Puru (Pu Xinyu) Štatistiky návštevnosť a najpozorovávanejšie diela

1896 – 1963

Čo nájdete na tejto stránke?

Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Puru (Pu Xinyu) na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

Krátka verzia pre Puru (Pu Xinyu)

Ľudia otvárajú PEAR FLOWER AND BIRD častejšie než akékoľvek lainé dielo od Puru (Pu Xinyu): 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 4% všetkých zobrazení. AUTUMN COUNTRYSIDE a Kneeling by the River dopĺňajú pódiu. Puru (Pu Xinyu) celkom zaznamenal 4 800 návštev, z toho 1 200 na stránke umelca a 3 600 pri jednotlivých díloch. Trend rastie: v Okt 2026 bolo o 100% viac návštev ako v Sep 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 3 800 návštevami. Počet návštev rozdelený podľa pou počítače (81%), telefóny (17%) a tablety (2%). Jedna kategória vyniká: Jednotná paleta (Harmónia farieb) získava 87% návštev, hoci predstavuje len 72% katalógu.

Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Puru (Pu Xinyu)

Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Puru (Pu Xinyu) sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.

  1. PEAR FLOWER AND BIRD 1 PEAR FLOWER AND BIRD 200 návštev · 4,3%
  2. AUTUMN COUNTRYSIDE 2 AUTUMN COUNTRYSIDE 200 návštev · 4,3%
  3. Kneeling by the River 3 Kneeling by the River 200 návštev · 4,3%
  4. Trekking in the Winter Mountains 4 Trekking in the Winter Mountains 200 návštev · 4,3%
  5. Letter to Zhang Daqian 5 Letter to Zhang Daqian 200 návštev · 4,3%
  6. WINTRY FOREST 6 WINTRY FOREST 100 návštev · 2,1%
  7. FIVE PINES 7 FIVE PINES 100 návštev · 2,1%
  8. Autumn Landscape Calligraphy 8 Autumn Landscape Calligraphy 100 návštev · 2,1%
  9. BEE AND FLOWERS HORSE 9 BEE AND FLOWERS HORSE 100 návštev · 2,1%
  10. SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS 10 SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS 100 návštev · 2,1%

Aká je popularita stránky Puru (Pu Xinyu) môc, môc po móci?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

Zobraziť údaje k tomuto grafu
MesiacStránka umelcaStránky diel
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Máj 202600
Jún 20260100
Júl 20266003 200
Aug 2026200100
Sep 2026100100
Okt 2026300100

Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Puru (Pu Xinyu)?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Puru (Pu Xinyu) v priebehu roka?

Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

Zobraziť údaje k tomuto grafu
DieloNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
Visiting Friend on a Snowy…000000000000
SCHOLAR'S AUTUMN FIELD TRIP00000000001000
Kneeling by the River00000000100000
FIVE PINES000000000000
HORSEBACK RIDER000000000000
Bodhidharma Crossing the Ri…000000000000
Scholars in the Winter Woods000000000000
LI XIANGJUN000000000000
FIGURE AND HORSE000000000000
Visiting Friends in the Mou…000000000000

Telefóny, tablety alebo počítače: ako je vnímaný/á Puru (Pu Xinyu)?

Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.

Zobraziť údaje k tomuto grafu
ZariadenieNávštevyZdieľať
pou počítače3 90081,2%
telefóny80016,7%
tablety1002,1%

V akých jazykoch sa číta tvorba Puru (Pu Xinyu)?

Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

Zobraziť údaje k tomuto grafu
JazykNávštevyZdieľať
anglicky10033,3%
francúzsky10033,3%
turecky10033,3%

Ako vyzerajú denné návštevy u Puru (Pu Xinyu) a aká je prognóza?

Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

Zobraziť údaje k tomuto grafu
DeňNávštevy
po 12 Okt100
ut 13 Okt0
st 14 Okt0
št 15 Okt0
pi 16 Okt0
so 17 Okt0
ne 18 Okt100
po 19 Okt0
ut 20 Okt0
st 21 Okt0
št 22 Okt0
pi 23 Okt100
so 24 Okt0
ne 25 Okt0
po 26 Okt0
ut 27 Okt0
st 28 Okt0
št 29 Okt0
pi 30 Okt0
so 31 Okt0
ne 1 Nov0
po 2 Nov (predpoveď)0
ut 3 Nov (predpoveď)0
st 4 Nov (predpoveď)0
št 5 Nov (predpoveď)0
pi 6 Nov (predpoveď)0
so 7 Nov (predpoveď)0
ne 8 Nov (predpoveď)0
po 9 Nov (predpoveď)0
ut 10 Nov (predpoveď)0
st 11 Nov (predpoveď)0
št 12 Nov (predpoveď)0
pi 13 Nov (predpoveď)0
so 14 Nov (predpoveď)0
ne 15 Nov (predpoveď)0
po 16 Nov (predpoveď)0
ut 17 Nov (predpoveď)0
st 18 Nov (predpoveď)0
št 19 Nov (predpoveď)0
pi 20 Nov (predpoveď)0
so 21 Nov (predpoveď)0
ne 22 Nov (predpoveď)0

Puru (Pu Xinyu): rýchle odpovede

Ktoré dielo od Puru (Pu Xinyu) má najvyššiu početnosť zobrazení?

Je to PEAR FLOWER AND BIRD: 200 návštev, čo predstavuje 4% z celkového počtu zobrazení umelca Puru (Pu Xinyu). Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.

Koľko návštev má Puru (Pu Xinyu)?

4 800 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 1 200 na stránke umelca a 3 600 na jednotlivých díloch.

Pozorujú ľudia Puru (Pu Xinyu) na telefóne alebo na počítači?

Oba: podiel návštev podľa pou počítače (81%), telefóny (17%) a tablety (2%); vedie pou počítače s podielom 81%.

Existuje typ diela od Puru (Pu Xinyu), ktoré ľudia preferujú?

Áno, Jednotná paleta (Harmónia farieb): 87% návštev z 72% katalógu.