Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Pieter van Bloemen na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Pieter van Bloemen: the numbers in a few lines
Riders Resting at a Military Encampment is the star: 200 visits in the last twelve months, 40% of all the views of Pieter van Bloemen. Next come A Riding-School a Military Encampment. Together, the artist page (400 visits) and the pieces (500 visits) add up to 900. Interest eased by 100% between Aug 2026 and Sep 2026. Best month: Júl 2026 (700 visits). The visits favour Silná farebná jednota (Harmónia farieb), at 80% of the visits versus 40% of the catalog.
Pieter van Bloemen: 4 pieces that people look at first
Each piece below was opened by real visitors on ArtsDot.com during the last twelve months. Rank 1 is the most visited of Pieter van Bloemen.
When do people visit the Pieter van Bloemen page?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Data table
| Month | Artist page | Artwork pages |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
When are the pieces of Pieter van Bloemen viewed?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
The monthly figures of both charts are in the first table, above.
What do the visitors of Pieter van Bloemen choose, compared with what the artist made?
Each star chart compares two things. The dotted shape is the artist's own work: fifty artworks taken at random, sorted by one feature. The solid shape is where the visits actually went during the last twelve months. Where the solid shape reaches further out than the dotted one, that kind of artwork attracts more attention than its share of the artist's work.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Data table
| Luminancia | Artworks of the artist | Visits |
|---|---|---|
| Tmavý | 40,0% | 20,0% |
| Mäkký tieň | 36,0% | 60,0% |
| Mierny jas | 24,0% | 20,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Artworks of the artist | Visits |
|---|---|---|
| Zmutedé | 32,0% | 40,0% |
| Subtelné tóny farieb | 48,0% | 40,0% |
| Vyvážene jemná | 20,0% | 20,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Artworks of the artist | Visits |
|---|---|---|
| Monochromatický | 60,0% | 60,0% |
| Vyvážené | 40,0% | 40,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Artworks of the artist | Visits |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,0% | 0,0% |
| Jemný | 28,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 16,0% | 40,0% |
| Vyhlásenie | 52,0% | 60,0% |
| Harmónia farieb | Artworks of the artist | Visits |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 20,0% | 20,0% |
| jemne prepojená paleta | 16,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 8,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 40,0% | 80,0% |
| Jednotná paleta | 16,0% | 0,0% |
What are the top pieces of Pieter van Bloemen, month by month?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Data table
| Artwork | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Open-Air Manege | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Herdsmen and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horsemen and Dogs Hunting a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Duke of Marlborough and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Military Encampment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| At the Forge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horses Drinking at a Founta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mules Halting by the Wayside | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian Landscape with Catt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Riding-School | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
What languages does the Pieter van Bloemen audience speak?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
What are the daily visits to Pieter van Bloemen, and the next three weeks?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Data table
| Day | Visits |
|---|---|
| pi 18 Sep | 0 |
| so 19 Sep | 0 |
| ne 20 Sep | 0 |
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 10 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 11 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
What people ask about Pieter van Bloemen
Which pieces of Pieter van Bloemen do people open most?
- Riders Resting at a Military Encampment first, with 200 visits or 40% of the views. 4 pieces are ranked above.
How big is the audience of Pieter van Bloemen on ArtsDot.com?
- 900 visits in twelve months: 400 to the artist page and 500 to its pieces.
Which pieces of Pieter van Bloemen suit the taste of the visitors best?
- Pieces tagged Silná farebná jednota (Harmónia farieb) take 80% of the visits although they are 40% of the catalog.