Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Philippe-Auguste Hennequin na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Philippe-Auguste Hennequin
Ľudia otvárajú LA PHILOSOPHIE ECARTANT LES NUAGES QUI CACHAIENT LA VERITE LE TRIOMPHE DU PEUPLE FRANCAIS, OU LE 10 AOUT, ALLEGORIE RELATIVE A CETTE JOURNEE CELEBRE častejšie než akékoľvek lainé dielo od Philippe-Auguste Hennequin: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 33% všetkých zobrazení. L'HERCULE FRANCAIS a LES REMORDS D'ORESTE dopĺňajú pódiu. Philippe-Auguste Hennequin celkom zaznamenal 500 návštev, z toho 0 na stránke umelca a 500 pri jednotlivých díloch. Vrchol nastal v mesiaci Okt 2026 s 300 návštevami. Jedna kategória vyniká: Výrazný (Emocionálny tón) získava 50% návštev, hoci predstavuje len 25% katalógu.
Top 4: najčastejšie otvárané diela umelca Philippe-Auguste Hennequin
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 4 diel umelca Philippe-Auguste Hennequin sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
LA PHILOSOPHIE ECARTANT LES NUAGES QUI CACHAIENT LA VERITE LE TRIOMPHE DU PEUPLE FRANCAIS, OU LE 10 AOUT, ALLEGORIE RELATIVE A CETTE JOURNEE CELEBRE
200 návštev · 33,3%
-
2
L'HERCULE FRANCAIS
200 návštev · 33,3%
-
3
LES REMORDS D'ORESTE
100 návštev · 16,7%
-
4
NAPOLEON AU CAMP DE BOULOGNE DISTRIBUE LES CROIX DE LA LEGION D'HONNEUR.16 AOUT 1804
100 návštev · 16,7%
Aká je popularita stránky Philippe-Auguste Hennequin môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 300 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Philippe-Auguste Hennequin?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Philippe-Auguste Hennequin?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Dramatický | 50,0% | 50,0% |
| Výrazný | 25,0% | 50,0% |
| Kontemplatívny | 25,0% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 33,3% | 50,0% |
| Mäkký tieň | 22,2% | 0,0% |
| Mierny jas | 44,4% | 50,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 44,4% | 50,0% |
| Subtelné tóny farieb | 22,2% | 16,7% |
| Vyvážene jemná | 33,3% | 33,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 44,4% | 50,0% |
| Vyvážené | 44,4% | 16,7% |
| Sýte | 11,1% | 33,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 11,1% | 0,0% |
| Vyvážený | 22,2% | 33,3% |
| Výrazný | 22,2% | 16,7% |
| Vyhlásenie | 44,4% | 50,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 11,1% | 33,3% |
| jemne prepojená paleta | 11,1% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 11,1% | 16,7% |
| Silná farebná jednota | 44,4% | 16,7% |
| Jednotná paleta | 22,2% | 33,3% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Philippe-Auguste Hennequin v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| L'HERCULE FRANCAIS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Ceiling: The French Hercules | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait of the artist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LA PHILOSOPHIE ECARTANT LES… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| NAPOLEON AU CAMP DE BOULOGN… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| DOMINIQUE CATHERINE, MARQUI… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LES REMORDS D'ORESTE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bataille de Quiberon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Napoleon I, at the Boulogne… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Philippe-Auguste Hennequin?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Philippe-Auguste Hennequin a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 17 Okt | 200 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
Philippe-Auguste Hennequin: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Philippe-Auguste Hennequin má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to LA PHILOSOPHIE ECARTANT LES NUAGES QUI CACHAIENT LA VERITE LE TRIOMPHE DU PEUPLE FRANCAIS, OU LE 10 AOUT, ALLEGORIE RELATIVE A CETTE JOURNEE CELEBRE: 200 návštev, čo predstavuje 33% z celkového počtu zobrazení umelca Philippe-Auguste Hennequin. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 4.
Koľko návštev má Philippe-Auguste Hennequin?
- 500 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 0 na stránke umelca a 500 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Philippe-Auguste Hennequin, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Výrazný (Emocionálny tón): 50% návštev z 25% katalógu.