5,7%
11,8%
Svetlá rovnováha
25,7%
41,2%
Luminózny
62,9%
41,2%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
31,4%
17,6%
Subtelné tóny farieb
40,0%
29,4%
Vyvážene jemná
25,7%
41,2%
Výrazná prítomnosť farieb
2,9%
11,8%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
82,3%
70,6%
Zemité tóny
11,8%
23,5%
Pastelové tóny
5,9%
5,9%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
14,3%
0,0%
Vyvážené
65,7%
76,5%
Sýte
20,0%
23,5%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
5,7%
0,0%
Jemný
8,6%
11,8%
Vyvážený
17,1%
29,4%
Výrazný
28,6%
35,3%
Vyhlásenie
40,0%
23,5%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
5,7%
11,8%
jemne prepojená paleta
5,7%
11,8%
Vyvážená harmónia
14,3%
5,9%
Silná farebná jednota
51,4%
47,1%
Jednotná paleta
22,9%
23,5%
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Purvis Young podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ritual Processional
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Prenášanie Anjela ľuďom
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Funeral Procesión
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Warriors at Sunset
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Struggle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cityscape with Cars
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Angels from Heaven and Earth
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké jazyky ovláda publikum umelca Purvis Young?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Purvis Young a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
Deň
Návštevy
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
0
Čo sa ľudia pýtajú o Purvis Young
Aké diela od Purvis Young si ľudia otvárajú najčastejšie?
Najprv Saints, s 300 návštevami alebo 18% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 10 diel.
Aké je publikum Purvis Young na ArtsDot.com?
2 700 návštev za dvanásť mesiacov: 1 300 na stránke umelca a 1 400 u jeho diel.
Ktoré diela Purvis Young najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
Dielat s tagom Výrazné (Atmosféra) tvoria 70% návštev, hoci predstavujú len 38% katalógu.