Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Pieter Claesz na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Pieter Claesz: čísla v niekoľkých riadkoch
Still-life With A Skull And Writing Quill je hviezda: 500 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 28% všetkých zobrazení umelca Pieter Claesz. Nasledujú Vanitas With Violin And Glass Ball a Vanitas With Violin And Glass Ball_2. Spolu stránka umelca (600 návštev) a diela (1 700 návštev) tvoria celkom 2 300 návštev. Záujem rastie, medzi Aug 2026 a Sep 2026 došlo k nárastu návštevnosti o 300%. Najlepší mesiac: Júl 2026 (1 600 návštev). Návštevy vy favorujú Tmavý (Luminancia), čo predstavuje 67% návštev oproti 32% v katalógu.
Pieter Claesz: 9 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Pieter Claesz.
-
1
Still-life With A Skull And Writing Quill
500 návštev · 27,8%
-
2
Vanitas With Violin And Glass Ball
300 návštev · 16,7%
-
3
Vanitas With Violin And Glass Ball_2
300 návštev · 16,7%
-
4
Still-life With Oysters
200 návštev · 11,1%
-
5
P. Still life with clay pipes, Erem, 1636
100 návštev · 5,6%
-
6
Fish Still Life, oil on wood, Musée du Louvre,, 1637
100 návštev · 5,6%
-
7
Still-life_2
100 návštev · 5,6%
-
8
Still Life with Wine and Smoking Implements
100 návštev · 5,6%
-
9
Still-life_-
100 návštev · 5,6%
Kedy ľudia navštevujú stránku Pieter Claesz?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 400 | 1 200 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 400 |
Kedy sú diela umelca Pieter Claesz obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Pieter Claesz v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 32,0% | 66,7% |
| Mäkký tieň | 34,0% | 33,3% |
| Mierny jas | 32,0% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 2,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 48,0% | 44,4% |
| Subtelné tóny farieb | 34,0% | 33,3% |
| Vyvážene jemná | 10,0% | 11,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 8,0% | 11,1% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 84,2% | 88,9% |
| Tmavé tóny | 7,9% | 11,1% |
| Neutrálne tóny | 7,9% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 52,0% | 50,0% |
| Vyvážené | 40,0% | 44,4% |
| Sýte | 8,0% | 5,6% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,0% | 0,0% |
| Jemný | 18,0% | 27,8% |
| Vyvážený | 26,0% | 27,8% |
| Výrazný | 16,0% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 32,0% | 44,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 6,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 2,0% | 16,7% |
| Silná farebná jednota | 32,0% | 61,1% |
| Jednotná paleta | 60,0% | 22,2% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Pieter Claesz podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vanitas still life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breakfast with Fish | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with a salt cell… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with a Ham, 1642 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Peacock Pie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Oysters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vanitas With Violin And Gla… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Pieter Claesz?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| nemecky | 200 | 100,0% |
Koľko je denných návštev u Pieter Claesz a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 200 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 300 |
| št 15 Okt | 200 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 300 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 300 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 400 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 400 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 300 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 500 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 200 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 500 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 300 |
Čo sa ľudia pýtajú o Pieter Claesz
Aké diela od Pieter Claesz si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv Still-life With A Skull And Writing Quill, s 500 návštevami alebo 28% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 9 diel.
Aké je publikum Pieter Claesz na ArtsDot.com?
- 2 300 návštev za dvanásť mesiacov: 600 na stránke umelca a 1 700 u jeho diel.
Ktoré diela Pieter Claesz najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom Tmavý (Luminancia) tvoria 67% návštev, hoci predstavujú len 32% katalógu.