Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Pere Serra na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Pere Serra: čísla v niekoľkých riadkoch
Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells je hviezda: 200 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 22% všetkých zobrazení umelca Pere Serra. Nasledujú Monestir De Sant Cugat - Retaule De Pere Serra a Mare De Déu De Sigena. Spolu stránka umelca (400 návštev) a diela (900 návštev) tvoria celkom 1 300 návštev. Najlepší mesiac: Júl 2026 (1 300 návštev). Návštevy vy favorujú Vyvážený (Kontrast), čo predstavuje 22% návštev oproti 8% v katalógu.
Pere Serra: 8 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Pere Serra.
-
1
Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells
200 návštev · 22,2%
-
2
Monestir De Sant Cugat - Retaule De Pere Serra
100 návštev · 11,1%
-
3
Mare De Déu De Sigena
100 návštev · 11,1%
-
4
Madonna with Angels Playing Music, 1390
100 návštev · 11,1%
-
5
Madonna With Angels Playing Music
100 návštev · 11,1%
-
6
Crucifixió De Sant Pere. Pintura Gòtica De Pere Serra
100 návštev · 11,1%
-
7
Virgem
100 návštev · 11,1%
-
8
Madonna And Child With Saints George And Martin
100 návštev · 11,1%
Kedy ľudia navštevujú stránku Pere Serra?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú diela umelca Pere Serra obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Pere Serra v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 8,3% | 11,1% |
| Mäkký tieň | 58,3% | 55,6% |
| Mierny jas | 33,3% | 33,3% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 8,3% | 11,1% |
| Subtelné tóny farieb | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 16,7% | 11,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 75,0% | 77,8% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 83,3% | 77,8% |
| Zemité tóny | 8,3% | 11,1% |
| Neutrálne tóny | 8,3% | 11,1% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 8,3% | 11,1% |
| Vyvážené | 41,7% | 44,4% |
| Sýte | 50,0% | 44,4% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 8,3% | 11,1% |
| Vyvážený | 8,3% | 22,2% |
| Výrazný | 50,0% | 33,3% |
| Vyhlásenie | 33,3% | 33,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 16,7% | 22,2% |
| Silná farebná jednota | 66,7% | 55,6% |
| Jednotná paleta | 16,7% | 22,2% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Pere Serra podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Madonna and Child with Ange… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Taula De La Nativitat, Rpoc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Monestir De Sant Cugat - Re… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mare De Déu De Sigena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Madonna with Angels Playing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Monestir De Sant Cugat - Re… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Crucifixió De Sant Pere. Pi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Aint Peter, Saint Claire, S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint John The Baptist, Sai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Pere Serra?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Pere Serra a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Pere Serra
Aké diela od Pere Serra si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells, s 200 návštevami alebo 22% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 8 diel.
Aké je publikum Pere Serra na ArtsDot.com?
- 1 300 návštev za dvanásť mesiacov: 400 na stránke umelca a 900 u jeho diel.
Ktoré diela Pere Serra najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom Vyvážený (Kontrast) tvoria 22% návštev, hoci predstavujú len 8% katalógu.